trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1237523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1590 dnia: Kwiecień 26, 2013, 02:55:41 pm »
ale bynajmniej na empik.com komiksy są podkategorią książek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1591 dnia: Kwiecień 26, 2013, 02:59:47 pm »
Komiksy tak, ale nie WKKM. Tak jak w poprzednim poście wpisałem - chyba, że coś się zmieniło. Ale nawet jak wyszukujesz komiksy na stronie to WKKM tam nie ma.

@Vision2001 to nie przejdzie, bo z tego co pamiętam jak kupowałem Batmana, to rabat jest naliczany automatycznie i jak coś jest zaksięgowane jako gazeta, to nie nabije kasa rabatu. Sprzedawca nie wiedział wtedy, czy na Batmana też dostanę i dopiero po zeskanowaniu kodu z kuponu się dowiedziałem, że jest ten rabat.
Człowieka można oszukać, maszyny raczej nie ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1592 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:04:05 pm »
ale bynajmniej na empik.com komiksy są podkategorią książek.

To ,,bynajmniej" nie za bardzo pasuje w tym zdaniu.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1593 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:06:54 pm »

przepraszam, że trochę offtop, ale kiedyś postanowiłem sobie, że zawsze będę ludziom zwracał na to uwagę:
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej":
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7222


EDIT: widzę, że max mnie ubiegł. i dobrze, bo to częsty błąd i należy zwracać uwagę

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1594 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:14:29 pm »
przepraszam, że trochę offtop, ale kiedyś postanowiłem sobie, że zawsze będę ludziom zwracał na to uwagę:
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej":
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7222


EDIT: widzę, że max mnie ubiegł. i dobrze, bo to częsty błąd i należy zwracać uwagę


No nie wiem, nie użyłem tego słowa jako "przynajmniej"


Fragsi, z przytoczonego przez Ciebie linku:
Wykrzyknik bynajmniej, o którym niektórzy nieraz zapominają, może wystąpić samodzielnie jako odrzucenie możliwości twierdzącej (przykład 3). Wykrzyknikbynajmniej może też wzmacniać przeczenie zawarte w poprzedzającej wypowiedzi (przykład 4):3) – Czy planujesz wyjazd? – Bynajmniej. Robię tylko porządki.


Hahahhh, a ja użyłem tego słowa jako zaprzeczenie tego iż komiks nie równa się książka w empik.com


czyli innymi słowy mimo iż komiks to nie książka, ale podlega pod tą kategorię w sklepie online.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1595 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:18:49 pm »
@Max, fragsel i słusznie czynicie! :) Mi ktoś zwrócił ostatnio na to uwagę na tym forum w innym temacie i się ogarnąłem heh, bo też tak go używałem. To naprawdę częsty błąd...


"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1596 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:43:25 pm »

No nie wiem, nie użyłem tego słowa jako "przynajmniej"


Fragsi, z przytoczonego przez Ciebie linku:
Wykrzyknik bynajmniej, o którym niektórzy nieraz zapominają, może wystąpić samodzielnie jako odrzucenie możliwości twierdzącej (przykład 3). Wykrzyknikbynajmniej może też wzmacniać przeczenie zawarte w poprzedzającej wypowiedzi (przykład 4):3) – Czy planujesz wyjazd? – Bynajmniej. Robię tylko porządki.


Hahahhh, a ja użyłem tego słowa jako zaprzeczenie tego iż komiks nie równa się książka w empik.com


czyli innymi słowy mimo iż komiks to nie książka, ale podlega pod tą kategorię w sklepie online.


Gdybyś chciał użyć "bynajmniej" jako zaprzeczenia, to powinieneś dodać tam znaki interpunkcyjne i wielkie litery. "Ale bynajmniej. Na empik.com komiksy są podkategorią książek".


@Jaroslaw_D
Żaden problem, cieszę się, że mogłem pomóc. :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2013, 03:54:38 pm wysłana przez chch »
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1597 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:48:13 pm »

Gdybyś chciał użyć "bynajmniej" jako zaprzeczenia, to powinieneś dodać tam znaki interpunkcyjne i wielkie litery. "Ale bynajmniej. Na empik.com komiksy są podkategorią książek".

O właśnie to ten kolega mi wskazał błąd, który popełniałem  :wink:

@chch - Dzięki
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline bld

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1598 dnia: Kwiecień 26, 2013, 03:53:41 pm »
Racja, nie użyłem dużej litery i jednej kropki tak jak i cytatu by nawiązać do poprzedniej wypowiedzi ponieważ na szybko chciałem odpisać będąc jeszcze w pracy.
Aczkolwiek nie użyłem "bynajmniej" jako "przynajmniej", ponieważ wiem że te słowa mają dwa różne znaczenia.
A to chyba dużo mniejszy błąd. Sorry za offtop.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1599 dnia: Kwiecień 26, 2013, 04:32:38 pm »
ok, w takim znaczeniu i przy takim pośpiechu jesteś rozgrzeszony.

Co nie zmienia faktu, że bynajmniej jako przynajmniej niezmiernie mnie drażni.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1600 dnia: Maj 01, 2013, 09:28:46 pm »
Biblia Bisleya w promocyjnej cenie - od jakiegoś czasu - w sklepie Hanami. 85zl kosztuje

http://www.wydawnictwo.hanami.pl/biblia_album.php
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1601 dnia: Maj 13, 2013, 02:22:04 pm »
Dla zainteresowanych promocja w Empiku na "filmowych superherosów". Ceny od 19,99. Jest w czym wybierać:

http://www.empik.com/superhero-imperial
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2013, 03:20:58 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1602 dnia: Maj 13, 2013, 04:20:29 pm »
Słabe ceny. Większość z tych filmów widziałem na blu-ray w promocjach po 30zł, a tutaj po 60.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1603 dnia: Maj 13, 2013, 04:57:53 pm »
Słabe ceny. Większość z tych filmów widziałem na blu-ray w promocjach po 30zł, a tutaj po 60.

Nie patrzyłem szczerze mówiąc na bluray, bo korzystam z dvd, a tam kilka pozycji jest w całkiem rozsądnych cenach - choćby te za 19,99  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1604 dnia: Maj 13, 2013, 05:04:34 pm »
To z tego co się orientuję w takich samych cenach jak nie mniejszych są na allegro. :P