Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1237048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ainsel

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #795 dnia: Październik 27, 2007, 08:27:16 pm »
apropo empiku to zrywa umowe z premium club, ale za to daje do tej informacji gratis kod rabatowy 25zl, takze przy zakupuch w empik.com powyzej 60zl. dostalem to wszystko w kopercie dolaczonej do zakupow w empiku.
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Raf Fariszta

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #796 dnia: Październik 27, 2007, 10:12:35 pm »
W Merlinie masz wysyłkę gratis powyżej 50 zł jak wydasz u nich określoną kwotę w określonym czasie......ceny na Egmont nie powalają...
Promacja u Rafała w ubiegłym roku była rzeczywiście ciekawsza....
Nocy Matko Dnia

Offline Ty_draniu

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #797 dnia: Październik 27, 2007, 10:42:28 pm »
Hmm, wydaje mi się, że w Merlinie wysyłka jest gratisowa od 50 zł niezależnie od kwoty wydanej wcześniej. Ceny nie powalają... W takim razie jakiej obniżki oczekujesz skoro 25% to mało?
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Raf Fariszta

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #798 dnia: Październik 27, 2007, 10:53:37 pm »
Cytat: "Ty_draniu"
Hmm, wydaje mi się, że w Merlinie wysyłka jest gratisowa od 50 zł niezależnie od kwoty wydanej wcześniej. Ceny nie powalają... W takim razie jakiej obniżki oczekujesz skoro 25% to mało?

Co do cen to jak wcisnąłem "wyślij"to przemyślałem sprawę i rzeczywiście 25 % rabatu to dobra oferta zwłaszcza przy dostawie kurierem przy zamówieniu pow. 50 zł. Rozbestwiła mnie trochę promocja u Witka.... ;)
Co do kosztów wysyłki to rzeczywiście jest jak piszecie - wprawdzie chyba od niedawna, ale wcześniej było tak jak ja podałem...sorry.
Nocy Matko Dnia

Offline Julek_

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #799 dnia: Październik 28, 2007, 11:25:21 pm »
Ta w Merlinie to dobra oferta jest. Najtańszy Moenius, jakiego widziałem  :shock:

Offline tequira

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #800 dnia: Październik 29, 2007, 12:13:21 am »
Dodatkowo jak się ma kartę bp partnerclub i poświęci z niej 100 pkt. to dodatkowo dostaje się 10% rabatu. Wtedy wyjdzie Moebius za 110,5 pln.

Offline Raf Fariszta

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #801 dnia: Październik 29, 2007, 07:53:55 am »
Cytat: "tequira"
Dodatkowo jak się ma kartę bp partnerclub i poświęci z niej 100 pkt. to dodatkowo dostaje się 10% rabatu. Wtedy wyjdzie Moebius za 110,5 pln.

Świetny cynk, dzięki.....
Nocy Matko Dnia

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #802 dnia: Październik 29, 2007, 10:06:14 am »
Cytat: "tequira"
Dodatkowo jak się ma kartę bp partnerclub i poświęci z niej 100 pkt. to dodatkowo dostaje się 10% rabatu. Wtedy wyjdzie Moebius za 110,5 pln.


Cytat: "[url
https://www.bppartnerclub.pl/cwa/merlin1.do[/url]"]
• Zarejestruj swoją kartę BP partnerclub i odbierz do niej PIN.
• Szczegółową instrukcję rejestracji znajdziesz tutaj.
• Aby dokonać zamówienia, wejdź i zaloguj się na stronie: www.bppartnerclub.pl.
• Jeżeli chcesz dokonać zamówienia kliknij tutaj.
• W momencie akceptacji warunków oferty z Twojej karty zostanie odjęte 100 punktów.
• Od tej pory przez 24 godziny po zalogowaniu się na stronie: www.bppartnerclub.pl w polu logowania pojawiać się będzie link, który jest Twoim przejściem do sklepu merlin.pl z 10% rabatem*.
• Z rabatu* możesz korzystać wiele razy w ciągu tych 24 godzin. Pamiętaj o przechodzeniu do sklepu merlin.pl (www.merlin.pl) przez Twój specjalny link ze strony: www.bppartnerclub.pl.



Podzieliłby się ktoś tym linkiem BP-owskim ?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline badday

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #803 dnia: Październik 30, 2007, 12:46:09 am »
Ważne dla mnie pytanie

Czy zamawiając w empiku.com cos z USA (dzial ,,z importu") za ponad 150zl i odbieram to osobiscie w sklepie to czy doliczam coś za przesyłkę czy za nią nie płace i cena podana przy pozycji jest juz ostateczna
?

Offline redevil

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #804 dnia: Październik 30, 2007, 07:38:04 am »
Cytat: "badday"
Ważne dla mnie pytanie

Czy zamawiając w empiku.com cos z USA (dzial ,,z importu") za ponad 150zl i odbieram to osobiscie w sklepie to czy doliczam coś za przesyłkę czy za nią nie płace i cena podana przy pozycji jest juz ostateczna
?


z moich doświadczeń wynika, że nic nie płacisz za wysyłkę gdy odbierasz w salonie(bez względu na wielkość zamówienia) i cena pozostaje stała - tzn płacisz tyle ile widnieje przy zamówieniu.
Poza konkursem: na paczkę czekałem około 20 dni.

Offline avatar1313

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #805 dnia: Październik 30, 2007, 08:35:31 am »
Jeśli chodzi o empik com to dość dużo sobie przez nich sprowadzam (czasami wygrzebią jakieś archiwalne rzeczy) i odczucia mam mieszane. zawsze odbieram osobiście (tych salonów we Wrocku jest już chyba z 5 więc nie jest zle), ponieważ bardzo czesto zdarza się że komiksy przychodza uszkodzone (tak mialem z Issaac the Pirate, Hard Story czy z Jimmy Corigan w ang. HC). Kiedyś mozna było się targowac i za zadrapanie okładki wyszarpac nawet do 40 %rabatu. Teraz to się zmieniło i albo bierzesz, albo nie (co w moim przypadku konczy się notorycznym zostawianiem towaru w salonie, a tenże ląduje po 2 tyg. na półce z komiksami i niszczeje). Baza empiku też jest nie najlepiej aktualizowana, bo częst zdarza się że pozycje początkowo dostępne, w trakcie realizacji okazują się nie do zdobycia. Ogólnie empik.com daje rade (zwłaszcza z ostatnimi promocjami via kupony rabatowe na 15 i 25 pln), ale trzeba bardzo uwazac.
i vis pacem para bellum

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #806 dnia: Październik 30, 2007, 08:42:11 am »
brak opłat za wysyłkę przy odbiorze w wybranym saloniku to duży plus empik.com, ale zdarza się, że pomimo "potencjalnej dostępności" (produkt na zamówienie), pewne produkty po prostu nie są realizowane - nagle okazuje się, że nasz dostawca nie ma do nich realnego dostępu...

Offline Raf Fariszta

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #807 dnia: Październik 31, 2007, 09:04:42 am »
No to chyba promocja w Merlinie na Egmont sie skończyła....kurde za długo się zastanawiałem i nic nie wziąłem...
Nocy Matko Dnia

Offline 4-staczterdzieściicztery

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #808 dnia: Listopad 05, 2007, 09:45:48 pm »
Przez najbliższe dwa tygodnie ( czyli do 18 listopada ) w księgarniach Matras  ma miejsce akcja rabatowa obejmująca cały asortyment ( również komiksy ), oprócz podręczników szkolnych.
Wysokość rabatu zależy od sumy cen okładkowych zakupionych pozycji, i tak przy zakupach:
do 50 zł       -  10 %
51 - 100 zł   -  15 %
101-200 zł   -  20 %
200 zł i więcej-25 %
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #809 dnia: Grudzień 04, 2007, 09:02:14 am »
Na merlinie jest 30% rabatu od ceny okładkowej na mangi mandragory (to chyba coś nowego, ale mogę się mylić).
Tzn Samotny wilk, Vagabond, Chonchu po 14 zeta
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....