trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline strz1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1305 dnia: Grudzień 28, 2010, 06:28:32 pm »
Jako konsument bede kupowal tam gdzie mi wygodniej. Czytajmy blizej, lepiej i taniej. I cala reszte mam gdzies. Jesli wydawca nie umie sie postarac o swoje to juz jego problem. I tylko jego problem. W swietle prawa, przyzwoitosci i wszystkiego innego kazdy kto kupuje cokolwiek w empiku jest zwyklym klientem, ktory kupil w empiku. Zarzucanie paserstwa, kradziezy, czy zwyklej przyzwoitosci jest zwyklym gadaniem glupot ; )

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1306 dnia: Grudzień 28, 2010, 07:03:02 pm »
Jesli wydawca nie umie sie postarac o swoje to juz jego problem. I tylko jego problem.
w przypadku empiku nie chodzi o zwykłe "nieumienie". rozmowy z empikiem to wyższa szkoła jazdy i często sytuacja, w której albo się godzisz na ich warunki, albo ciebie nie ma.
i nie jest to jedynie problem wydawcy. jeśli wydawca upadnie, nie przeczytasz książki. o ile w przypadku "zwykłych" książek istnieje szansa, że prędzej czy później ktoś kupi licencję na dany tytuł, to z komiksami co? jeśli egmont nie wyda, nie wiem, kolejnego Andreasa, to kto?

Zarzucanie paserstwa, kradziezy, czy zwyklej przyzwoitosci jest zwyklym gadaniem glupot ; )
tutaj trudno się nie zgodzić.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1307 dnia: Grudzień 28, 2010, 08:47:04 pm »
Cytuj
Nie, nie jest czyste. To standardowe zrzucanie winy z siebie. Co z tego,   że zapłaciłeś skoro Egmont tej kasy nie zobaczy pewnie jeszcze długo.   Skoro Empik wręcz kradnie Egmontowi, to sam się domyśl jak można nazwać   Ciebie.
O czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz  :?:
EMPIK vs. EGMONT to nie moja brocha. Ja jestem uczciwym klientem i tyle.

Cytuj
Wybacz, ale to co piszesz podchodzi pod paranoję.
 

Zgadzam się w 100%

Jako konsument bede kupowal tam gdzie mi wygodniej. Czytajmy blizej, lepiej i taniej. I cala reszte mam gdzies. Jesli wydawca nie umie sie postarac o swoje to juz jego problem. I tylko jego problem. W swietle prawa, przyzwoitosci i wszystkiego innego kazdy kto kupuje cokolwiek w empiku jest zwyklym klientem, ktory kupil w empiku. Zarzucanie paserstwa, kradziezy, czy zwyklej przyzwoitosci jest zwyklym gadaniem glupot ; )

Jak wyżej, zgadzam się w 100%

Ajron pomyśl zanim coś napiszesz.
Kupując komiksy daje zarabiać wydawcom i tyle.

PS: Kto powiedział że komiksy które kupiłem w Empiku to są komiksy tylko z Egmontu?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1308 dnia: Grudzień 28, 2010, 10:06:07 pm »
PS: Kto powiedział że komiksy które kupiłem w Empiku to są komiksy tylko z Egmontu?

A to Empik tylko Egmontowi nie płaci?

Żart. Tak samo jak z tym paserstwem. No ale...

Offline Thomas29Needles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1309 dnia: Grudzień 29, 2010, 01:15:23 pm »
Towarzysze zmierzchu i Świat edeny niewypałem? Czytelnicy się zwyczajnie nie znają.
(...)
Niebelunga nie polecam, raczej słabe, chociaż poetycki język w komiksie jest plusem. Rysunki minusem.
Moebius lepszy? Jak dla mnie cały Moebius to największy niewypał wydany przez Egmont...

Podoba Ci się "Świat Edeny" bo stworzył go Moebius czy naprawdę uważasz, że ta przeintelektualizowana kupa z nudziarskim rysunkiem jest lepsza od "Niebelungów"? Pytam bo wolę drugi raz usłyszeć odpowiedź. Póki co mam nadzieje że post był pisany pod wpływem ;)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1310 dnia: Grudzień 29, 2010, 02:31:37 pm »
Moebius lepszy? Jak dla mnie cały Moebius to największy niewypał wydany przez Egmont...

Podoba Ci się "Świat Edeny" bo stworzył go Moebius czy naprawdę uważasz, że ta przeintelektualizowana kupa z nudziarskim rysunkiem jest lepsza od "Niebelungów"? Pytam bo wolę drugi raz usłyszeć odpowiedź. Póki co mam nadzieje że post był pisany pod wpływem :wink:
"Pierścień Nibelungów" (6/10) to komiks gorszy od "Świata Edeny" (co najmniej 8.5/10).
Wielka szkoda, bo naprawdę lubię Wagnera.
W Pierścieniu bardzo podobały mi się niektóre "filmowe momenty".
Np. Lecąca "kamera", oddalająca i potem przybliżająca splatanie napisu tytułowego w intro jednego z rozdziałów (Zmierzch Bogów), świetny zabieg graficzny z napojem zapomnienia i "przejściem uczucia" Siegfried`a z jednej z bohaterek (Brünnhilde) na drugą (Gutrune) - masterpiece.
Nie lubię za bardzo samego stylu Russella a już na pewno nie lubię kolorów w tym komiksie.
Świat Edeny to komiks niemal doskonały. Lekkie rysunki, piękne kolory, wciagające historie, biblijne nawiązania. Świetna rzecz pod kazdym względem.
To tylko tyle chciałem napisać i już znikam. :smile:

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1311 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:10:17 pm »
"Pierścień Nibelungów" (6/10) to komiks gorszy od "Świata Edeny" (co najmniej 8.5/10).
no wiesz! ja bym dał przynajmniej 8.9/10! chociaż nie. po kolejnym przeczytaniu podnoszę do 9.3/10. tymczasem Pierścień tylko 6/10? o, mój drogi, tu się zgodzić nie mogę - 6.8454/10, ot co! twój post oceniam zaś na 3 w skali Beauforta.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1312 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:52:00 pm »
Pomyślałem o tym samym... Ale zamówienie złożyłem, szkoda tylko, że jeszcze Pinokia nie było :sad: .
Nie było i nie będzie. Nigdy. W EMPiKach. Będzie gdzie indziej.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1313 dnia: Styczeń 27, 2011, 05:55:46 pm »
Info dla tych wszystkich ,którzy nie są zapisani na newsletter w sklepie gildii (jest ktoś taki :wink: ?):
promocja na mangi wydawnictwa Hanami http://www.sklep.gildia.pl/promocje/31
promocja na Thorgale w twardej oprawie http://www.sklep.gildia.pl/promocje/30

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1314 dnia: Styczeń 27, 2011, 08:17:40 pm »
Info dla tych wszystkich ,którzy nie są zapisani na newsletter w sklepie gildii (jest ktoś taki :wink: ?):
ja.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1315 dnia: Styczeń 27, 2011, 09:12:36 pm »
ja.

Ja też nie.
Odwiedzam portal sklepu codziennie więc nie potrzebuje zaśmiecać skrzynki (tylko niech nikt nie pisze, że info z gildii sklepu to nie spam. Chodzi mi o to, że szybciej się dowiem prosto z www).

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1316 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:59:48 pm »
Ja też nie.
Odwiedzam portal sklepu codziennie więc nie potrzebuje zaśmiecać skrzynki (tylko niech nikt nie pisze, że info z gildii sklepu to nie spam. Chodzi mi o to, że szybciej się dowiem prosto z www).

Niekoniecznie. Czasami wysyłają coś, czego nie ma na głównej stronie gildii komiksu. Np. dzisiaj.

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1317 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:31:07 am »
Wiem, że nie było info na komiks.gildia.pl ale było info na sklep.gildia.pl a ja wyżej napisałem, że odwiedzam www sklepu codziennie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1318 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:07:09 am »
Ok, przepraszam najmocniej. Po prostu użyłeś terminu "portal". Ciężko o czytanie ze zrozumieniem, kiedy ktoś miesza pojęcia.

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1319 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:18:55 am »
Czytasz mój post kolejny raz i znowu nie widzisz co jest tam napisane.
A napisane jest portal sklepu, a ty piszesz potem główna strona gildii komiksu (więc kto tutaj coś myli?).
Czy sklep nie ma innej strony przypadkiem?
Wiem, że się czepiam ale jakoś tak mnie to zirytowało niemiłosiernie :smile: :smile:

a uzytkownikow forum moze zirytowac Twoje offtopowanie - to temat o wyprzedazach - x.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 11:26:31 am wysłana przez xionc »