Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marius Magnus

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #990 dnia: Kwiecień 29, 2009, 09:26:35 pm »
W Inowrocławiu Krwawe gody Kaznodzieja: Łowcy jakieś tomy Księcia Nocy, Kukabury, Mureny, po 10zł, Vlad 1 i 2, Titeuf 4 po 5zł. Tyle.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #991 dnia: Maj 12, 2009, 11:36:51 am »
w Incalu do 25 maja na parę tytułów (m.in. Basnie: 1001 nocy... i Nowy Jork) 35% zniżki:

http://www.incal.com.pl/index.php?cPath=369

Offline Rudiok

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #992 dnia: Maj 16, 2009, 12:48:47 pm »
Hmm...

http://allegro.pl/item636709725_sandman_preludia_i_nokturny_twarda_oprawa.html

Czy to nie lekka przesada? Czy gdziekolwiek ten komiks ma jeszcze normalną cenę?

--
Pozdrawiam, Rudiok

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #993 dnia: Maj 16, 2009, 12:52:20 pm »
Nie.
Nakład jest wyczerpany.
Niedawno w drodze licytacji zeszły dwa - jeden za 170, drugi za 150. Ten sprzedający ubzdurał sobie, że sprzeda go z "Kup Teraz" za tyle samo. Najpierw wystawił za 160, nie zeszło, teraz za 150. Liczę na kupujących, że i taki nie zejdzie...
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline biechol

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #994 dnia: Maj 16, 2009, 02:16:52 pm »
Hmm...

http://allegro.pl/item636709725_sandman_preludia_i_nokturny_twarda_oprawa.html

Czy to nie lekka przesada? Czy gdziekolwiek ten komiks ma jeszcze normalną cenę?

--
Pozdrawiam, Rudiok

Można dostać po okładkowej cenie, ale trzeba poszukać (albo mieć szczęście). 
Niestety tez się spóźniłem na zakup w sklepach www, ale dwa dni temu zupełnie przypadkowo dorwałem jeden egz. w księgarni MUZA w Gdańsku, a mieli tylko jedna małą półkę z komiksami.

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #995 dnia: Maj 18, 2009, 05:34:02 pm »
Na Merlinie:
"Z okazji targów zapraszamy do promocji książek - ponad 14 000 tytułów teraz 25% taniej!
Promocja obejmuje zamówienia złożone i potwierdzone od 18 maja od godziny 9:00 do 25 maja do godziny 09:00 "

m.in komiksy z Egmontu: http://merlin.pl/komiksy/browse/search/1,1655.html?set=7304&sort=tytul&offer=O&section=1&


Offline Ranaghar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 20, 2009, 05:53:18 pm »
Ciekawe czy da radę załapć się na majowy pakiet Egmontu w tej promocji?

Offline Marius Magnus

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #997 dnia: Maj 20, 2009, 07:30:10 pm »
Hej! Jeśli ktoś chce, mogę mu zamówić komiksy, czy co tam będzie chciał z Merlina - jako stały klient mam 5% dodatkowej zniżki (czyli na przykład na pozycje promocyjne z okazji Targów Książki (pod które podpadają też egmontowe komiksy) wychodzi 28,75% upustu). Forma zapłaty wedle życzenia kupującego - przy zakupach powyżej 50zł 99zł mam darmową przesyłkę, także przy płatności za pobraniem.

I żeby nie było wątpliwości - ewentualna przesyłka zostałaby nadana wprost z Merlina do adresata, nie przechodząc przez moje ręce.

Pozdrawiam

PS Merlin zmienił w ostatnich dniach koszty dostawy przesyłek i od teraz darmową mam powyżej 99zł - niezależnie pocztą ekonomiczną, priorytetem, czy kurierem, jak również bez różnicy, czy w przypadku wpłaty na konto czy płatności przy odbiorze. Poniżej 99zł mam zniżkę 50% (wg tabelki - http://merlin.pl/info/help/delivery.html)

PPS Może istnieje to od jakiegoś czasu, ale zauważyłem dopiero teraz - Merlin nawiązał współpracę z kilkoma punktami (Kraków, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Poznań, Łódź - o Warszawie nie wspominając ) w których można odebrać zamówione za pomocą ich sklepu towary (za opłatą niestety - chyba, że ktoś jak ja wydał u nich w ciągu ostatniego pół roku powyżej 750zł). Lista tu http://merlin.pl/info/help/delivery.html, mniej więcej w 3/4 strony.


« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2009, 07:52:35 pm wysłana przez Marius Magnus »
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #998 dnia: Maj 22, 2009, 06:47:41 pm »
Ciekawe czy da radę załapć się na majowy pakiet Egmontu w tej promocji?

Niestety: http://merlin.pl/Obrazy-Grozy-Saga-o-potworze-z-bagien-2-Milosc-i-smierc_Egmont-Polska/browse/product/1,674007.html  :sad:  :sad:  :sad:

Kurde, chyba nie dam rady i pierwszy raz kupię coś po okładkowej   :)

Offline jolan13

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #999 dnia: Maj 22, 2009, 10:55:31 pm »
Kurde, chyba nie dam rady i pierwszy raz kupię coś po okładkowej   :)
Nie no, nie szalej. Choćby na gildii, biorąc zniżkę 25% i płacąc 10 zł za przesyłkę wyjdziesz 9 zł poniżej okładkowej. Nie mówiąc o innych sklepach, w których to się będzie bardziej opłacało niż w merlinie czy w sklepie stacjonarnym, czy też o zakupie większej ilości komiksów.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1000 dnia: Maj 23, 2009, 10:34:16 am »
Wiem wiem, tak tylko napisałem żeby pokazać jak bardzo na ten komiks czekam  :) To była taka jakby/niby przenośnia  8)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1001 dnia: Maj 23, 2009, 01:16:15 pm »
W Inowrocławiu Krwawe gody Kaznodzieja: Łowcy jakieś tomy Księcia Nocy, Kukabury, Mureny, po 10zł, Vlad 1 i 2, Titeuf 4 po 5zł. Tyle.

Gdzie w Inowrocławiu? :shock:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1002 dnia: Maj 23, 2009, 09:27:50 pm »
Gdzie w Inowrocławiu? :shock:

Myślę, że w Matrasie. Raczej się nie mylę:)

Offline Marius Magnus

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 23, 2009, 10:01:52 pm »
Jak na to wpadłeś Holmesie?

Zresztą, gdy byłem tam przedwczoraj były już tylko tomy "Księcia nocy" "Kukabury" i dwa egzemplarze "Krwawych godów". Za to w toruńskim Matrasie (na Szerokiej) mają wciąż spory wybór komiksów z Egmontu. W Bydgoszczy za to, chyba wszystko już wybrane (udało mi się trafić na "Ja, Jolan" w HC za 15z)ł.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 23, 2009, 10:42:41 pm »
Jak na to wpadłeś Holmesie?

Bo sobie ostatnio w takowym Matrasie zakupiłem kilka fajnych komiksów za grosze:)

Edit.
A tak swoją drogą to patrzę teraz, że jakby ramirez82 spojrzał na poprzednią stronę tego tematu to zapewne domyśliłby się o jaką księgarnię chodzi:)
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 10:47:26 pm wysłana przez Death »

 

anything