trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #975 dnia: Kwiecień 21, 2009, 09:54:46 pm »
Zgadzam sie, a w US sie juz 3 Essential ukazal...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #976 dnia: Kwiecień 22, 2009, 08:43:43 am »
W Empiku są dostępne nowości z pakietu kwietniowego Egmontu także bąbielek miał rację. Jest very good ale u mnie jakoś ten cały "system" automatycznego obniżania ceny najtańszego produktu z koszyka (przy 3 w koszyku) do dwóch groszy nie działa  :-?

Offline tranway

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #977 dnia: Kwiecień 22, 2009, 08:58:08 am »
Ja przed chwilą złożyłem zamówienie i wszystko ładnie działa - 3. książka za 2 grosze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #978 dnia: Kwiecień 22, 2009, 09:22:05 am »
Ok, mam. Ja po prostu miałem w koszyku od wczoraj a to trzeba było usunąć i na nowo zapodać do koszyka i jest.
Potwierdzam, ładnie działa  :lol:

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 22, 2009, 10:28:53 am »
kapitalna promocja.
kupiłem same najdroższe książki, do których przymierzałem się już jakiś czas i oszczędziłem 130 zeta! :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Julek_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 22, 2009, 11:06:10 am »
Nieźle jest, ale zamiawiając braki (Ronin/Toppi/Szalona z Sacre Cour + pakiet TinTina) oszczędności w porównaniu z rabatem 25% (który po prawdzie jest poza moim zasięgiem) to kilka złoych dosłownie. Ale dobre o to!

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 22, 2009, 11:27:39 am »
Nieźle jest, ale zamiawiając braki (Ronin/Toppi/Szalona z Sacre Cour + pakiet TinTina) oszczędności w porównaniu z rabatem 25% (który po prawdzie jest poza moim zasięgiem) to kilka złoych dosłownie. Ale dobre o to!

Ale oczywiście pomyślałeś i zamówiłeś osobno co nie?
Bo jak normalnie wrzucisz te rzeczy do koszyka razem to wtedy promocja obejmie dwa Tintiny chyba  ;-)

Offline Julek_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #982 dnia: Kwiecień 22, 2009, 02:10:32 pm »
 :)

Tak. To chyba wynika z mojego postu, czy nie? Zresztą, TinTiny będę musiał sobie odebrać w Emipuku, żeby nie płacić za przesyłkę.

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #983 dnia: Kwiecień 22, 2009, 08:11:05 pm »
Jak ktoś chce Ronina za 50zł (cena okładkowa 99zŁ) to w Matrasach w Krakowie jest (niemacany, zafoliowany).

Zarówno w Galerii koło Dworca jak i na Rynku.

Offline Julek_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #984 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:37:05 am »
Teraz mi to mówisz, man  :sad:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #985 dnia: Kwiecień 23, 2009, 03:23:04 pm »
Jak ktoś chce Ronina za 50zł (cena okładkowa 99zŁ) to w Matrasach w Krakowie jest (niemacany, zafoliowany).


Zamówiłem 2 paczki z empiku (w jednej nowy Hellblazer i 2,3 tom Lucyfa, w drugiej paczce Objawienia z Muchy oraz książki: "Ruda Sfora" Kossakowskiej i "Kłamca" Ćwieka), i pozostałą kasę miałem sobie zostawić, ale chyba nie wytrzymam...  ;-)

Offline Dembol_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #986 dnia: Kwiecień 23, 2009, 08:26:57 pm »
Miałem nic nie zamawiać, ale mieli akurat Marvel Chronicle w katalogu krajowym (dziwne...), więc dorzuciłem jeszcze "Konstytucje Wolności" Hayeka i czwarty tomik Baśni i jest jak znalazł jakieś 22% zniżki na każdej z pozycji.
Ogólnie niezła promocja bo można maksymalnie wyciągnąć ~30% zniżki. Teraz tylko mam nadzieje, że nie odwidzi im się przez Marvel Chronicle.

Offline skil

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #987 dnia: Kwiecień 27, 2009, 03:36:08 pm »
Jak ktoś chce Ronina za 50zł (cena okładkowa 99zŁ) to w Matrasach w Krakowie jest (niemacany, zafoliowany).

Zarówno w Galerii koło Dworca jak i na Rynku.
to ja może dodam, że nie tylko w krakowie, ale zdaje się, że w matrasach w całej polsce pozbywają się komiksów z egmontu. kiedyś już coś takiego było, kiedy zaprzestali współpracy, a teraz to już pewnie zupełne resztki wyprzedają. tym sposobem kupiłem dzisiaj w centrum katowic "czwórkę" bilala i kilka calvinów i hobbesów, wszystkie w cenie po 10 złociszy. ronin w folii też był, a starsze komiksy typu kid padlle czy titeuf nawet po 5 zł.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #988 dnia: Kwiecień 29, 2009, 06:53:04 am »
Jak ktoś chce Ronina za 50zł (cena okładkowa 99zŁ) to w Matrasach w Krakowie jest (niemacany, zafoliowany).

Zarówno w Galerii koło Dworca jak i na Rynku.

W Łodzi ta wyprzedaż jakoś dziwnie wygląda. W trzech sklepach, tylko w jednym była normalna (czyt. nie wynikająca np. z uszkodzeń) obniżka cen na komiksy Egmontu. W drugim (Galeria Łdz.) obniżka owszem była, ale jedynie na komiksy uszkodzone. W trzecim (Pietryna) obnizki cen brak, a pani za ladą poinformowała mnie, że nic na temat owej wyprzedaży nie wie. Być może zawiodła komunikacja między poszczególnymi filiami.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #989 dnia: Kwiecień 29, 2009, 09:31:55 am »
W Katowicach na Stawowej podobnie: Ronin, Lucyfer, "czwórka", trolle, pare asterixów, thorgali, Vlad, pieśń strzyg, aquablue, kidy i titeufy. Część jakby po przejściach, ale niektóre nówki.