Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1224662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1455 dnia: Styczeń 26, 2013, 03:53:59 pm »
A wie ktoś czy ta promocja jest dostępna w warszawskim stacjonarnym dedalusie?
Jest

Offline Matt@

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1456 dnia: Styczeń 26, 2013, 07:38:08 pm »
Teraz widzę, że to tylko wersja w miękkiej oprawie. Szkoda.

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1457 dnia: Styczeń 26, 2013, 08:24:36 pm »
Teraz widzę, że to tylko wersja w miękkiej oprawie. Szkoda.
W dedalusie na Chmielnej widziałem wersje HC ale to było ponad 1,5 misiąca temu ,sam natomiast zakupiłem tam Wenus w futrze której na stronie w ogóle nie ma.Radzę się przejść po warszawskich dedalusach a nuż się trafi

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1458 dnia: Luty 01, 2013, 04:32:55 pm »
Na stronie Muchy niektóre komiksy przecenione o 50% (końcówki nakładów):
http://www.muchacomics.com/dzial.php?id=3

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1459 dnia: Luty 04, 2013, 06:46:34 pm »
Jak ktoś się nie brzydzi, to na empik.com promocja 20% (kod do wpisania w koszyku: ks20). Łączy się to chyba jakoś z niższą ceną na stronie i wychodzi ok. 27% zniżki. Kod jednorazowy, trzeba kupić za 100 zł.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1460 dnia: Luty 04, 2013, 07:00:17 pm »
Jak ktoś się nie brzydzi, to na empik.com promocja 20%

Przepraszam za OT, ale o co chodzi z tym brzydzeniem się empiku? Tak się zastanawiam, bo czy tu czy choćby na swiatczytnikow.pl, bardzo często się takie zdanie powtarza.

Zdaje sobie sprawę, że kilka ruchów ze strony tego sklepu było nie w porządku, ale żeby aż tak reagować? Naprawdę nic tam nie kupujecie?

Nie chce prowokować, po prostu bardzo ciekawi mnie ta kwestia, jakby ktoś mógł wyjaśnić.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline turucorp

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1461 dnia: Luty 04, 2013, 07:07:11 pm »
Zdaje sobie sprawę, że kilka ruchów ze strony tego sklepu było nie w porządku, ale żeby aż tak reagować? Naprawdę nic tam nie kupujecie?

naprawde, od dluzszego czasu, nic.
chociaz czekaj, ostatnio dziecko zobaczylo na wystawie, ze maja filmy po 20 pln, dalem sie wciagnac do srodka, przy kasie okazalo sie, ze i owszem, filmy sa po 20 pln, tyle, ze drobnym drukiem bylo, ze trzeba kupic conajmniej 3.
pogratulowalem kolejnego blyskotliwego zabiegu marketingowego, zerujacego na dzieciakach i poszedlem obok, do sklepu "dla idiotow", kupilem po 19,90

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1462 dnia: Luty 04, 2013, 07:14:39 pm »
heh, to nie tylko na dzieci działa...sam się na tym złapałem kiedyś heh :)

Plus jest taki, że często są fajne promocje, jak ostatnio Skin - Na własnej skórze, za 9,99, a dodatkowo można odebrać w wybranym salonie za darmo. Do mnie często to przemawia, aspekt finansowy niestety jest ważny. Choć z drugiej strony jak mam taką samą ofertę w Empiku i choćby w INCAL-u to zawsze wybiorę zakup w tym drugim.

Niestety Empik znany jest z wykorzystywania swojej pozycji jako "monopolista".
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline turucorp

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1463 dnia: Luty 04, 2013, 07:21:20 pm »
Niestety Empik znany jest z wykorzystywania swojej pozycji jako "monopolista".

zbyt wiele wpadek zaliczyli zebym wspieral ich swoja kasa

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1464 dnia: Luty 04, 2013, 07:25:49 pm »
Naprawdę nic tam nie kupujecie?

No ja kupuję, gdzie taniej (jak jest podobnie, to nie kupuję w Empiku - psują rynek). A żeby było śmiesznie, to niedawno tam kupiłem... NeST  :smile:
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline turucorp

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1465 dnia: Luty 04, 2013, 07:34:12 pm »
A żeby było śmiesznie, to niedawno tam kupiłem... NeST  :smile:

w mojej okolicy, w zadnym empiku nie ma (i nie bylo), co tym bardziej mnie utwierdza w w ich negatywnej ocenie ;)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1466 dnia: Luty 04, 2013, 07:38:49 pm »
w mojej okolicy, w zadnym empiku nie ma (i nie bylo), co tym bardziej mnie utwierdza w w ich negatywnej ocenie :wink:

Ale to norma, nie wiem jak jest w innej części Polski, ale w Łodzi np. w Porcie jest dostępnych tylko kilka sztuk komiksowych (najwięcej Thorgali), ale już w Manufakturze wybór jest całkiem spory. Nie wiem jak wygląda polityka sprzedaży Empiku, ale bardzo często jest dana rzecz tylko w jednym punkcie dostępna. Powiem więcej, jakiś czas temu kupowałem pewną serię anime. W Porcie kupiłem komplet za 39,99, a w innym łódzkim Empiku TA SAMA seria kosztowała 129zł  :neutral:

Dla mnie idiotyzm, ale cóż tak robi Empik. Zanim coś kupicie to rozejrzyjcie się czy w innym salonie w Waszym mieście nie jest taniej ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1467 dnia: Luty 04, 2013, 10:25:05 pm »
Jak ktoś się nie brzydzi, to na empik.com promocja 20% (kod do wpisania w koszyku: ks20). Łączy się to chyba jakoś z niższą ceną na stronie i wychodzi ok. 27% zniżki. Kod jednorazowy, trzeba kupić za 100 zł.
Dzięki za cynk. Zaoszczędziłem ponad 25 złotych. Kupiłem wydanie zbiorcze ,,Maus" w twardej oprawie za niecałe 48 złotych, co trzeba przyznać jest sporą okazją, bo w sklepie gildii trzeba zapłacić ponad 68. Poza tym, odbiór w salonie, także czysty zysk. Jeszcze raz dzięki.

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1468 dnia: Luty 07, 2013, 09:35:30 pm »
W warszawskim Auchan w Wola Parku można znaleźć egmontowskie "Giganty", w tym Mega i Mamuty, w cenie od 9 zł, w dobrym stanie. Nie wiem czy to akcja całej sieci czy tylko tego sklepu, ale jeśli ktoś szuka, warto zajrzeć. Z tego co się zorientowałem, numery z ostatnich 3-4 lat.

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1469 dnia: Luty 08, 2013, 08:27:10 am »
Przepraszam za OT, ale o co chodzi z tym brzydzeniem się empiku?

Na przykład o to, że przykładowe wydawnictwo Ongrys wciąż nie dostało ANI JEDNEJ ZŁOTÓWKI za JAKIKOLWIEK komiks spośród tych, które były sprzedane w empiku od roku 2009. Mówimy o kilkuset książkach, które zostały KUPIONE PRZEZ KLIENTÓW (nie o wysłanych do sklepu), z których sprzedawca przesłał sprawozdanie ze sprzedaży, tylko nie raczył przelać stosownej kwoty. A kwoty te (dla wydawcy komiksowego) są dość poważne i ich brak nadwyręża rentowność działalności. Ale że wydawca komiksów jest pasjonatem, to nie patrzy na straty tylko zaciska zęby i działa dalej...

Według mnie to się nazywa kradzież, a ja nie jestem paserem, żeby to wspierać.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2013, 08:44:39 am wysłana przez Kokosz »