Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1234813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2535 dnia: Czerwiec 05, 2014, 07:56:28 pm »
5. Brakujące tytuły - mamy to co jest na rynku i raczej nie będziemy w stanie pozyskiwać konkretnych wydawców. Ale to co jest, trafia do nas szybko i w niezłych cenach.
Wrzuciłem parę pozycji do koszyka ale jednak z ostatecznym zakupem wstrzymam się do jutrzejszego wieczora w nadziei że nie poznikają te obniżki 30% na nowości.
Wątpię, że w ciągu doby pojawią się najnowsze komiksy od Muchy ale może jeszcze coś ciekawego nagle "wskoczy". Szkoda, że nie macie mang "Opowieść Panny Młodej" tom 4 czy "Atak Tytanów".

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2536 dnia: Czerwiec 05, 2014, 08:37:04 pm »
Tutak z kwotą bym delikatnie dyskutował. Sam robię zakupy przez internet miesięcznie w granicach 100-200 złotych, czasami jak poszaleję dochodzi do ponad 250. Do tego oczywiście kupuję wybrane tomy WKKM.
Nie sądzę, że każdego (czy prawie każdego) stać na, aż taki wydatek. Zgadzam się natomiast, że lepiej i wygodniej jest zamówić kilka sztuk, nie obawiając się, że któryś tam komiks straci cenę promocyjną.
Byc moze, jakis czas temu byla dyskusja o tym ile kto wydaje na komiksy miesiecznie i poszlo sporo. Ja ostatnimi czasy wydaje ok 350-400 zl + zagraniczne czyli pewnie do 500 zl dochodze, ale to roznie bywa.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2537 dnia: Czerwiec 05, 2014, 08:48:09 pm »
Przede wszystkim niech Ravelo, czyli Wetbild nie robi ludzi w wała, że jak było niedawno 3 za 2, to musiałem zapłacić z góry, a potem miałem do odbioru tylko 2 komiksy i akurat tego trzeciego, który miał być dodatkowo gratis nie było. Piękna promocja, że kupujesz, bo jest 3 za 2, a potem nie dostajesz tego trzeciego. Nic w zamian nie dostałem.To był największy wał jaki miałem w tym roku z zakupami.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2538 dnia: Czerwiec 05, 2014, 09:03:52 pm »
Zrobiłem drugie zamówienie w Ravelo, wpisałem rabat i już miałem płacić, jak zorientowałem się że rabat nie został uwzględniony. Tylko u mnie pojawiła się taka sytuacja? Napisałem PW do yogagfx licząc jeszcze dziś na odpowiedź, a jak nie to będę musiał jutro rano zadzwonić z prośbą o jego uwzględnienie.


Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2539 dnia: Czerwiec 05, 2014, 09:08:28 pm »
Zrobiłem drugie zamówienie w Ravelo, wpisałem rabat i już miałem płacić, jak zorientowałem się że rabat nie został uwzględniony. Tylko u mnie pojawiła się taka sytuacja? Napisałem PW do yogagfx licząc jeszcze dziś na odpowiedź, a jak nie to będę musiał jutro rano zadzwonić z prośbą o jego uwzględnienie.
Sprobuj jeszcze raz, mi wchodzi, ale jak robilem trzecie zamowienie to nie chcial wejsc, ale za drugim podjsciem wszedl.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2540 dnia: Czerwiec 05, 2014, 09:11:15 pm »
Ale właśnie jak złożyłem zamówienie to kwota była odpowiednia, a później jak przekierowano mnie do banku nagle się zmieniła (jakby jakiś błąd systemu). Dostałem na maila potwierdzenie z kwotami bez rabatu, dlatego teraz sam już nic nie zrobię :wink:

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2541 dnia: Czerwiec 05, 2014, 09:17:05 pm »
Ale właśnie jak złożyłem zamówienie to kwota była odpowiednia, a później jak przekierowano mnie do banku nagle się zmieniła (jakby jakiś błąd systemu). Dostałem na maila potwierdzenie z kwotami bez rabatu, dlatego teraz sam już nic nie zrobię :wink:
Hmm, mi na 3 zamowienia kwota podczas placenia weszla dobra.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2542 dnia: Czerwiec 06, 2014, 12:11:29 pm »
Sprawa z rabatem już rozwiązana, wszystko poszło elegancko i sprawnie. Kolejny plus dla sklepu :wink:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2543 dnia: Czerwiec 06, 2014, 01:25:46 pm »
http://www.ravelo.pl/ - paczka z pozycjami z rabatem z okładki 30% + rabatem 12% do zamówień do 2014-06-06 odebrana!
Nówki sztuki z magazynu. Polecam :)


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Gre

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2544 dnia: Czerwiec 06, 2014, 02:40:05 pm »
ja nie moge złozyc zamowienia..:(

Offline yogagfx

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2545 dnia: Czerwiec 06, 2014, 03:11:36 pm »
Moi drodzy,
kilka szybkich informacji:
- brakujące rzeczy w paczkach - czasami się niestety zdarzają - bardzo rzadko, ale pisze, bo był taki komentarz. Przy dużym zainteresowaniu jest możliwe wyprzedanie stanu. Pracujemy, żeby wyeliminować problem zupełnie, ale oczywiście w razie czego kontaktujcie się z nami natychmiast. PW oczywiście czytam, ale szybciej prosto do BOK;
- problem z rabatem - nie powinien się zdarzać, koleżanki z BOK na pewno pomogą jeśli komuś się przydarzy, generalnie działa bez ograniczeń;
- problem ze złożeniem zamówienia - zidentyfikowaliśmy błąd w internet explorerze 8.0 i starszych - koszyk nie działa poprawnie - pracujemy nad rozwiązaniem, zalecamy aktualizację lub wymianę przeglądarki, chociaż docelowo oczywiście naprawimy;
- wybór punktu odbioru (ładowanie mapki) - może nie działać dla niektórych proxy, jeśli robicie tricki żeby np. oglądać Netflix, to, natykając się na problem sugeruję włączyć jednak domyślne DNS-y.

A w ogóle bardzo nas zainspirowaliście, wymyślimy cykliczną promocję specjalnie dla Was. Damy znać.
Ogromne dzięki, kłaniamy się w pas.

Ravelo.pl

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2546 dnia: Czerwiec 06, 2014, 05:38:38 pm »
Wrzuciłem parę pozycji do koszyka ale jednak z ostatecznym zakupem wstrzymam się do jutrzejszego wieczora...
Może i nie doszły nowe pozycje ale i tak opłacało się czekać bo od dzisiaj do końca weekendu jest darmowa wysyłka od zamówienia za 99zł. Ten rabat plus darmowa wysyłka to kusząca okazja na zakupy poniżej 200zł (standardowa darmowa wysyłka pocztą lub kurierem w Ravelo).

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2547 dnia: Czerwiec 07, 2014, 05:34:25 am »
Tak czy inaczje zawartosc paczki powinna byc jeszcze oklejona np. folia, bo karton moze latwo ulec zniszczeniu w trakacie transportu i wtedy to, co w srodku tak latwo nie zostanie zabrudzone lub nie wyleci.



Niezla promocja :) http://www.profit24.pl/Stacja-16,product823883.html
Ale od razu widac, ze to blad sklepu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2014, 07:02:01 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2548 dnia: Czerwiec 07, 2014, 07:55:04 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline marvis

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2549 dnia: Czerwiec 07, 2014, 05:31:39 pm »
Na profit24.pl  komiks - Stacja 16. w cenie 15,95 zł .