trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1224626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1065 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:41:17 pm »
Dobra już skończcie  :) Ja sobie już wszystko na priva z B2Ka wyjaśniłem:)
Spoiler: pokaż
Poza tym okazało się że on tak samo jak Ty m010ch kupił Vendette vol 2 ode mnie więc obaj kupiliście najpierw dwójkę...heh  :lol:
(uwaga powyżej zdradzam tajemnicę handlową  ;-))
Dobra kończymy bo bąbielek przyjdzie i rozgoni wesołe towarzystwo zielonym kolorem a ja tylko chciałem napisać że konflikt zażegnany:D

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1066 dnia: Wrzesień 23, 2009, 09:06:28 am »
To ja też w dobrej wierze dam linka do czegoś co naprawdę kiedyś było niedostępne a jakiś czas temu pojawiło się ponownie w stym sklepie: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/5802-niebieskie-pigulki

Apropos tego - zapytałem w SG o stan, czy ma ślady leżakowania, etc. i dostałem info:

Cytuj
niestety ma. Glownie okladka - poprzecierana miejscami. Wnetrze komiksu bez ubytkow. Naklad jest ogolnie wyczerpany, sa to ostatnie egzemplarze na rynku.

Zdjęć okładki niestety podesłać nie chcą.

BTW - widzę, że po moim mailu dodali info przy komiksie: "Komiks posiada ślady leżenia na magazynie." (wcześniej tego tam nie widziałem).

Offline Ajron

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1067 dnia: Wrzesień 23, 2009, 09:10:47 am »
Apropos tego - zapytałem w SG o stan, czy ma ślady leżakowania, etc. i dostałem info: Zdjęć okładki niestety podesłać nie chcą.

Ja po informacji jaką dostałem od Łukasza, kupiłem swój egzemplarz w Incalu. Widać, że nie jest idealny, ale ślady są minimalne i stan można ocenić jako bardzo dobry.

A przy opisie komiksu widać:
Cytuj
Egzemplarze ze zwrotów. Stan środka bardzo dobry. Okładka-przetarcia.

Offline Julek_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1068 dnia: Wrzesień 30, 2009, 07:48:47 pm »
Na komiksy.com można dostać trochę marvelowych haceków z imprintu Ultimate:

http://www.komiksy.com/index.php?cPath=3057

Promocja do 1 października. Dziwny termin, bo pewnie wszyscy planujący jakieś grubsze już mają ustalony budźet na październik. A przyznam, że dla miłośników trykotów oferta jest bardzo kusząca.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1069 dnia: Wrzesień 30, 2009, 09:56:34 pm »
Wow!
Dobra, olałem Marvels od Muchy, kupię sobie kiedyś w oryginale - HC kosztuje 75, a rozszerzona edycja 150. Za to zamówiłem kolejne 3 haceki Ultimate Spidera, ponad połowę taniej. A jeśli zdążyłem, to gratis dorzucają album o Sandmanie.

Dzięki Julek, zdążyłeś w ostatniej chwili przed końcem promocji.  ;-)
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Ajron

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1070 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:17:08 pm »
Na komiksy.com można dostać trochę marvelowych haceków z imprintu Ultimate. Promocja do 1 października.

Nie zauważyłem nigdzie tej daty. Gdzie jest o tym info?

Dobra, olałem Marvels od Muchy, kupię sobie kiedyś w oryginale - HC kosztuje 75, a rozszerzona edycja 150. Za to zamówiłem kolejne 3 haceki Ultimate Spidera, ponad połowę taniej. A jeśli zdążyłem, to gratis dorzucają album o Sandmanie.

Mi się udało kupić USM'y (7 tomów) jeszcze w Multi. Szkoda, że już się kończy promocja bo jak nie to bym brakujące wziął, ale zobaczymy czy się czasem nie przedłuży.

Offline Julek_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1071 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:28:46 pm »
Nie ma sprawy, ja i tak nie kupię, a ktos może skorzystać!

Ajron - zapisz się na newslettera.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1072 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:39:30 pm »
Mi się udało kupić USM'y (7 tomów) jeszcze w Multi. Szkoda, że już się kończy promocja bo jak nie to bym brakujące wziął, ale zobaczymy czy się czasem nie przedłuży.
Ja z tymi mam już 9, prawie wszystkie kupione na jakichś promocjach... :) Ciągnie się to zbieranie, ale seria fajna, a i tak idzie mi to szybciej niż UXM w tpb - zajęło mi ponad 3 lata, a 1 i 2 nadal mam tylko w zeszytowej wersji Dobrego Komiksu...

A wracając do tematu, ciekawi mnie ten Sandman, którego dorzucają gratis powyżej 159zł - przecież to sporo warta cegła jest, choć akurat te egzemplarze są nieco przechodzone.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Ajron

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1073 dnia: Październik 01, 2009, 08:28:31 am »
Ajron - zapisz się na newslettera.

Dzięki za informację. Właśnie skorzystałem.

Ja z tymi mam już 9, prawie wszystkie kupione na jakichś promocjach... :) Ciągnie się to zbieranie, ale seria fajna, a i tak idzie mi to szybciej niż UXM w tpb - zajęło mi ponad 3 lata, a 1 i 2 nadal mam tylko w zeszytowej wersji Dobrego Komiksu...

Ja tylko pierwszy kupiłem po normalnej cenie. A UXM bym też chętnie skompletował, ale pierwsze dwa tomy (w HC, bo takie mnie interesują) są już niedostępne. Pokazują się raz na jakiś czas, ale trzeba na nie trafić i mieć akurat kasę :)

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1074 dnia: Październik 02, 2009, 01:44:58 am »
Czekam już ponad 24h na ostateczne potwierdzenie z komiksy.com. Ktoś się orientuje, czy to zawsze tyle trwa, czy też to zwiększony ruch przez promocję.

Narzekających na wysoką cenę Batmana z Egmontu zachęcam do zajrzenia na TFAW: http://www.tfaw.com/Search/?_results_disc_search=507&_results_ordercombo_search=title_asc&gallery_mode=grid&_results_limit_search=30
Jest wyprzedaż wydawnictw z Nietoperzem - 30% zniżki. All Star Batman And Robin The Boy Wonder HC Vol. 1 można dorwać za $18.

Wszystko co było poniżej wydzieliłem do odrębnego tematu. Na pewno znajdziecie :p
graves
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 07:26:03 pm wysłana przez graves »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1075 dnia: Listopad 07, 2009, 09:57:43 pm »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Realista

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1076 dnia: Listopad 07, 2009, 10:30:29 pm »
Co tam kolegom ostatnio się udało upolować? Pochwalcie się co i gdzie.  :badgrin: Ja wreszcie nabylem w dziale TANI KOMIKS to: http://www.imago.com.pl/-c-589_626.html i  to: http://www.imago.com.pl/-c-589_627.html - bo wreszcie są w cenie, ktore odpowiadaja poziomowi publikacji. Okladka kartonik, gdyby byla ciensza to pewnie z 50% tego by kosztowaly. Czytam i oczom nie wierze, ale za tą cene...  :badgrin:

Offline Hubert Ronek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopad 21, 2009, 03:05:12 pm »
po części komiksowy temat:

w sieci "Biedronka" (hmm...) animowany HELLBOY: MIECZ BURZ na DVD za 9,90 zł

przy okazji link z opisem i ceną dla porównania: http://www.punkt44.pl/56031,hellboy_miecz_burz.html

Offline kickic

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopad 22, 2009, 07:35:13 am »

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopad 22, 2009, 09:33:36 am »
większość tytułów jest tańsza na bookdepository.com nawet bez zniżki :(
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything