trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawulon

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1095 dnia: Grudzień 27, 2009, 10:46:17 pm »
Nie, to standardowa opłata przy każdym zamówieniu, nie tylko najnowszej promocji:
Cytuj
**Hardcovers have a $4.00 international (per item) shipping surcharge.
**Trade Paperbacks have a $2.00 international (per item) shipping surcharge.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1096 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:03:16 am »
amazon dolicza 4$ za sztukę i 4$ per shipment (czasami 8$ jak zamówisz omnibusy) więc jest to normalna praktyka. jest to prawdopodobnie opłata za handling - w mhc pakują dosyć szczelnie wszystkie tpb.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1097 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:54:02 am »
Na incalu zrobili promocję na komiksy z wydawnictw Sutoris i Manzoku
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1098 dnia: Grudzień 28, 2009, 08:15:25 pm »
Nie wiem czy to superpromocja, ale w American Bookstore w Galerii Krakowskiej można kupić encyklopedię Marvel Universe (wyd. 2009) za 139zł i ekcyklopedię DC Universe (wyd. 2008) za 149zł

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1099 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:00:53 pm »
także w american bookstore do dostania tintiny a4 wydawnictwo egmont i little brown (wyglądają identycznie) sc za 35pln HC za 39pln. do tego dochodzi promocja 3+1, gdzie ostatnia pozycja jest za 1 grosz. wydane bardzo dobrze i, co ważniejsze, dające się przeczytać.

ostrzegam przed tintinem u sowietów - grafika jak od dziecka w przedszkolu a scenariusz jak od dziecke ze żłobka:)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Damian xyz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1100 dnia: Grudzień 30, 2009, 05:32:52 pm »

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1101 dnia: Grudzień 30, 2009, 06:52:01 pm »
Już kiedyś takie akcje były w Merlinie i okazało się że to google zawiniło czy tam błąd komputera. Ale i tak sobie zamówiłem te Noce bo co to komu szkodzi  :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1102 dnia: Grudzień 31, 2009, 01:43:55 am »
Ale i tak sobie zamówiłem te Noce bo co to komu szkodzi  :)

Hehe. Też zauważyłem ten błąd, ale przy W poszukiwaniu Ptaka Czasu. I też zakupiłem, bo...co to komu szkodzi :) Niestety, nie ma co liczyć na cud jak wtedy w KDC...

Offline Pawulon

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1103 dnia: Grudzień 31, 2009, 09:07:37 am »
Dziś w nocy dostałem maila z MHC, że skompletowali nasze zamówienie i wyślą następnego "dnia roboczego", czyli może nawet dziś. Na szczęście nic im nie zabrakło i dostaniemy wszystko co zamawialiśmy. Jeszcze nie zaksięgowali mi pobrania w banku - jak to zrobią to porozsyłam wam PW z kosztami. Aha, jak nie podawaliście mi jeszcze z jakiego miasta jesteście, to napiszcie, bo w sumie 11 osób zamawiało i kilka było chętnych na wspólną przesyłkę z innymi z tego samego rejonu.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1104 dnia: Grudzień 31, 2009, 12:40:58 pm »
Nie wiem czy to błąd na stronie ale:
http://merlin.pl/Mistrzowie-Komiksu-Sandman-Noce-nieskonczone_Neil-Gaiman/browse/product/1,455637.html

Co roku jest taki sam błąd. Dokladnie tak samo jest z Azylem Arkham, Feralnym Majorem, Incalem i wszystkimi innymi unikatami.
Tak więc chłopaki bawcie się mając 100% świadomość, że to błąd. Na moje zamówienie szkoda nawet czasu...
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1105 dnia: Grudzień 31, 2009, 01:51:02 pm »
Co roku jest taki sam błąd. Dokladnie tak samo jest z Azylem Arkham, Feralnym Majorem, Incalem i wszystkimi innymi unikatami.
Tak więc chłopaki bawcie się mając 100% świadomość, że to błąd. Na moje zamówienie szkoda nawet czasu...

Zawsze zostaje mozliwość procesowania się z merlinem :D

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1106 dnia: Grudzień 31, 2009, 02:15:50 pm »
Zawsze zostaje mozliwość procesowania się z merlinem :D
Mnie w to nie mieszajcie!  ;-)

Offline skil

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1107 dnia: Grudzień 31, 2009, 02:23:13 pm »
Doskonale zdajecie sobie sprawę, że to błąd sklepu, a i tak składacie zamówienie.
Ale z Was świnie!
;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

bidubi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1108 dnia: Grudzień 31, 2009, 04:22:05 pm »
po prostu zamiast artykuł niedostępny pojawia się przy wszystkich artykułach na merlinie, że artykuł będzie dostępny po 6, po którym na pewno nie będzie dostępny, a Wy tylko będziecie się męczyć później żeby odzyskać swoje pieniądze  :badgrin:

Offline kingquest

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1109 dnia: Grudzień 31, 2009, 04:40:19 pm »
Jak widać, po aferze z KDC, teraz każdy jest bardziej czujny i chętnie składa takie zamówienia, licząc, jak w tym przypadku, na cud.

 

anything