Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kartnik

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #945 dnia: Kwiecień 09, 2009, 06:40:18 pm »
23 kwietnia Światowy Dzień Książki. Z tej okazji w Empiku tego dnia promocja "3 w cenie 2".

dotyczy wszystkich empików, czy któregoś konkretnego ?

ale i tak dzięki za info, przyda się :)

Offline tranway

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #946 dnia: Kwiecień 09, 2009, 07:26:45 pm »
Mój mózg wysyła mi jakieś słabe impulsy, że promocja w zeszłym roku niestety nie dotyczyła wszystkich empików....

Offline skil

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #947 dnia: Kwiecień 09, 2009, 07:33:03 pm »
a na empik.com była?
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #948 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:02:07 pm »
dotyczy wszystkich empików, czy któregoś konkretnego ?

A tego to już nie wiem. Znalazłem informację w formie reklamy w jednym magazynie, ale nie było tam wzmianki typu "* - dotyczy wybranych salonów", czy czegoś podobnego. Więc chyba we wszystkich.

Tutaj info:

Cytuj
23. kwietnia, jak co roku, w salonach zaplanowano akcję 3 za 2”, czyli za trzy książki wybrane w EMPiKu można będzie zapłacić cenę dwóch egzemplarzy, a do zakupionych książek będą dodawane róże.

I też nie ma informacji, że to tylko w niektórych salonach.

Klick me up, klick me down.

Offline skil

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #949 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:34:18 pm »
ale tam jest data 2007-04-21.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #950 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:36:20 pm »
No co ty :). Tranway mówił coś o zeszłych latach, więc tylko dałem przykład, że chyba nie.
Ale to najlepiej nie wiem... maila do nich wysłać? Zadzwonić jak niepewni jesteście?

Klick me up, klick me down.

Offline spidey

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #951 dnia: Kwiecień 12, 2009, 11:50:34 pm »
W Multiversum promocja 25% trwa nadal. Szczególy tutaj: http://www.mvm.abc24.pl/default.asp?menu=17

Fajnie jakby ta promocja się utrzymała bo w przeciwieństwie do gildii multiversum daje rabat 25% nie tylko na nowości ale i na archiwalia co pozwala powoli uzupełniać sobie swoje braki.
Dlatego kwietniowy Egmont kupować mi w multi co by sie promocja utrzymała! ;)

Co do pakowania faktycznie robią to najlepiej ze wszystkich, tak doskonale i starannie zabezpieczonych komiksów jeszcze nie widziałem a kupowałem już chyba we wszystkich sklepach wysyłkowych. Grube tekturowe pudełko potem jeszcze kilka warstw cieńszej tekturki, do tego wszystko obłożone papierem a na koniec każdy komiks włożony do folii zabezpieczającej przed otarciami podczas przesyłki. Respect!

Offline graves

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #952 dnia: Kwiecień 13, 2009, 08:32:30 am »
Dlatego kwietniowy Egmont kupować mi w multi co by sie promocja utrzymała! ;)
:badgrin: I to mówi "Redaktor" Gildii. Powinszować GGK takich lojalnych pracowników. :lol:
Ja tam kupuję na Gildii  ;-)
Mam większą pewnośc, że jak sie coś opóźni, to będę wiedział, za które sznurki pociągnąć (czyli Adiego), aby przyspieszyć :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 08:35:31 am wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline spidey

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #953 dnia: Kwiecień 13, 2009, 01:15:04 pm »
Ja też często kupuje na gildii ale po pojawieniu się w multi polskich komiksów jest mi tam wygodniej bo mogę łączyć zamówienia ze sklepem amerykańskim.
I to że jestem powiązany z GGK nie sprawi że będę namawiał do kupowania w gildii bo redaktorzy nie mają z tego żadnych profitów. Przecież sklep to chyba jest prywatna inicjatywa Adiego i jeszcze paru osób.

Offline kartnik

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #954 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:20:30 pm »
jeszcze małe info dotyczące promocji "3 za 2" w empikach

"Uprzejmie informuję, że promocja będzie obowiązywała we wszystkich salonach empik.

W przypadku pytań lub uwag, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta empik.com, pod numerem telefonu: +48 22 551 33 99, e-mail: obsluga.klienta@empik.com.

Dział Obsługi Klienta, jest do dyspozycji Klientów 7 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00, w soboty od 10:00 do 18:00 oraz w niedziele w godzinach od 10:00 do 16:00."

udanych zakupów  :)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #955 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:22:17 pm »
Uprzejmie informuję, że promocja będzie obowiązywała we wszystkich salonach empik.

Hurra!  :D

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:25:36 pm »
Fajnie by było, żeby najnowszy Egmont (od 20.04 podobno) już wtedy był dostępny w Empiku.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:30:36 pm »
Tak dobrze to nie jest  :-? Empik zawsze kuleje z nowościami 1-2 tyg...

Offline Roy_v_beck

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:12:25 pm »
sorry, za pytanie, ale kiedy ten cały Dzień Książki jest?
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #959 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:23:46 pm »
Ja Ci nie odpowiem na to pytanie. Powiem Ci zamiast tego, jak nie wychodzić na debila.
Sposób jeden: cofnij się o parę postów w tym temacie. Data pada niejednokrotnie.
Sposób dwa: wpisz w google "dzień książki" albo "światowy dzień książki".

Jest też parę innych sposobów, jednym z najskuteczniejszych jest niezadawanie głupich pytań.

Klick me up, klick me down.