trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1200 dnia: Maj 22, 2010, 12:01:41 am »
Tu jak zwykle trwają w najlepsze luźne gadki:) a tymczasem w merlinie jeszcze kilka dni promocja 25 procent na Egmont (bez nowości).

Offline m010ch

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1201 dnia: Maj 24, 2010, 01:03:33 pm »
Dowcip nie dowcip, ale w swoich wypowiedziach sprawiasz wrażenie że sposób pakowania jest wartością samą w sobie.

Tak - bo kartoniki i folijki ustawiam następnie na półce, a komiks ląduje w szufladzie.

Dla mnie pakowanie nie ma znaczenia o ile towar dostaję szybko i bez uszkodzeń. Czy komiks będzie w pięciu foliach, okręcony papierem toaletowym, w pudełku zawierającym archiwalne wydania "Faktu"...

No widzisz - ja mam podobnie :smile: . Z naciskiem na to o ile.

dla mnie nie ma znaczenia i nie chce się licytować kto pakuje przesyłki lepiej.

No dobra - tylko gdzie wyczytałeś, że ja chcę się o to licytować? Zapytałem tylko grzecznie czy BD pakuje przesyłki podobnie solidnie jak MVM.

Co do BD to widać że z ich usług nie korzystałeś ale mocno jesteś przeciw :smile: Eh..!

Człowieku - gdzie ja pisałem że jestem przeciw? Toż czekam właśnie na informację od Ciebie, żeby zdecydować czy nie złożyć u nich próbnego zamówienia! Geez...

BD pakuje każdy komiks w oddzielna bąblową kopertę (zamknięta na ścisło) a niektóre grubsze woluminy w tekturowe opakowanie (j.w.). Każdy komiks jest wysyłany oddzielnie pocztą lotniczą i nie pytaj mnie jak im się to opłaca - po prostu tak jest!
I te zniżki.... miód!

A żeby nie być gołosłowny na ponad trzysta zamówionych w BD komiksów cztery dotarły do mnie uszkodzone. Dwa miały zagięte rogi, a dwa a  mniej lub bardziej zgięte grzbiety. Jeśli policzysz zaoszczędzoną przeze mnie kasę śmiało dojdziesz do wniosku ze pomijając procedurę reklamacyjną gdyby mi na tym zależało mogę zamówić sobie owe cztery sztuki raz jeszcze, a i tak wyjdę na swoje.

No i to są konkretne informacje - dzięki wielkie za to info.

Szanuję twoje uwielbienie dla MVM

Trudno szanować coś co nie istnieje.

, i nie próbuję przekonywać Cię żebyś kupował swoje komiksy taniej gdzieś indziej.

Ale ja kurde sam chce się o tym przekonać! :smile:

Za to mogę dać słowo, że za każdym razem, jak w tym temacie pojawi się kryptoreklama tego sklepu i te same osoby po raz kolejny napiszą, że mvm ma "super obsługę" (...)

WTF? Insynuujesz mi coś? "Kryptoreklamować" to Ty możesz pozycje Mroji - ja nie jestem powiązany z żadnym sklepem, ani wydawnictwem, więc nie wiem do czego pijesz. Jestem bardzo zadowolony z usług MVM i uważam ich za najlepszy polski sklep z komiksami działający w sieci - zabronisz mi tego? Nie wiem dlaczego pozytywna opinia na temat sklepu jest dla Ciebie podejrzana i po co węszysz tutaj szpiegów RK (tudzież jego samego - w końcu też z Poznania jestem;). Nie lub sobie MVM - Twoja sprawa - na moje decyzje o zakupach u nich na pewno to nie wpłynie. Za to wpłynąć może (i zapewne wpłynie) opinia Gustafa - którą, gdyby odfiltrować z prób "dosrywania" mi - byłaby jedną w wartościowszych z ostatnich postów.

Offline Koro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 24, 2010, 05:55:59 pm »
Panowie, dajcie sobie spokój. Niech każdy kupuje sobie komiksy gdzie chce, ma do tego prawo. Przesadzacie na maksa z tą jałową dyskusją. Jesteście zadowoleni ze swoich sklepów to kupujcie nadal, jak trafiła wam się kosa, zmieńcie dilera, jest ich mnóstwo.

Offline Gustaf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 25, 2010, 10:34:37 am »
Panowie, dajcie sobie spokój. Niech każdy kupuje sobie komiksy gdzie chce, ma do tego prawo. Przesadzacie na maksa z tą jałową dyskusją. Jesteście zadowoleni ze swoich sklepów to kupujcie nadal, jak trafiła wam się kosa, zmieńcie dilera, jest ich mnóstwo.

Peace!

Ja jako wielki fan wątku o wyprzedaży i promocjach podzieliłem się tylko moim spostrzeżeniem o zwiększeniu kwoty darmowej wysyłki w MVM (IMHO istotna informacja) oraz poleciłem pełen nieustannych zniżek i promocji sklep BD (jak najbardziej w temacie). Reszta dyskusji dotyczyła istotnych uwag na temat profesjonalizmu działu spedycji i obsługi klienta (również istotne) :smile:

Pozdrawiam. I ciach! Koniec luźnych gadek! :smile:

Offline cro_no

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 26, 2010, 08:49:53 pm »
Z innej beczki...
Wiem że to pytanie już było, ale może coś się zmieniło. Kupował ktoś na allegro od użytkownika pn_sklep ? (DEMART S.A.)
Mają same pozytywy, ale mam pewne wątpliwości... Dobrze zabezpieczają przesyłki? Egzemplarze nie są ze zwrotów?
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 08:55:08 pm wysłana przez cro_no »

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 26, 2010, 09:12:08 pm »
Z innej beczki...
Wiem że to pytanie już było, ale może coś się zmieniło. Kupował ktoś na allegro od użytkownika pn_sklep ? (DEMART S.A.)
Mają same pozytywy, ale mam pewne wątpliwości... Dobrze zabezpieczają przesyłki? Egzemplarze nie są ze zwrotów?
jeżeli chodzi Ci o aukcje z komiksami z mandry to wszystko jest ok, do mnie esentiale dotarły w stanie bardzo dobrym. Niby zwroty itp, ale nie było żadnych zastrzeżeń. Paczka nie była szczególnie zabezpieczona, z tego co pamiętam to jedynie taka "torba" kurierska była.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 26, 2010, 09:59:35 pm »
jeżeli chodzi Ci o aukcje z komiksami z mandry to wszystko jest ok. Niby zwroty itp, ale nie było żadnych zastrzeżeń. Paczka nie była szczególnie zabezpieczona, z tego co pamiętam to jedynie taka "torba" kurierska była.

U mnie było tak samo. Żadnego grubego kartonu i kilometrów taśmy, ale mimo to wszystkie komiksy (i w miękkiej były i w twardej) dotarły w stanie idealnym.

Offline LoganOldschool

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 27, 2010, 04:14:10 pm »
U mnie to samo, ogólnie bez zastrzeżeń, mogę polecić ;)

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 28, 2010, 01:18:21 pm »
Brałem u nich tylko jedną rzecz, ale wszystko było OK: tj. żadnych obić, rozdarć, zagnieceń....
Nocy Matko Dnia

Offline cro_no

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 28, 2010, 05:25:43 pm »
Dzięki za informacje. Dziś złożyłem zamówienie :)

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1210 dnia: Czerwiec 18, 2010, 04:57:02 pm »
Kick Ass po bardzo ciekawej cenie
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Boom

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1211 dnia: Lipiec 16, 2010, 12:02:17 pm »
Jakby ktoś nie śledził bloga MVM to informuje, że pojawiła się nowa promocja. Po więcej informacji zapraszam tu: http://multiversumkomiksy.blogspot.com/2010/07/mvm-summer-sale-wielka-letnia-promocja.html
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1212 dnia: Lipiec 27, 2010, 08:39:20 am »
Jakby ktoś nie śledził bloga MVM

sa tacy? o_0
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1213 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:54:38 pm »
mam do rozesłania zniżkę 10% do bookdepository dla 9 osób. zainteresowanych proszę o maile na priv. decyduje kolejność zgłoszeń:)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Koro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1214 dnia: Sierpień 01, 2010, 09:43:48 am »
Tak samo jak freshmaker powyżej. Chętnych proszę o kontakt na kkoropczuk@gmail.com