Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline under

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1185 dnia: Maj 21, 2010, 06:13:47 pm »
kingpin wszyscy juz wiemy ze zaliczyles jakis przypal z mv ale faktem jest ze u rp jest super obsluga a wpadki zdarzaja sie wszystkim ... co do cen fakt troche drogo ale klasa towar to wynagradza ...  a skoro juz taki off polecial to dodam ze gildia rowniez znacznie podniosla jakosc obslugi
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 06:17:43 pm wysłana przez under »

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1186 dnia: Maj 21, 2010, 06:26:42 pm »
Under, nie życzę Ci takiego "przypału" jaki miałem u RP i nie nazwałbym go "wpadką".
I nie ja jeden.
Na tym forum są i inni, którzy na hasło "super obsługa w mvm" parskną śmiechem.
 
Wszystko do czasu.
 
 
edit: jeszcze jedno zdanie na koniec:
dla mnie miernikiem jakości obsługi sklepu nie są normalne sytuacje, to że paczka jest na czas, czy to że jest super zapakowana. To powinien być standard.
Ja za miernik biorę sytuacje nietypowe, w szczególności reklamacje itp. Jak sklep do tego podchodzi, jak traktuje Ciebie jako klienta. To świadczy o jakości sklepu i "super obsłudze", a nie to, że komiks przyszedł w stanie bdb - kurde on ma zawsze przyjść w stanie bdb - to jest standard!
No i właśnie w kategorii "sytuacje nietypowe" mvm leży i kwiczy.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 06:51:58 pm wysłana przez Kingpin »

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1187 dnia: Maj 21, 2010, 06:39:40 pm »
super obsługa w mvm...  :lol:
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline under

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1188 dnia: Maj 21, 2010, 07:01:42 pm »
to zeby blizej ciebie ... moze nie calkiem ale jednak ... wiesz w jakim stanie wychodzily from hell HC do kilenta? i smiem twierdzic ze gildia tu winna nie byla a o wymianach mowy nie bylo ... moze wina lezy po obu stronach ... generalnie widze wiecej zadowolonych z mv niz mniej a ci niezadowoleni to w wiekszosci elyta polskich czytaczy obrazkow.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 07:09:39 pm wysłana przez under »

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1189 dnia: Maj 21, 2010, 07:07:58 pm »
to zeby blizej ciebie ... moze nie calkiem ale jednak
coś mi insynuujesz?
co ja mam wspólnego z wysyłką From Hell HC ze sklepu gildii???
przeginasz!

Offline under

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1190 dnia: Maj 21, 2010, 07:11:29 pm »
ne insynuuje nic zwiazanego z wysylka z gildii

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1191 dnia: Maj 21, 2010, 07:19:03 pm »
ne insynuuje nic zwiazanego z wysylka z gildii
to proponuję żebyś przestał cokolwiek insynuować, albo napisz wprost o co ci się rozchodzi

Offline spidey

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1192 dnia: Maj 21, 2010, 07:22:15 pm »
Kingpinie powiedz więc wprost czym ci MvM tak podpadło bo robisz z tego jakieś konspiracje przez co tracisz na wiarygodności. Piszesz też, że super zapakowany towar powinien być standardem. Okay, problem w tym, że oprócz MvM nikt tego standardu nie trzyma a kupowałem już chyba we wszystkich polskich sklepach komiksowych.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1193 dnia: Maj 21, 2010, 07:31:41 pm »
Kingpinie powiedz więc wprost czym ci MvM tak podpadło bo robisz z tego jakieś konspiracje przez co tracisz na wiarygodności.
Kto mnie zna, ten wie, że nie rzucam słów na wiatr i że jestem poważną osobą. Pozostali mogą olać moje wypowiedzi.
Irytuje mnie tylko, że co jakiś czas te same osoby ciągle w tym temacie wyskakują z "super obsługą" w mvm. Mam odmienne zdanie na ten temat, więc dla równowagi je wypowiadam. Nie nawołuję do bojkotu tego sklepu. Kto się naciął, ten się naciął, kto jest happy niech pozostanie happy.
Ja byłem happy bardzo długo i pewnie byłbym do dzisiaj. Ale nie jestem.

Cytuj
Piszesz też, że super zapakowany towar powinien być standardem. Okay, problem w tym, że oprócz MvM nikt tego standardu nie trzyma a kupowałem już chyba we wszystkich polskich sklepach komiksowych.
Napisałem, że standardem jest to, że towar dociera w stanie bdb. Nie musi być "pancerne" pakowanie. Ma być adekwatne. Ja też kupowałem we wszystkich możliwych polskich sklepach. Fakt, nie wszędzie było "pancernie", ale nigdy nie było poniżej pewnego poziomu bezpieczeństwa. Czekam na paczkę z nextwave.pl (pierwsze zamówienie tam) i zobaczymy.
Żeby było jasne: nigdy nie miałem pretensji do mvm o pakowanie, chodzi o coś innego, czytaj proszę uważniej moje posty...

Offline Gustaf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1194 dnia: Maj 21, 2010, 07:35:46 pm »
Nie wiem czy słyszałeś o takim wynalazku jak RSS, ale polecam! :wink:

Chyba nie zrozumiałem dowcipu. Moim celem jest otrzymanie komiksu, za który zapłaciłem, w stanie takim w jakim został zapakowany przez sklep. MVM mi to zapewnia - nie znam innego sklepu na polskim rynku, który lepiej pakuje przesyłki - dlatego praktycznie przestałem robić zakupy w innych miejscach i przerzuciłem się na MVM. Pomijając zatem Twoje słabe żarty zapytam ponownie - czy BD pakuje paczki porządnie, czy może owija tylko komiksy stretch-folią i wrzuca do kartonu, który następnie wędruje przez pół Europy i to co przychodzi do mnie jest dalekie od tego co wyszło z UK (pozaginane rogi, etc.).

Dowcip nie dowcip, ale w swoich wypowiedziach sprawiasz wrażenie że sposób pakowania jest wartością samą w sobie. Dla mnie pakowanie nie ma znaczenia o ile towar dostaję szybko i bez uszkodzeń. Czy komiks będzie w pięciu foliach, okręcony papierem toaletowym, w pudełku zawierającym archiwalne wydania "Faktu"... dla mnie nie ma znaczenia i nie chce się licytować kto pakuje przesyłki lepiej. Co do solidności pakowania, moim zdaniem Gildia nic nie odstaje a i Incal jest niewiele gorszy (o ile w ogóle).
Co do BD to widać że z ich usług nie korzystałeś ale mocno jesteś przeciw :smile: Eh..!
BD pakuje każdy komiks w oddzielna bąblową kopertę (zamknięta na ścisło) a niektóre grubsze woluminy w tekturowe opakowanie (j.w.). Każdy komiks jest wysyłany oddzielnie pocztą lotniczą i nie pytaj mnie jak im się to opłaca - po prostu tak jest!
I te zniżki.... miód!

A żeby nie być gołosłowny na ponad trzysta zamówionych w BD komiksów cztery dotarły do mnie uszkodzone. Dwa miały zagięte rogi, a dwa a  mniej lub bardziej zgięte grzbiety. Jeśli policzysz zaoszczędzoną przeze mnie kasę śmiało dojdziesz do wniosku ze pomijając procedurę reklamacyjną gdyby mi na tym zależało mogę zamówić sobie owe cztery sztuki raz jeszcze, a i tak wyjdę na swoje.

Szanuję twoje uwielbienie dla MVM, i nie próbuję przekonywać Cię żebyś kupował swoje komiksy taniej gdzieś indziej. Pokazuję tylko wszystkim zainteresowanym że współcześnie świat jest mały i nie trzeba ograniczać się do lokalnego rynku. No i zgadzam się z Kingpinem, Pan R. musi się jeszcze wiele nauczyć w kwestii podejścia do klienta :smile:

Z harcerskim pozdrowieniem...!

Offline graves

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1195 dnia: Maj 21, 2010, 08:06:36 pm »
Ja kupuję tylko w Gildii. Kiedyś było z pakowaniem różnie. Mimo, że wydawąło się ładnie dokładnie zapakowane - rogi zdarzało się, że były zagniecione itd. Teraz jest już dobrze, bardzo solidnie zapakowane i takie przypadki uszkodzeń mi się nie zdarzają.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline spidey

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1196 dnia: Maj 21, 2010, 08:18:30 pm »
Mi w Gildii nie podoba się system zniżkowy na przesyłkę (chodzi mi oczywiście o podpunkt 'komiksy objęte Promocją 25% nie są uwzględniane przy obliczaniu progu bezpłatnej  wysyłki').

Kto mnie zna, ten wie, że nie rzucam słów na wiatr i że jestem poważną osobą. Pozostali mogą olać moje wypowiedzi.
Gdyby mnie jakiś sklep wyc**jał to napisałbym o tym na forum z najmniejszymi szczegółami. Chociażby po to, żeby moje zarzuty nie wyglądały na bezpodstawne.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1197 dnia: Maj 21, 2010, 09:02:09 pm »
Gdyby mnie jakiś sklep wyc**jał to napisałbym o tym na forum z najmniejszymi szczegółami. Chociażby po to, żeby moje zarzuty nie wyglądały na bezpodstawne.
Widzisz, tym się różnimy.
Ja nie widzę potrzeby publicznego wywlekania najdrobniejszych szczegółów.
Na potrzeby tego tematu chyba wystarczy, że napiszę:
Na podstawie moich doświadczeń uważam, że mvm nie ma "super obsługi", a wręcz przeciwnie - ma bardzo niewłaściwe podejście do klientów.

Czy takie postawienie sprawy jest wystarczające?

Offline under

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1198 dnia: Maj 21, 2010, 09:25:26 pm »

Na podstawie moich doświadczeń uważam, że mvm nie ma "super obsługi", a wręcz przeciwnie - ma bardzo niewłaściwe podejście do klientów.

Czy takie postawienie sprawy jest wystarczające?

a dasz slowo ze nie bedziesz wywlekal kolejny raz tematu przy nastepnej okazji gdy ktos bedzie smial miec inne zdanie niz ty na ta sprawe? wiem wiem przeginam czy jakos tak ...

na podstawie moich doswiadczen twierdze ze mvm ma super obsluge

dziekuje skonczylem

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1199 dnia: Maj 21, 2010, 09:35:28 pm »
a dasz slowo ze nie bedziesz wywlekal kolejny raz tematu przy nastepnej okazji gdy ktos bedzie smial miec inne zdanie niz ty na ta sprawe? wiem wiem przeginam czy jakos tak ...
Nie, nie dam.
Za to mogę dać słowo, że za każdym razem, jak w tym temacie pojawi się kryptoreklama tego sklepu i te same osoby po raz kolejny napiszą, że mvm ma "super obsługę", to ja napiszę: "nie, mvm nie ma super obsługi i niewłaściwie traktuje klientów". Bo ja pamiętliwy jestem. Skorpiony tak mają.