Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1237718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 15, 2006, 06:21:18 pm »
Cytat: "KoZZ"
Cytat: "empro"
i tak mógłbym wklejać te oczka przez tydzień,
ręce opadają normalnie,
co za debile się po tym świecei pałętają....
mógłbyś rozwinąć myśl? ;)


goście wystawiają na Allegro towar za 75pln, w związku z powyższym musza akcpetować regulamin, czyli płacić za wystawianie, prowizje itp,
znaczy się, że zawsze każą dopłacić złotówkę, żeby dorobic sobie i sprzedać komiks za 76 pln, gdyby wystwili towra za 76 pln to prowizja Allegro wzrosłaby o jakiś.... niecałe 3 grosze, rzeczywiście dzięki temu zarobią więcej,

a o debilność tłumaczenia ich nie wpływa nawet fakt, że oszczędność 3 groszy, czyli zaawansowana ekonomia ale i wyobraż sobie jak musi być ktoś zdziwiony kiedy zakupi towar a sprzedający poda mu taką wiadomość ?

wyobraż sobie idziesz do sklpu patrzysz rower, cena 100pln, myślisz "biore !" a przy kasie szpetem Ci pani wyjaśnia, że rower kosztuje 150pln bo ukrywają swoje zyski przed urzeem skarbowym

paranoja i głupota
tymbardziej, żę chodzi o marną złotówkę i 3 grosze prowizji,

ot taki debilizm,

z kolei jesli nie trzeba dopłacać tej nieszczęsnej złotówki w przypadku wysyłki, oznacza to, że kantują na kosztach wysyłki co uważam, też za nieładne podejście do klienta...

takie bzdury niby ale mi jakoś ręce opadają czasmi jak słyszę jak to "Polak potrafi"....

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 15, 2006, 06:55:32 pm »
Cytat: "KoZZ"

Jadę tam w piątek, zanabędę komiks i powypytuję się dokładnie. Jak ktoś ma jakieś pytania, to piszcie, zapytam się przy okazji.

ja pewnie przejadę się w sobotę. mam prośbę: napisz w piątek, co i jak. jak to wygląda itd., ok?

Offline KoZZ

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 15, 2006, 08:08:11 pm »
Cytat: "mrock"
ja pewnie przejadę się w sobotę. mam prośbę: napisz w piątek, co i jak. jak to wygląda itd., ok?
spoko majonez ;)

>>>empro>>>

nie do końca "kantują", ponieważ jak się kupi komiks na allegro (co zrobiłem przed chwilą), dostaje się maila w którym jest napisane:

"ODBIÓR OSOBISTY: Nie ukrywam że część naszego zarobku kryje się w kosztach wysyłki, więc jeśli chcesz odobrać książkę osobiście powinieneś/powinnaś doliczyć złotówkę do wylicytowanej kwoty."

mętne to wszystko, dawkują informację, walczą o każdą złotówkę, przekręt czuć na kilometr, ale czy to ważne???? Ważne jest to, iż sprzedają komiks wyjątkowo tanio. (na dzień dzisiejszy najtaniej)
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 15, 2006, 08:15:42 pm »
Cytat: "KoZZ"

>>>empro>>>

nie do końca "kantują", ponieważ jak się kupi komiks na allegro (co zrobiłem przed chwilą), dostaje się maila w którym jest napisane:

"ODBIÓR OSOBISTY: Nie ukrywam że część naszego zarobku kryje się w kosztach wysyłki, więc jeśli chcesz odobrać książkę osobiście powinieneś/powinnaś doliczyć złotówkę do wylicytowanej kwoty."

mętne to wszystko, dawkują informację, walczą o każdą złotówkę, przekręt czuć na kilometr, ale czy to ważne???? Ważne jest to, iż sprzedają komiks wyjątkowo tanio. (na dzień dzisiejszy najtaniej)


no to jest ewidentne kantowanie, bo na Allegro kupujesz za wylicytowaną cenę, bądź za cenę kup teraz a nie dopłacasz jeszcze na wysyłce, to jest tylko dodatkowy koszt według cennika Poczty Polskiej,

z resztą nieważne nie o to tu chodzi, po prostu dla mnie cała sytuacja jest śmieszna, i niestety tragiczna, bo ja równiez żyję w społeczeństwie gdzie tacy "biznesmeni" są na porządku dziennym :)

oczywiście, że jest najtaniej i dobrze, ale o ile normalniej by było, gdyby sobie te cene o tę złotówkę poednieśli i ine rzeźbili w gównie ? :)

Offline ainsel

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 15, 2006, 09:13:09 pm »
wtedy placa wiekszy procent od kwoty :P
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 15, 2006, 09:17:21 pm »
Cytat: "ainsel"
wtedy placa wiekszy procent od kwoty :P


czytaj uważnie,

większy procent od kwaty większe o złotówkę to w tym przypadku niceałe 3 grosze  :!:

 :roll:

Offline ainsel

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 15, 2006, 09:21:21 pm »
czytalem uwaznie  :) moze im strasznie zalezy na 3 groszach, bo innego powodu nie widze, chociaz ten tez jest glupi  :p
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 15, 2006, 09:29:13 pm »
Cytat: "ainsel"
czytalem uwaznie  :) moze im strasznie zalezy na 3 groszach, bo innego powodu nie widze, chociaz ten tez jest glupi  :p


tylko nawet jeśli sprzeda się im całość (czyli 100sztuk) to zarobią raptem 3pln więcej,

mi osobiście dla tekich koosów, nawet nie chciałoby się napisać takiego maila o doliczaniutej złotówki....

 8)

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 16, 2006, 03:41:32 pm »
buahahahhahaha :lol:
tych komiksów nie mam czytał je ktoś ??
http://www.allegro.pl/item92461885_renault_trafic_licznik_rozne_czesci.html
i jeszcze jeden unikat:
http://www.allegro.pl/item92466611_alternator_renault_trafic_master_19_clio_czesci.html
hehehe jak ktoś zna niech da znać  bo może bym kupił :lol:

Offline redkac

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 16, 2006, 05:02:54 pm »
@Kozz - ale po co do nich pisałeś? przecież wszystko jest na ich stronie:

7.Odbiór osobisty ZAWSZE jest w naszej siedzibie (adres poniżej) w godzinach:
Dni Powszewdnie - 9.00 - 19.00
Sobota i niedziela - 10.00 - 17.00
Przy wybraniu odbioru osobistego musisz pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze doliczamy złotówkę do ceny "KupTeraz". Po drugie nie musisz pędzić na złamanie karku, książka może poleżeć trochę - nam aż tak się nie spieszy.


mnie interesuje to, że nie trzeba od razu odbierać, bo dajmy na to kupię i pojadę za tydzień a oni się zwiną. jeśli możesz to dopytaj ich ile może to poleżeć. aha i byłbym wdzięczny za opis jak tam dojechać z centrum, i jeszcze jestem ciekawy czy ktoś może za mnie odebrać to bym kierowcę z firmy wysłał :D
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 16, 2006, 05:13:16 pm »
Cytuj
i jeszcze jestem ciekawy czy ktoś może za mnie odebrać to bym kierowcę z firmy wysłał

Ot leniwy typek   :lol:
Innymi sie wysługiwać  :lol:
Jak kierowcę poślesz to po co Ci plan dojazdu, niech sam szuka   :lol:

Offline redkac

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 16, 2006, 05:28:51 pm »
ale jak odbiór tylko osobisty to nie będę gościa fatygował :)
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 16, 2006, 10:41:23 pm »
Trochę nakonfabułowałem z Buchmannem - nie ma czwartej części "Szesciu godzin" i drugiej "Hulk/ Wolverine". Są za to Blade II za 2,5zł i wszystkie części "Abra Makabra" po 1,5zł sztuka. I jeszcze jedno - leży tego kilka po kilkadziesiąt zeszytów każdy, więc w innych miastach w księgarniach Buchmanna tez pewnie mozna kupić.

PS Kupiłem komplet "Bannera" - nie jest wart więcej niż 2zł, który nań wydałem
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 16, 2006, 11:11:26 pm »
a te transakcje to trzeba przez allegro zrealizowac? czy mozna do nich pojsc i kupic na miejscu?


Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 17, 2006, 08:58:22 am »
Cytat: "Marius Magnus"

PS Kupiłem komplet "Bannera" - nie jest wart więcej niż 2zł, który nań wydałem


oj, nie jest chyba tak źle,
rzeczywiście miało byc lepiej ale nie jest to taki totalny shit :)

btw, te abramakabrę to bym łyknał, bo jakoś przespałem :)

Cytat: "Tiall"
a te transakcje to trzeba przez allegro zrealizowac? czy mozna do nich pojsc i kupic na miejscu?



z ich zasadami niewiadomo, może jeszcze cos przed kimś ukrywają :)
się na przykład :)

 

anything