Autor Wątek: KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM  (Przeczytany 51381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Udo Twardke

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« dnia: Czerwiec 14, 2004, 10:56:15 am »
Jako jeden z organizatorów chciałbym zaprosić Was wszystkich do Raciborza na śląsku gdzie odbędzie sie w dniach 13-15 sierpnia tegoroczny GOBLIKON 2004, przewidziane sa ocvzywiście liczne atrakcje  ( a jażke by inaczej, ach ta reklama)
Program znajdziecie tu :
http://www.goblikon.com

Bedzie oczywiście także dział bitewny bedzie mozna sobie do woli pograc Mordheima, bedzie także turnirj którego zasady pojawią sie na stronie goblikonu lada dzień. ( chetni prosze zgłaszac sie pod mailem: novrad@goblikon.com - zaklepiemy im udział w turnieju)

Na zachęte oto kilka fotek jednej z dwuch makiet mordheima na których będziecie mogli zagrać

http://www.goblikon.com/files/asi/scanb.jpg

http://www.goblikon.com/files/asi/scanc.jpg

http://www.goblikon.com/files/asi/scana.jpg

podobne wypaisone makietki szykują sie do LOTR i battla, w które tez bedzie można pograc do woli. W Lotra przewidziana jaest kampania zaczynająca sie na brodach Iseny.

Zapraszam zatem wszystkich raz jeszcze.
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć

Offline skolo

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2004, 07:06:42 pm »
zamieszczam njusa na gildii.

off topic: przeszlismy na php wiec szybciej powinno zdialac wszystko, tylko jeszcze male niedociagniecia moga sie pojawic

Offline Dwalthrim

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2004, 11:22:42 pm »
Dużo osób zmagało się w Mordheima w latach ubiegłych na Goblinkonie?!? Jakiś lokalnych band należy się spodziewać?
Na pewno jest to dobra wakacyjna alternatywa zwłaszcza że nie wypaliła Mordka na Teleporcie!
Jak tam Poszukiwacze Skarbów z Krakau wpadacie?
Goobo-Boy podoba Ci sie pewno nazwa konwentu co :lol: ? A ja byłem przekonany że tylko Krasnoludy i ludziki piwo warzą!!! Chyba trzeba  będzie w takim razie i Goblińskiego "green-bro"spróbować...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline nahar

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2004, 11:49:49 pm »
Turniej na Teleporcie chyba bedzie. Dzis dostałem maila od Emana, czy dalej chcę pomagać przy organizacji. Jeszcze się nie zdeklarowałem (choć raczej sie nie wybieram do Gdańska) to wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu z Emanem.
Coś się w kwestii Mordheim bedzie dziać na Teleporcie.
Ja sie postaram pojechać na Goblikon (szczególnie ze nie jest dlaeko i kto inny to za mnie zorganizuje).
paweł

Offline goobos

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2004, 08:28:50 am »
nazwa jak najbardziej sie podoba, a jeszcze bardziej goblinsi browar (tylko ma byc zielony!!!) z tym ze ja na 100% sie nie pojawie-16 wyjezdzam do szwajcarii wiec trza sie bedzie przygotowac, a nie prosto z konwentu na granice ;) ja jednak caly czas licze na teleport-wtedy mysle ze bym bez problemu czas znalazl a i gdansk to dobra miejscowka
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline Udo Twardke

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2004, 11:19:55 am »
Miejscowych rozrabiaków bedzie kilka wataszek, o tłok nie ma sie co kłopotać ponieważ rozpoczeły sie prace także nad 3 stołem. Bedzie wiec możńa prowadzić nawet i po 6 drużyn na raz.
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć

Offline MiSiO

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2004, 11:21:54 am »
PYTANIE najważniejsze... będą tylko bandy oficjalne czy inne tez? (podtekst jest taki - czy będzie wyrównany poziom band)


mam nadzieje ze pomaluje bande na ten turniej... (a maluje 3 na raz... sakaven, averland i orki... )  CHetnie zagram...

Offline nahar

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2004, 05:29:20 pm »
Hej
Dajcie szybko zasady turnieju. Jesli trzeba to mozemy (nasz klub) zrobic ten turniej (system itp). Jesli macie tylko 3 stoły to troche mało - my na WM mielismy 6. Mozna to rozwiązac dąc po 4 bandy na stół i grac w systemie multiplayer (tylko trzeba jakis system pkt zrobic).
No i jakie bandy? Nawet nie chodzi czy tylko oficjalne (Misio bardzo pilnuje OFICJALNOSCI), ale zeby nie było zadnych "wynalazków": vide zakon czegos tam, rycerze chałasu (haha) itp.
Raczej bym był za tym zeby dopuscić wszystkie matriały z TC, Annuala, Rulebooka i IiF. Z wyjatkiem dwóch band stricte z Lustrii: Jaszczurek i Amazonek. Reszta jak najbardziej dopuszczona (tileanczycy, wszystkie rodzaje elfów, norsi, piraci, bretonia, pit fighters, beastmani, banici i pestilens - ostanie trzy z TC 29). Choć w przypadku banitów mam mieszane uczucia, bo wg mnie jest najbardziej spartolona banda - pseudo robin hoody.
Jeszcze trzeba opracowac punktacje i czy będą nagrody.
A i moze mały plebiscyt na najbardziej klimatyczną bandę??? głosują wszyscy gracze według swego uznania.
paweł

Offline MiSiO

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2004, 11:42:36 pm »
co do norsow, DE i innych ulepszonych reiklandczyków  z lustrii (kto bedzie gral reiklandem jak sa band ktore maja to co reikland + cos jeszcze) to uwazam, ze sa lekko za mocni... Lekko... :)  stad wlasnie lista oflcjalnych band... jest ich duzo. ale nahar to stary klimaciarz z kategorii "byle bylo fajnie" :) i czsami powstaje dylemat- dac wszystko zeby bylo roznorodnie czy dac wyrownane bandy... przy robieniu turniejów :)   pozdrawiam Nahara.

Offline Udo Twardke

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2004, 12:22:41 am »
Wynalazków nie będzie żadnych, o to sie prosze nie martwić a zasady pełne pojawią sie na stronie goblikonu w nastepnym tygodniu.

Co do band na razie zastanawiamy sie nad tymi z podręcznika + dwie z białych karłów, czyli orki i krasnoludy. Ale to nie jest jeszcze ostateczne
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć

Offline goobos

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2004, 05:51:51 am »
hmm-to dosc dziwne, bo orki sa przeciez banda oficjalna (wyszli w annualu) wiec chyba nie ma sie co zastanawiac
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2004, 08:26:38 am »
nie mowiąc juz o tym ze OFICJALNI swa rowniez (tez z annuala jak krasnale i orki) averland, kislev, ostland, shadow warriors... raczej nie ma mozliwosci ich nie dać jak sie decyduje na oficjalne... bo inaczej to bedzie wygladało jak wybiorczość. jak nie jestescie pewni ktore bandy sa oficjalne to zapraszam na strone http://republika.pl/treasure_hunters/ do działu HOBBY... tak jest lista wszystkich oficjalnych band.

Offline Udo Twardke

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 19, 2004, 08:56:11 am »
Żle zrozumiałeś, orki nie podlegają dyskusji podobnie jak krasnoludy, zdanie "Ale to nie jest jeszcze ostateczne" dotyczyło ewentualnego udziału innych dodatkowych band. Pojawi sie regulamin, pojawi sie lista dopuszczonych ekip.
ódl sie do Jasnego Sigmara bym nie znalazł w tobie niczego co pragnąłbyś Ukryć

Offline MiSiO

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2004, 11:40:10 am »
ok... to rozumiem ale skoro orki i krasnale nie podlegaja dyskusji... KISLEV, OSTLAD, AVERLAND i SHADOW WARRIORS tez nie powinni bo SĄ tego samego ANNUALA i sa ROWNIE oficjalni!!!

polecam liste oficjalnych - czyli takich o ktorych sie nie powinno dyskutowac - band na stronie TREASURE HUNTERS.

Offline goobos

KONWENT I TURNIEJ MORDHEIM
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 19, 2004, 11:42:38 am »
chyba najlepszym pomyslem jest dopuszczenie band oficjalnych i na tym zakonczyc sprawe. Zdecydowanie odradzam dopuszczanie band z NG-niektrore sa ostro przegiete a i w tlumaczeniach tez sa czasem przegiecia-np u forest goblinow na NG pajak wraz z siodlem kosztuje 45 a w orygniale pajak 200 plus 45 na siodlo...
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

 

anything