Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 14, 2008, 12:51:57 pm »
Nie mieszkam w Poznaniu, ale mam radę. Zamiast czekać aż jakiś Poznaniok się w końcu odezwie zadzwoń po prostu. Tutaj na dole masz wyszukiwarkę salonów - http://www.empik.com/kontakt

Klick me up, klick me down.

Offline burberry

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:01:57 pm »
jakby ktoś miał info co do poznańskich empików, to niech się podzieli, równie jestem zainteresowany.
Pozdro.
Bóg Cię kocha

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:04:25 pm »
Nie mieszkam w Poznaniu, ale mam radę. Zamiast czekać aż jakiś Poznaniok się w końcu odezwie zadzwoń po prostu. Tutaj na dole masz wyszukiwarkę salonów - http://www.empik.com/kontakt

hehe, próbuje od rana, ale chyba urwanie głowy tam mają dzisiaj.

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:08:23 pm »
Nie mieszkam w Poznaniu, ale mam radę. Zamiast czekać aż jakiś Poznaniok się w końcu odezwie zadzwoń po prostu. Tutaj na dole masz wyszukiwarkę salonów - http://www.empik.com/kontakt

Thx za hinta, ale mam w sumie Empik pod nosem, a i tak zaraz wychodzę więc zajrzę - może uda się łyknąć parę Thorgali HC w promocji :).

Offline Ajron

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 14, 2008, 07:07:09 pm »
Niestety poznańskie Empiki nie miały tej promocji (info od m010cha). Dlaczego - nie mam pojęcia, ale może poszczególne lokalizacje lub salony są od siebie w jakimś większym stopniu niezależne i same decydują czy tą promocję wprowadzać. To tylko takie moje gdybanie :)

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 14, 2008, 08:37:35 pm »
To są raczej lokalne inicjatywy.

W moim empiku powiedzieli że mieli taką promocję w kwietniu z okazji "Dnia VIPów" czy czegoś tam...

Offline BOUNCER

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 14, 2008, 09:01:57 pm »
Pani w Arkadii poinformowała mnie, że owa promocja była jedynie w empiku na Marszałkowskiej i bodajże na Nowym swiecie.
Szkoda bo nie miałem czasu w ciągu dnia tam się wybrać a byłem bardzo zainteresowany zakupem nie tylko komiksów ale i wielu książek które do najtańszych nie należą.

Offline Mefisto76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 14, 2008, 09:02:55 pm »

 W Krakowie też żadnej promocji nie było, a specjalnie po wiadomości łukasza postanowiłem o 20ej sprawdzić  :evil:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 14, 2008, 09:11:51 pm »
Niestety poznańskie Empiki nie miały tej promocji (info od m010cha). Dlaczego - nie mam pojęcia, ale może poszczególne lokalizacje lub salony są od siebie w jakimś większym stopniu niezależne i same decydują czy tą promocję wprowadzać. To tylko takie moje gdybanie :)

Thx Ajronie za rzucenie info :-). Dodam tylko, że obsługa Empiku była wielce zdziwiona moim pytaniem o wspomnianą promocję i przyjęła je nawet z lekkim uśmiechem na twarzy (jakby tego typu promocje to jakieś UFO było). No ale wiadomo - poznańskie Empiki, jak sami Poznaniacy - "oszczędni z natury" ;-).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 09:15:45 pm wysłana przez m010ch »

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 16, 2008, 05:38:52 pm »
A to dotyczy wszystkich Empików? Poznańskich też?
Nie wiem jak w tym roku, ale kiedyś ta promocja dotyczyła wybranych salonów w całej Polsce i miała w dodatku dwie odmiany, niektóre salony miały lepsze warunki, niektóre gorsze, a pozostałe nie były w ogóle nią objęte - w Rzeszowie promocję urządzono tylko w salonie, który AFAIK ma niższy obrót. No i było to reklamowane w jakiś sposób, nie pamiętam już jak (czy plakaty czy mailing czy co).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:47:58 pm »
Nom.
Empik Megastore na Marszałkowskiej w Warszawie to na 100% najgorszy salon w Polsce z najniższym obrotem. :doubt:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:54:10 pm »
Czyli się myliłem:P

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 17, 2008, 11:02:08 am »
Nie szukam schematu, piszę jak to wyglądało w Rzeszowie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #898 dnia: Styczeń 26, 2009, 07:11:13 pm »
Na wrocławskim rynku w bibliotece głównej (u Golczyka) promocja -50 % na Timofa i - 25% na Zin zin Press.
W sumie mało tego zostało od Timofa (ja wziąłem dzisiaj chyba ostatnią Mutującą Teczkę i ostanie Paproszki), ale pewnie coś wartościowego jeszcze można wyhaczyć (pamiętam że są np. Wilcze Sny, Perły i Bi Bułka). Z zin zin Press nie wiem co jest bo nie pytałem...
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 08:11:47 pm wysłana przez Death »

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #899 dnia: Styczeń 28, 2009, 08:36:25 pm »
Jeżeli ktoś chce sobie uzupełnić zeszyty od Mandragory albo albumy od Siedmiorogu, to polecam tę promocję - ceny zaczynają się od 50 groszy :)

 

anything