trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #930 dnia: Luty 19, 2009, 11:16:01 am »
A jak sie ma sprawa z kosztami wysyłki? Pobiera dodatkowe 1zł od każdej pozycji?
To tylko w przypadku aukcji z allegro.
Rzeczy ze sklepu zawsze za 10zł wysyłka.

Offline kas1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #931 dnia: Luty 19, 2009, 12:26:59 pm »
Kilka razy za przesyłkę płaciłem duuużo więcej... Zdarzyło się też, że wysyłka nie była zrealizowana, ponieważ wpłaciłem na nią 10 zamiast 11zł (pomimo tego, że kosztowała 7,5zł - ekonomiczna). Widocznie podpadłem swojego czasu pytaniami dlaczego przy kursie dolara 2,00PLN przelicznik w sklepie na zamówienia preorder (nie na dostępne w sklepie) wynosi 3PLN. Wtedy były tłumaczenia, że koszty prowadzenia działalności itp, itd. Teraz jak widać koszty zmalały, bo dolar powoli pukał już w granicę 4PLN a przelicznik w sklepie 3,3PLN. Mimio to polecam Rafała, bo rzeczywiście kontakt z nim jest bardzo dobry i wysyłka szybka i dobrze zabezpieczona (pod warunkiem, że nie zadaje się niewygodnych pytań na forum).

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #932 dnia: Luty 19, 2009, 12:35:42 pm »
ja Multiversum też polecałem,
dopóki się MAKSYMALNIE nie zawiodłem...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #933 dnia: Luty 19, 2009, 01:19:03 pm »
ja Multiversum też polecałem,
dopóki się MAKSYMALNIE nie zawiodłem...

Kontynuuj!

Ale w innym temacie. Jak to MrE powiedział - ja nie jestem automatyczną maszyną. Sami czasem pomyślcie. Posty nie na temat poleciały - b.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 01:45:30 pm wysłana przez bąbielek »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #934 dnia: Luty 23, 2009, 07:57:01 am »
To można chyba tutaj.
W incal'u fajna promocja na Tintiny
Cztery Tintiny z Motopolu (4x18,90zł=75,60zł)
Plus trzy nowe z Egmontu (3x39,00zł=117,00zł)
                                    _______________
                                         192,60 zł

a w Incalu za 129,83 zł (czyli 32,59% taniej)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #935 dnia: Luty 23, 2009, 10:12:32 am »
Kupowanie w tej chwili Tintinów z Motopolu jest trochę bez sensu. W przyszłym roku powinny być w nowym formacie i wtedy wyjdzie jednak taniej, niż po 18,90 za odcinek.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #936 dnia: Luty 23, 2009, 11:45:53 am »
Kupowanie w tej chwili Tintinów z Motopolu jest trochę bez sensu. W przyszłym roku powinny być w nowym formacie i wtedy wyjdzie jednak taniej, niż po 18,90 za odcinek.

To Egmont planuje wydanie równiez tych z Motopolu ? a Tych dwóch już wydanych przez Egmont również będzie reedycja ? i skoro tak, to dlaczego nie zachowali kolejności wydawania?
tak, wiem że to nie pytania do Ciebie :D
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline helsing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #937 dnia: Luty 23, 2009, 03:13:05 pm »
Za Forum Egmontu, post z dnia 28.04.2008, odpowiedź na pytanie 16.
Cytuj
Zaczynamy od 3 tomów zawierających wyłącznie historie niedrukowane wcześniej w Polsce – bo oczywiście to one mają największy potencjał rynkowy (no i wypełniają tintinową lukę wydawniczą). Docelowo chcielibyśmy wydać wszystkie tomy w tej edycji, oczywiście będzie to zależeć od popularności tych trzech tomów (i wsparcia filmowego).

Czyli jak się będzie sprzedawać to powinni wydać wszystko. Choć po przeczytanym jednym tomie mój entuzjazm do uzbierania całości zniknął ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #938 dnia: Luty 23, 2009, 07:23:22 pm »
To Egmont planuje wydanie równiez tych z Motopolu ? a Tych dwóch już wydanych przez Egmont również będzie reedycja ? i skoro tak, to dlaczego nie zachowali kolejności wydawania?
tak, wiem że to nie pytania do Ciebie :D
Przecież rozmawialiśmy o tym niedawno w wątku o Egmoncie. Była też informacja prasowa, której opracowanie zamieściłem: "Tym razem ukazuje się w formie ośmiu wydań zbiorczych w twardej oprawie i pomniejszonym formacie. Na początek edytor wybrał trzy albumy zawierające historie dotąd niepublikowane na polskim rynku (...). Premiera dwóch kolejnych została zaplanowana na sierpień."

WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Marius Magnus

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 16, 2009, 08:23:41 pm »
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 19, 2009, 10:28:53 pm »
1. Matras na Rynku w Krakowie znów wietrzy magazyny - trochę Yansa, Sin City, Skorpion, Kukabura, Anachron i inne. Nowe i za niewielki pieniądze.

2. W Składzie Tanich Książek w Krakowie (Bracka i Grodzka) wyprzedaż XIII, Sokala, Aldebarana, Niklosa Kody i Alvina Norge. Dobra okazja by uzupełnić kolekcję.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 20, 2009, 08:20:55 am »
Te SinCity to te nowe HC?
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 23, 2009, 09:07:36 am »
Na Merlinie ekranizacja Persepolis za 19,90 ....
Nocy Matko Dnia

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #943 dnia: Kwiecień 05, 2009, 01:48:58 pm »
23 kwietnia Światowy Dzień Książki. Z tej okazji w Empiku tego dnia promocja "3 w cenie 2".

Klick me up, klick me down.

Offline Ranaghar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #944 dnia: Kwiecień 07, 2009, 06:26:13 pm »
W Multiversum promocja 25% trwa nadal. Szczególy tutaj: http://www.mvm.abc24.pl/default.asp?menu=17