trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pioma10

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1320 dnia: Luty 08, 2011, 10:13:31 pm »
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 10:18:53 pm wysłana przez pioma10 »

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1321 dnia: Luty 10, 2011, 03:49:30 pm »
na merlinie pierwszy tom Żywych trupów za 22zł , właśnie odebrałem, jest to drugie wydanie
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1322 dnia: Luty 10, 2011, 05:07:14 pm »
 :???: ??: Trochę dziwna cena rynkowa.
Pewnie sugerowali się pierwszym wydaniem.
Dla mnie i tak już za późno bo kupiłem wczoraj na gildii. Trudno :smile:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1323 dnia: Luty 13, 2011, 01:27:52 am »
a wlasnie, na te wznowienia sa 25% rabaty? ;)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1324 dnia: Luty 13, 2011, 10:14:20 am »

Offline fragga

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 18, 2011, 07:59:22 pm »
empik otworzył swój pierwszy outlet (Tesco Kabaty), są jakieś komiksy - z ciekawostek zliczyłem 3 szt. "Przybysza" po 69,90 (stan komiksów ala empik, powiedzmy że dwa się nadają;-)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 23, 2011, 09:39:44 am »
Bylem w tym outlecie, moim zdaniem nie ma sensu tam specjalnie jechac. Nic ciekawego mowiac w skrocie.

Obok jest normalny empik, tam juz wiecej mozna kupic (choc wczoraj wyszedlem z pustymi rekoma).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 24, 2011, 12:35:12 pm »
polecam zapełnianie wishlisty na bookdepository. właśnie dostałem kupon zniżkowy -10% na produkty z mojej wishlisty. udaje się wyczesać zniżkę około -35% na preordery i -20-25% na zwykłe komiksy.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline melee

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 24, 2011, 01:03:34 pm »
tylko co czwarty komiks przychodzi uszkodzony
albo ja mam pecha
oczywiście zwracają koszty, ale to małe pocieszenie

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 25, 2011, 07:42:51 am »
ja tam zamawiałem już około 40 komiksów i tylko jeden dostałem lekko zgnieciony (ale to ewidentna wina listonosza który na siłę wpychał kilka kopert do skrzynki).
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1330 dnia: Marzec 02, 2011, 05:43:58 am »
Bylem w tym outlecie, moim zdaniem nie ma sensu tam specjalnie jechac. Nic ciekawego mowiac w skrocie.
byłem wczoraj. dużo egmontu z okolich Hellblazera, Lucyfera, Armady itd. od cholery mangi. parę innych pierdół, na przykład Szalone z Sacre Coeur w kilkunastu egzemplarzach w nawet niezłym stanie. jakieś pojedyncze z KG, timofa. ale generalnie, moim zdaniem, jak na outlet i stan tych komiksów, ceny trochę zbyt wysokie.

PS> właśnie mi się przypomniało, że widziałem też trzy sztuki ARQ 1, dość mocno sfatygowane, ale wziąwszy pod uwagę, że z dostępnością chyba słabo, to może warto, jeśli ktoś nie ma. był Crepax w dobrym stanie, Manara, Robinson.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2011, 08:09:39 am wysłana przez yurek1 »
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1331 dnia: Marzec 02, 2011, 12:38:55 pm »
PS> właśnie mi się przypomniało, że widziałem też trzy sztuki ARQ 1, dość mocno sfatygowane, ale wziąwszy pod uwagę, że z dostępnością chyba słabo, to może warto, jeśli ktoś nie ma.

Z dostępnością ARQ nie ma żadnych problemów jak narazie :biggrin:

bidubi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1332 dnia: Marzec 02, 2011, 03:06:03 pm »
byłem wczoraj. dużo egmontu z okolich Hellblazera, Lucyfera, Armady itd. od cholery mangi. parę innych pierdół, na przykład Szalone z Sacre Coeur w kilkunastu egzemplarzach w nawet niezłym stanie. jakieś pojedyncze z KG, timofa. ale generalnie, moim zdaniem, jak na outlet i stan tych komiksów, ceny trochę zbyt wysokie.

PS> właśnie mi się przypomniało, że widziałem też trzy sztuki ARQ 1, dość mocno sfatygowane, ale wziąwszy pod uwagę, że z dostępnością chyba słabo, to może warto, jeśli ktoś nie ma. był Crepax w dobrym stanie, Manara, Robinson.

a jak cena średnio jest za tomik mangi? są tomy Naruto czy Miecza Nieśmiertelnego?

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1333 dnia: Marzec 02, 2011, 03:36:07 pm »
niestety, nie mam pojęcia. mangi nie czytuję, więc nawet nie sprawdzałem. sorry. wiem tylko, że było tego (chyba) sporo, bo ze cztery półki, więc możliwe, że coś ciekawego można znaleźć.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

bidubi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1334 dnia: Marzec 04, 2011, 06:59:00 am »
niestety, nie mam pojęcia. mangi nie czytuję, więc nawet nie sprawdzałem. sorry. wiem tylko, że było tego (chyba) sporo, bo ze cztery półki, więc możliwe, że coś ciekawego można znaleźć.

byłem i zobaczyłem :smile: z mang większość Egmontu, głównie Ranma, z Miecza Nieśmiertelnego tomy nowsze 17,18,19 za 30 procent mniej. Z Hanami widziałem Suppli 6 (ale w koszmarnym stanie), Mój Rok i Ikara. W sumie to małe obniżki, ale można coś wybrać:)

na merlinie już zmienili cenę za Żywe Trupy, ja się jeszcze załapałem na nowe wydanie za 22 zł;-) dzięki za linka:]