trawa

Autor Wątek: jazda na zwierzaku i strzelania  (Przeczytany 2451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline goobos

jazda na zwierzaku i strzelania
« dnia: Czerwiec 13, 2004, 12:51:28 pm »
podczas wczorajszej bitki wyniklo male pytanie-jak moj szef jezdzi na pajaku to jak wyglada sprawa ze strzelaniem z luku-na pewno po ruchu ma -1 do trafienia, ale czy pajak moze biec, a jezdziec pozniej normalnie strzelac?bo w zasadzie jezdziec nie biegl, ale to tylko moja pokretna logika-jak powinno byc?
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2004, 01:44:44 pm »
poruszająca sie postac nie moze strzelac po biegu... a ze sie porusza na pająku to nic nie zmienia... i tak strzela po 7" ruchu!

Offline goobos

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2004, 01:48:17 pm »
niestety tylko po 6'' ruchu :(
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2004, 04:26:04 pm »
w batlu pajak mial M7... w sumie to jednak konie itp. sa srednie... raz ze jak nie masz skilli to zsiadanie itp. to jest koszmar, a dwa ze jestes duzym celem... i szykbo zchodzisz :)

Offline goobos

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2004, 06:04:00 pm »
polemizowalbym-ja z pajaka jestem po pierwszej bitce zadowolony-a co do latwosci zdejmowania go to tak srednio jest-co prawda to duzy model wiec do trafienia jest +1 ale za to ma T5 i W2. Jedyne do czego bym sie przyczepil to WS3, ale niech strace-przynajmniej pomykam na 12 cali i ignoruje trudny teren :)
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2004, 10:35:31 pm »
to chyba mowimy o innym, pajaku... gdyby sie dalo na dziedzwiedziu jezdzic to byloby to samo :)

Offline nahar

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2004, 12:02:09 am »
Polecam mounted rules (przetłumaczone przeze mnie sa na gildii).
Jest skill pozwalajacy na strzał po biegu Horse archer (w twoim przypadku spider archer). Ogólnie skille do jeżdzenia są koszmarne - zeby  cokolwiek kupic trzeba miec ride (ja to tak omijałem ze umawialiśmy sie z kumplami ze na starcie jedna posrac w bandzie na gratis ride na czyms tam (np elven steed).
W innym przypadku strasznie długo idzie rozwój. Poza tym trzeba dostosować na freelancera do tego. JA to zrobilem tak ze kolo na na starcie warhorse riding i dostęp do jeżdzieckich.
Z umiejetności jeżdzieckich jest kilka fajnych np własnie horse archer, lub tratowanie.
Poza tym polecam spis potworów do jazdy wreszcie jest różnica między koniem i konie bojowym (poza tym 1 A).
Misio ma racje generalnie konie i inne potwory sa srednio przydatne ale klimat. Choc Kamil miał kola na koniu w lekkiej zbroji wolf cloaku i z tarczą. Jak mniemam ST 3+ przeciew strzelaniu - no to poza bronia palną cieżko go zranić. Pająk jest ok bo chyba moze biegac po scianiach.
paweł

Offline goobos

jazda na zwierzaku i strzelania
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2004, 07:13:13 am »
hehe-tez sie napalilem na biegaie po scianach, ale niestety-pajak ignoruje tylko trudny teren i to wszystko, chociaz i tak jak na razie jestem zadowolony z inwestycji-zobaczymy jak sie bedzie dalej sprawowal
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

 

anything