trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fugazi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1170 dnia: Kwiecień 02, 2010, 07:04:12 pm »
W Multiversum z początkiem kwietnia poszedł w dół przelicznik i jest darmowa wysyłka od 100 PLN. Do tego rusza promocja na spora ilość komiksów: http://multiversumkomiksy.blogspot.com/2010/04/teraz-cos-extra-premierowa-informacja-o.html

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1171 dnia: Kwiecień 05, 2010, 06:08:55 pm »
Cytuj
Poniżej był post spider-fana z nowościami z jego sklepu.
Usuniety. Za reklamę to się płaci.
graves

Bo spider źle pomyślał. Miał po prostu napisać o tej promocji jako użytkownik forum, a nie wspominać o tym że to jego sklep  :lol:

To ja będę miły i jako zwykły użytkownik forum, rzucę info: W sieci pojawił się nowy sklep z komiksami. Jedną z najciekawszych rzeczy w ofercie sklepu są tak zwane oferty dnia.
Dziś np. jest promocja na: Ultimate Spider-Man Vol 1: Power and Responsibility. Komiks kosztuje dziś, tylko 33,16 zł zamiast zwyczajowej ceny 51,11 zł. Fajowsko nie?  ;-)

Offline tolman

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1172 dnia: Kwiecień 21, 2010, 07:48:27 am »
W empiku z okazji dnia książki fajna promocja. Kupuje się 3 książki i za najtańszą z nich płaci się 2 grosze. Ponieważ komiksy są w dziale książki są również objęte tą promocją.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1173 dnia: Kwiecień 21, 2010, 10:27:41 am »
@tolman: Jak co roku. :)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1174 dnia: Kwiecień 21, 2010, 10:37:57 am »
na stronie Naszej Księgarni jest w wyprzedaży drugi tom Fistaszków zebranych za 30zł :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline westchnienie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1175 dnia: Kwiecień 25, 2010, 07:01:14 am »
W empiku do dzisiaj promocja na cały asortyment książkowy, czyt. komiksowy też  :wink:  - 3 w cenie 2, bez względu na ilość i ceny  :biggrin:
 
Edit: Ups, pare postów wyżej było też o tym, ale zdobycie paru droższych tomów przy sporych oszczędnościach zaćmiło mnie do zerknięcia tylko na ostatnie posty - można usunąć :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 09:21:09 am wysłana przez westchnienie »

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1176 dnia: Maj 04, 2010, 01:41:43 pm »
taka wspólna akcja DC Multiverse i Multiversum:

Tutaj lista komiksów polecanych przez DCM - http://www.dccomics.com.pl/smf/index.php?topic=1007.0
Zamawiając pozycje z tej listy w Multiversum podajcie u nazwę naszego serwisu (DC Multiverse) co daje 5% rabatu.

Z kolei w #3 naszego zinu - do pobrania tutaj: http://www.dccomics.com.pl/files/dcmm3.rar jest 10 komiksów objętych promocją dającą prawo do rabatu w wysokości 10%.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2010, 08:24:00 am wysłana przez Damex »
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline kartnik

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1177 dnia: Maj 15, 2010, 03:09:46 pm »
może to was zainteresuje

Cytuj
Szanowni Państwo !
   
    W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 maja)  na półki naszej  księgarni na ulicy Andersa 24 (Warszawa)
  trafi około 10 000 książek w cenie   obniżonej o  50%. Są to z reguły tytuły wydane nie dawniej niż rok-dwa-trzy
  lata temu i nie znajdujące się w ogólnodostępnej ofercie tzw. taniej  książki. Szeroko reprezentowane są działy:
  beletrystyka, prawo,  medycyna, historia, ekonomia/biznes,  książki dla dzieci, podręczniki szkolne i akademickie, fantastyka, 
  komiksy, motoryzacja, poradniki i wiele innych.
  Z przyczyn technicznych  nie jesteśmy w stanie udostępnić szczegółowej listy tytułow ani   rezerwować książek.
  Oferta ta nie będzie dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1178 dnia: Maj 19, 2010, 08:31:57 am »
promocja na komiksy z DC do czerwca część albumów 35% taniej http://multiversumkomiksy.blogspot.com/2010/05/promocja-cz3-dc-comics-vertigo.html
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Szop

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1179 dnia: Maj 21, 2010, 02:41:59 pm »
Na stronce Komiks Szop 15% zniżki na wszystkie komiksy polskie i 10% na amerykany http://komiksszop.nazwa.pl/. Ponadto od poniedziałku (24.05) taka sama promocja w sklepie stacjonarnym, która potrwa do 1 czerwca.

Offline Gustaf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1180 dnia: Maj 21, 2010, 03:42:07 pm »
W Multiversum z początkiem kwietnia poszedł w dół przelicznik i jest darmowa wysyłka od 100 PLN. Do tego rusza promocja na spora ilość komiksów: http://multiversumkomiksy.blogspot.com/2010/04/teraz-cos-extra-premierowa-informacja-o.html

Heh, heh!
No i się skończyły pozytywne zmiany w Multiversum :smile:

Darmowa przesyłka i owszem ale jest dopiero od 200PLN. Poniżej kosztuje 9PLN.
Poza tym po reorganizacji strony nie mogę znaleźć dynamicznego cennika. Nie zdziwiłbym się jakby znowu niezauważalnie przelicznik dolara się zmienił.... Tak przecież już bywało.

Czyli szumna promocja na start i ciche zmiany kilka dni później... :biggrin:

Poniżej cytat ze strony Multiversum, żeby nie było że wymyślam:
"Przesyłki z zamówieniami wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.Koszty obsługi zamówienia oraz przesyłki wynosi:wartość zamówienia poniżej 200 zł - 9 zł wartość zamówienia od 200 zł - pokrywany jest przez Sprzedawcę koszt przesyłki obliczany zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Obsługa zamówienia jest gratisowa.Wszystkie przesyłki wysyłane są jako priorytetowe."

Pozdrawiam.

A swoją droga nieustannie polecam bookdepository.com - darmowa wysyłka i zniżki co najmniej kilka procent. Preordery za 25% mniej. I wszystko po aktualnym kursie bez udziwnień.
Jedyny mankament to potrzeba posiadania karty płatniczej (tutaj akceptują nawet VISA Electron!!!).
Polecam. Sam zostawiłem już u nich kupę kasy :biggrin:

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1181 dnia: Maj 21, 2010, 03:49:50 pm »
Darmowa przesyłka i owszem ale jest dopiero od 200PLN. Poniżej kosztuje 9PLN.
Poza tym po reorganizacji strony nie mogę znaleźć dynamicznego cennika. Nie zdziwiłbym się jakby znowu niezauważalnie przelicznik dolara się zmienił.... Tak przecież już bywało.

Czyli szumna promocja na start i ciche zmiany kilka dni później... :biggrin:

Gdybyś czytał bloga MVM, to byłbyś na bieżąco ze zmianami w sklepie - RP zazwyczaj nic nie robi "po cichu".

A swoją droga nieustannie polecam bookdepository.com - darmowa wysyłka i zniżki co najmniej kilka procent. Preordery za 25% mniej. I wszystko po aktualnym kursie bez udziwnień.
Jedyny mankament to potrzeba posiadania karty płatniczej (tutaj akceptują nawet VISA Electron!!!).
Polecam. Sam zostawiłem już u nich kupę kasy :biggrin:

A zapakują mi przesyłkę tak pancernie jak robi to MVM?

Offline Gustaf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1182 dnia: Maj 21, 2010, 04:56:22 pm »
Gdybyś czytał bloga MVM, to byłbyś na bieżąco ze zmianami w sklepie - RP zazwyczaj nic nie robi "po cichu".

A zapakują mi przesyłkę tak pancernie jak robi to MVM?

No jasne! Nie chodzi mi nawet ze zmiany następują po cichu, ale o ilość tych zmian w krótkim czasie. W MVM nigdy nie mam pewności ze jutro coś się nie zmieni :smile: No i wybacz, czy w przypadku innych sklepów tez co dziennie czytasz ich bloga?!

A co do przesyłki z BD - nie, nie zapakują Ci przesyłki tak pancernie jak w MVM, ale jeśli twoim celem kupowania komiksów jest otrzymywanie właśnie pancernych przesyłek, to polecam przerzucić się na duży sprzęt AGD. Dwudrzwiowe lodówki i większość pralek jest naprawdę pancernie przesyłana! :biggrin:
 
Bez urazy :wink: I odpowiadając na niezadane pytanie - nie, nie jestem (współ)właścicielem BD, jestem ich zadowolonym klientem. I tak - kiedyś kupowałem w MVM. I wielu innych sklepach też, więc wiem co piszę :smile:

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1183 dnia: Maj 21, 2010, 05:14:27 pm »
No i wybacz, czy w przypadku innych sklepów tez co dziennie czytasz ich bloga?!

Nie wiem czy słyszałeś o takim wynalazku jak RSS, ale polecam! :wink:

A co do przesyłki z BD - nie, nie zapakują Ci przesyłki tak pancernie jak w MVM, ale jeśli twoim celem kupowania komiksów jest otrzymywanie właśnie pancernych przesyłek, to polecam przerzucić się na duży sprzęt AGD. Dwudrzwiowe lodówki i większość pralek jest naprawdę pancernie przesyłana! :biggrin:

Chyba nie zrozumiałem dowcipu. Moim celem jest otrzymanie komiksu, za który zapłaciłem, w stanie takim w jakim został zapakowany przez sklep. MVM mi to zapewnia - nie znam innego sklepu na polskim rynku, który lepiej pakuje przesyłki - dlatego praktycznie przestałem robić zakupy w innych miejscach i przerzuciłem się na MVM. Pomijając zatem Twoje słabe żarty zapytam ponownie - czy BD pakuje paczki porządnie, czy może owija tylko komiksy stretch-folią i wrzuca do kartonu, który następnie wędruje przez pół Europy i to co przychodzi do mnie jest dalekie od tego co wyszło z UK (pozaginane rogi, etc.).

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1184 dnia: Maj 21, 2010, 05:47:04 pm »
Moim celem jest otrzymanie komiksu, za który zapłaciłem, w stanie takim w jakim został zapakowany przez sklep. MVM mi to zapewnia - nie znam innego sklepu na polskim rynku, który lepiej pakuje przesyłki - dlatego praktycznie przestałem robić zakupy w innych miejscach i przerzuciłem się na MVM. Pomijając zatem Twoje słabe żarty zapytam ponownie - czy BD pakuje paczki porządnie, czy może owija tylko komiksy stretch-folią i wrzuca do kartonu, który następnie wędruje przez pół Europy i to co przychodzi do mnie jest dalekie od tego co wyszło z UK (pozaginane rogi, etc.).
Ładna laurka. Gdyby jeszcze Mr. RP traktował swoich klientów równie solidnie jak pakuje przesyłki...