Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1237857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1560 dnia: Kwiecień 22, 2013, 12:24:43 am »
Wiele dobrego słyszałem o Bosonogim Genie. Kompletna, zamknięta historia 1-10 za połowę ceny, wygląda bardzo ok.


Zauważyłem, że cena tomików tego komiksu była stała od 2004 do 2011. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Bosonogi Gen 1 z 2004 - 29,99, a Bosonogi Gen 10 z 2011 też 29,99.  :smile:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1561 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:09:53 am »
Ja zdecydopwanie polecam Jeża. Pomimo złego pierwszego wrażenia, jest to naprawdę kawał świetnej mangi. Za tę cenę grzechem byłoby nie kupić :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 10:18:52 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1562 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:56:16 am »
Do 24 kwietnia przy zamówieniu powyżej 100zł z kategorii książki (więc w tym również komiksy) na empik.com rabat 30% na całość zamówienia.
Dzięki temu Batman "Oblicza Śmierci" wyszedł mi za niecałe 48zł, odbiór za free :)
Można? można :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1563 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:16:12 pm »
Straszna lipa w tym empiku. Promocja nie dotyczy produktów w przedsprzedaży. Chciałem sobie kupić m.in. ,,Ligę niezwykłych dżentelmenów" i nowego Asteriksa, wypełniłem koszyk na ponad 200 złotych, a rabat przyznano mi tylko na część produktów. Bardzo dziwne, tym bardziej, że na stronie jest napisane, że promocja dotyczy wszystkich wydań polskojęzycznych. Wprowadzanie klienta w błąd.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1564 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:25:28 pm »
Straszna lipa w tym empiku. Promocja nie dotyczy produktów w przedsprzedaży. Chciałem sobie kupić m.in. ,,Ligę niezwykłych dżentelmenów" i nowego Asteriksa, wypełniłem koszyk na ponad 200 złotych, a rabat przyznano mi tylko na część produktów. Bardzo dziwne, tym bardziej, że na stronie jest napisane, że promocja dotyczy wszystkich wydań polskojęzycznych. Wprowadzanie klienta w błąd.
Zawsze tak jest. Przeczytałbyś regulamin i tam pisze "Nie dotyczy produktów ze stanem przedsprzedaż".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1565 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:56:14 pm »
A ja polecam tą promocję Empiku, bo z tego, co zauważyłem, rabat łączy się z już dostępnymi rabatami na stronie. Wynieść więc może więcej niż 30%.
maximumcarnage, spróbuj anulować zamówienie!
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1566 dnia: Kwiecień 23, 2013, 09:04:26 am »
Zasady wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Komiks.
Cytuj
Czy można zmienić książkę naukową w komiks? Jak najbardziej. Skoro   jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, to komiks może okazać się   prawdziwą skarbnicą treści! Jeśli jesteś już wyznawcą nauk Cialdiniego i   miłośnikiem jego książki Wywieranie wpływu na ludzi, z pewnością   docenisz formę, w jaką ujęta została esencja trzydziestoletnich badań   nad psychologią wpływu. Jeżeli jednak to Twój pierwszy kontakt z tym   genialnym dziełem, miej się na baczności — zawarta tu wiedza zaostrzy   Twój apetyt!
Zanurz się w świat niedalekiej przyszłości, w którym toczy się walka z   mrocznymi siłami pragnącymi zmienić ludzi w bezmyślną tłuszczę. Poznaj   strategię, która może ocalić nasz gatunek — czyli odkryj sześć   najskuteczniejszych zasad wpływania na ludzi. Naucz się działać   skutecznie na gruncie prywatnym i zawodowym oraz demaskować tych, którzy   usiłują wywrzeć na Ciebie wpływ. W Twoje ręce składamy broń o   niepokojąco dużym polu rażenia, która pozwoli Ci dowolnie kształtować   otaczającą rzeczywistość. Ta broń to psychologia wpływu. Przetestuj ją i   sprawdź, jak działa, a gwarantujemy, że już nigdy się z nią nie   rozstaniesz…

Cena 9,90

mailto:http://ebookpoint.pl/ksiazki/zasady-wywierania-wplywu-na-ludzi-teoria-i-praktyka-komiks-robert-cialdini,wywkom.htm?nr=2407c&url=wywkom&t=3

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 09:08:59 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Kratoss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1567 dnia: Kwiecień 23, 2013, 02:25:58 pm »
Do 24 kwietnia przy zamówieniu powyżej 100zł z kategorii książki (więc w tym również komiksy) na empik.com rabat 30% na całość zamówienia.

A czy takie promocje jak ta,to często się zdarzają?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1568 dnia: Kwiecień 23, 2013, 02:30:47 pm »
Obecna wyprzedaż jest pewnie związana ze światowym dniem książki (czy jak to się nazywa). Ale Empik co i rusz ma jakieś rabaty w stylu 3za1; 2za1; czy zapłać kartą debetową xBANKU i dostań rabat 20% na zakupy. (tylko niestety nie zawsze na książki...)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 02:46:56 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1569 dnia: Kwiecień 23, 2013, 04:48:45 pm »
w Matrasie do końca dnia 25% promocji;

http://www.matras.pl/swiatowy-dzien-ksiazki
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1570 dnia: Kwiecień 23, 2013, 09:44:17 pm »
A czy takie promocje jak ta,to często się zdarzają?



30% to chyba pierwszy raz od 2 lat widzę, zazwyczaj jest 10, 15, 20% i to też nie jakoś super często.
W połączeniu z tym że mam blisko do Empiku po odbiór to już w ogóle super.

Offline addommo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1571 dnia: Kwiecień 25, 2013, 12:11:38 am »
Do 24 kwietnia przy zamówieniu powyżej 100zł z kategorii książki (więc w tym również komiksy) na empik.com rabat 30% na całość zamówienia.
Dzięki temu Batman "Oblicza Śmierci" wyszedł mi za niecałe 48zł, odbiór za free :smile:
Można? można :smile:

W inbook ten komiks jest za 46 złoty wiec nie wiem z czego sie cieszysz?

Jedyny bonus tej promocji jest taki ze mozna sobie odebrac w empiku za darmo, bo ceny sa sklepowe nie internetowe


ps k**wa kto wymyslił ta weryfikacje tutaj DLACZEGO TO JEST???????????????

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1572 dnia: Kwiecień 25, 2013, 01:09:07 am »
ps k**wa kto wymyslił ta weryfikacje tutaj DLACZEGO TO JEST???????????????
Bo bez weryfikacji na forum ładują się roboty wrzucające po kilkadziesiąt spamerskich tematów DZIENNIE!
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1573 dnia: Kwiecień 25, 2013, 08:14:39 am »
W inbook ten komiks jest za 46 złoty wiec nie wiem z czego sie cieszysz?

Jedyny bonus tej promocji jest taki ze mozna sobie odebrac w empiku za darmo, bo ceny sa sklepowe nie internetowe


ps k**wa kto wymyslił ta weryfikacje tutaj DLACZEGO TO JEST???????????????

1) Promo jest na wszystkie komiksy;
2) Tak, odbiór osobisty za free przeważa bo oszczędzam ponad 10zł, poza tym chyba sporo userów jest w zasięgu Empiku jeśli chodzi o odbiór osobisty.

W ogóle co to za pisanie że jedyny bonus to odbiór. Tego towaru jest w chu* w różnych sklepach więc ten jedyny plus powoduje że wybieram tą ofertę, proste?

Offline addommo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1574 dnia: Kwiecień 25, 2013, 01:28:49 pm »
Bo bez weryfikacji na forum ładują się roboty wrzucające po kilkadziesiąt spamerskich tematów DZIENNIE!

Czesc rozumiem ze jestes włascicielem tej strony?

jestem na wielu forach ale czegos tak p***banego jak weryfikowanie zalogowanych userów nie spotkałem NIGDY

Dodatkowo uzywam przegladarki firefox ktora jak rozumiem blokuje te filmy snikersy i inne ale powoduje to ze po pewnym czasie przegladarak jak i cały komputer blokuje sie i musze go resetowac

Tak gównianej strony w internecie dawno nie widziałem WAREZY nie daja tyle syfu co ta strona

Nie bede tutaj ani pisał ani zagladał

BYE

 

anything