Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1224655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline B2Ka

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1050 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:03:02 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/6945-v-jak-vendetta-2 - Ostatni dzwonek dla tych, którzy jeszcze nie mają tego arcydzieła :). Do tego za jedyne 29,90 złotych.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1051 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:26:46 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/6945-v-jak-vendetta-2 - Ostatni dzwonek dla tych, którzy jeszcze nie mają tego arcydzieła :). Do tego za jedyne 29,90 złotych.

Ameryki nie odkryłeś  :roll:
Na co komu tom drugi skoro pierwszego w normalnym obiegu już nie uświadczysz...
Żeby to był jeszcze tom pierwszy. Może ktoś by kupił na próbę.

Offline Rork

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1052 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:36:31 pm »
pierwszy zawsze można kupić od Ciebie na allegro za jednyne 300 zł ;-)

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1053 dnia: Wrzesień 20, 2009, 01:05:47 pm »
Na co to komu w ogóle skoro AFAIR Post zapowiedział, że "wkrótce" wypuści integral V (podobnie jak Mausa).

Offline B2Ka

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1054 dnia: Wrzesień 20, 2009, 01:13:26 pm »
Ameryki nie odkryłeś  :roll:
Na co komu tom drugi skoro pierwszego w normalnym obiegu już nie uświadczysz...
Żeby to był jeszcze tom pierwszy. Może ktoś by kupił na próbę.

Jak masz ten komiks to po co się odzywasz? Zamieściłem to w dobrej wierze, a Ty od razu musisz już to komentować? To nie jest temat do komentowania tylko do zamieszczania bezpośrednich linków do promocji i to zrobiłem. Może ktoś ma tom 1, a nie ma tomu drugiego?

Offline Rork

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1055 dnia: Wrzesień 20, 2009, 01:17:56 pm »
Na co to komu w ogóle skoro AFAIR Post zapowiedział, że "wkrótce" wypuści integral V (podobnie jak Mausa).

"wkrótce" - słowo klucz... Ulubione określenie terminu polskich wydawców  :lol:

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1056 dnia: Wrzesień 20, 2009, 01:45:01 pm »
Może ktoś ma tom 1, a nie ma tomu drugiego?

Trust me - to zwyczajnie niemożliwe w tym przypadku 8)

"wkrótce" - słowo klucz... Ulubione określenie terminu polskich wydawców  :lol:

Mausa już mają w zapowiedziach na stronie (oczywiście bez terminu wydania), więc będąc (niekiedy) naiwnym optymistą zakładam, że w ciągu pół roku oba się pojawią :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 01:48:08 pm wysłana przez m010ch »

Offline global

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1057 dnia: Wrzesień 20, 2009, 03:11:49 pm »
Trust me - to zwyczajnie niemożliwe w tym przypadku 8)
Skad ta pewnosc? Ja mam tylko tom 1.

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1058 dnia: Wrzesień 20, 2009, 03:46:41 pm »
Skad ta pewnosc? Ja mam tylko tom 1.

Ehm. Znaczy co - nie wciągnęło Cię czy co? Nie widzę opcji na nie zakup kompletu czegoś co stworzył Moore.

Offline Bane

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1059 dnia: Wrzesień 20, 2009, 04:07:50 pm »
Ehm. Znaczy co - nie wciągnęło Cię czy co? Nie widzę opcji na nie zakup kompletu czegoś co stworzył Moore.

Może ktoś ma tom pierwszy, drugi pożyczył od kumpla, przeczytał, a zakup odłożył na kiedyś. Naciągane, ale możliwe hehe.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1060 dnia: Wrzesień 20, 2009, 04:16:25 pm »
Jak masz ten komiks to po co się odzywasz? Zamieściłem to w dobrej wierze, a Ty od razu musisz już to komentować? To nie jest temat do komentowania tylko do zamieszczania bezpośrednich linków do promocji i to zrobiłem. Może ktoś ma tom 1, a nie ma tomu drugiego?

Przecież ten komiks jest dostępny w sklepie gildii od niepojętych czasów a Ty nagle go zauważyłeś  :roll: Moim zdaniem chciałeś sobie zwyczajnie nabić posta... Czy to jest jakaś wyprzedaż albo promocja? Nie. Więc raz jeszcze: Do czego służy ten temat???
To ja też w dobrej wierze dam linka do czegoś co naprawdę kiedyś było niedostępne a jakiś czas temu pojawiło się ponownie w stym sklepie: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/5802-niebieskie-pigulki

Offline B2Ka

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1061 dnia: Wrzesień 20, 2009, 04:58:43 pm »
Nie śledzę sklepu Gildii na co dzień, więc nie wiem czy to było czy nie. Skoro uważasz to za niestosowne to zgłoś mój post do moderacji tak jak powinno się robić, a nie piszesz, żeby nabić posta - co o dziwo mi zarzucasz. Nie wiem dalej czemu mi zarzucasz nabijanie postów, to nie przedszkole ani nasza-klasa, że kto ma więcej tym jest "lepszy". Może dla Ciebie to dalej jakiś miernik "fajności". Nie chciałem nabić posta tylko zamieścić tę informację dla kogoś kto nie sprawdza codziennie sklepu, a zagląda na forum. W takim razie, skoro się tak plujesz i przeżywasz tego mojego nieszczęsnego posta to niech moderator usunie te posty, które uważa za niestosowne.

Offline bąbielek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1062 dnia: Wrzesień 20, 2009, 05:15:05 pm »
Moderator nic nie będzie usuwał. Zachowujcie się po prostu, nie ma czego przeżywać, odkrywać Ameryk itd. Dalsze posty nie na temat będą leciały.

Klick me up, klick me down.

Offline global

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1063 dnia: Wrzesień 20, 2009, 08:46:52 pm »
Ehm. Znaczy co - nie wciągnęło Cię czy co? Nie widzę opcji na nie zakup kompletu czegoś co stworzył Moore.
Nie mialem pieniedzy.

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1064 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:07:42 pm »
Nie mialem pieniedzy.

Od premiery w PL minęło 6 lat - teraz dzięki B2Ka masz szansę poznać wreszcie dalszy ciąg i zakończenie! ;-)