trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4425 dnia: Maj 08, 2015, 09:42:28 am »
Nie chcę śmiecić tematu o "Koziorożcu" to napiszę tutaj. W Sklepie Gildii premiera "Zarkana" została znacznie przyspieszona z 1 czerwca na 18 maja. Ma to o tyle znaczenie, że tylko do dnia premiery rabat na ten komiks wynosi 30%. Potem pewnie normalne 25%.


http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/254740-koziorozec-19-zarkan

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4426 dnia: Maj 08, 2015, 11:54:28 am »
Mam pytanie, czy w tych sklepach nie mogliby wprowadzić mechanizmu wyszukiwania po wielkosci procentowej rabatu, wtedy np byłoby tak:

POKAŻ ARTYKUŁY GDZIE ((KATEGORIA = KOMIKS) AND (RABAT>=38)) :D

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4427 dnia: Maj 08, 2015, 09:02:31 pm »
Nie mogą wprowadzić takiego mechanizmu bo wtedy nie przeglądasz wszystkich i nie wrzucisz czegoś jeszcze całkiem przypadkiem - marketing ot co, słupki sprzedaży trzeba pompować - po to wymyślono kapitalizm.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4428 dnia: Maj 09, 2015, 07:16:42 am »
Promocja na Arosie do 35% do końca maja!
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4429 dnia: Maj 09, 2015, 08:11:39 am »
Taki pakiecik: Sprawiedliwość, Daredevil oraz Final Incal z 35% zniżką bym przygarnął.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4430 dnia: Maj 09, 2015, 08:14:23 am »
No i brawo Aros. Pod koniec maja robie tam duże zakupy. A troche sie nazbierało :)

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4431 dnia: Maj 09, 2015, 09:09:22 am »
Taki pakiecik: Sprawiedliwość, Daredevil oraz Final Incal z 35% zniżką bym przygarnął.


Sprawiedliwość, Daredevil = Mucha C. = brak zniżki 35, tylko 32%, ale to już naprawdę groszowe sprawy.
Cieszmy się, że Aros aka Bonito, jako jedyne sklepy (z tych tanich księgarni), mają Muchę C.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4432 dnia: Maj 09, 2015, 11:09:27 am »
Promocja na Arosie do 35% do końca maja!
Może Allegro obudzi się z nowymi kuponami. A wtedy połączenie tych dwóch mocy da nieludzkie rabaty. :smile: 

...brak zniżki 35, tylko 32%, ale to już naprawdę groszowe sprawy.
Zaraz groszowe. Jak kupisz za 200 zł to, wychodzi dokładnie 6 zł. A 6 zł to wiadomo co: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,30170.msg1300573.html#msg1300573  :wink:
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2015, 03:10:32 pm wysłana przez fragsel »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4433 dnia: Maj 09, 2015, 02:06:19 pm »
Promocja na Arosie do 35% do końca maja!


O! I bardzo dobrze!

Nawet mają już pakiet Egmontu, KG i Fistaszki, już mógłbym składać zamówienie, ale nie... oczywiście wciąż nie ma w szerokiej dystrybucji "Anioła przeznaczenia" i "Bez przebaczenia" z WK.  :-X

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4434 dnia: Maj 09, 2015, 04:01:34 pm »
Na bonito skończyło się 33% więc Aros dostał 35%.Czyli dopiero na początku czerwca promocja w bonito. Nieciekawie niestety dla osób mającyh rabat 5%. Mam spory pakiet do zamówienia ale chyba wybiorę nieprzeczytane. Od 35% do 43% robi swoje. Próbuje dorwać Yansa 3 za 61 ale cena podbija się do 64  :neutral:

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4435 dnia: Maj 09, 2015, 04:59:20 pm »
Na bonito skończyło się 33% więc Aros dostał 35%.Czyli dopiero na początku czerwca promocja w bonito. Nieciekawie niestety dla osób mającyh rabat 5%. Mam spory pakiet do zamówienia ale chyba wybiorę nieprzeczytane. Od 35% do 43% robi swoje. Próbuje dorwać Yansa 3 za 61 ale cena podbija się do 64  :neutral:
Ja licze na bonito z okazji warszawskich targów książki (zaczynają się w czwartek). Z tego co pamiętam, zwykle robią "wirtualne targi książki" i 33% podczas takich imprez.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4436 dnia: Maj 10, 2015, 11:57:16 am »
średni dział, ale wspominane komiksy można znaleźć we wszystkich dyskontach (więc niech technicznie post podpada pod aros, jako że mają obecnie wyprzedaż): całkiem możliwe że nakład "pluto" urasawy i nagasaki'ego się wyczerpuje (jedynki już nie ma nawet na stronie hanami- może niepotrzebnie podnoszę alarm i będzie dodruk), więc jeżeli ktoś dalej (?) zastanawia się nad zakupem to chyba dobry moment aby ponownie zweryfikować ewentualną decyzję.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 12:11:34 pm wysłana przez mgnesium »

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4437 dnia: Maj 11, 2015, 01:12:03 pm »
Panowie, podpowiedzicie, jaka będzie cena Sprawiedliwości po dn. premiery na sklep.gildia.pl?


Zastanawiam się, czy już kupować to cudo, czy poczekać na dzień premiery - może wtedy skończy się promocja właściwa dla przedsprzedaży, a zacznie jedynie słyszna, tzn. 'Nigdy więcej za 100 zeta'.
Czy jest taka opcja? Z waszego doświadczenia z tą księgarnią coś takiego wynika może?


http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/274041-sprawiedliwosc

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4438 dnia: Maj 11, 2015, 01:27:37 pm »
od momentu rozpoczęcia tej akcji "nigdy więcej..."  nie było żadnego nowego komiksu o takiej cenie, więc raczej nikt nie ma tu takiego "doświadczenia" by odpowiedzieć...

mogę tylko powiedzieć, że ja na ich miejscu bym poniżej 100 na razie nie schodził... jak zaczynali tę akcję, to wszystkie komiksy nią objęte to były jakieś "leżaki" z magazynu. nie widzę takiej samej opcji na nówkę sztukę... sorki

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4439 dnia: Maj 11, 2015, 01:59:59 pm »
A propos sklepu gildii, jestem nimi rozczarowany. Złożyłem zamówienie w czasie Światego dnia książki i czekałem na paczkę. Po 10 dniach ( nie licząc dni długiego majowego weekendu) napisałem co z opłaconymi komiksami. Dostałem odpowiedź  - no brakuje nam pozycji, które przy zamówieniu były dostępne. Anulowałem zamównienie i czekam już tydzień na zwrot pieniędzy, a Pan z informacji pisze, że mają dwa tygodnie na oddanie. Żenujące. Niby poważna firma, robiłem już u nich zakupy ale to, że muszę dopytywać co z moim zamówieniem, potem nagle komiksy im z magazynu wyparowały i teraz czekać na swoje pieniądze.

 

anything