Autor Wątek: The Walking Dead/Żywe Trupy  (Przeczytany 144424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 01, 2018, 01:35:35 am »
To nie jest dziwne podejście. Jeśli zaczęli by wydawać teraz takie zbiorcze, to nikt by nie kupował zwykłych, bo wszyscy czekali. Spowodowało by to także bardzo długo odstępy pomiędzy kolejnymi tomami. W kwestii Żywych trupów Taurus ma bardzo dobre podejście.

Offline blackwaterpark

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 03, 2018, 09:05:30 pm »
To nie jest dziwne podejście. Jeśli zaczęli by wydawać teraz takie zbiorcze, to nikt by nie kupował zwykłych, bo wszyscy czekali. Spowodowało by to także bardzo długo odstępy pomiędzy kolejnymi tomami. W kwestii Żywych trupów Taurus ma bardzo dobre podejście.

Ongrys by sobie z tym problemem poradził.  :wink:

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 07, 2018, 08:58:59 pm »
Wojna z Szeptaczami

Kirkman w umiejętny sposób nakręca koło zębate, przyznam że obecna saga jest chyba najlepszą od wprowadzenia Negana. Dobre tempo, złamana została schematyczność, każdy zaczyna kalkulować co jest dobre dla niego i jego podopiecznych. Zakończenie tomu ukierunkowuje czytelników i przygotowuje ich do największego wyzwania przed jakim będą musieli stanąć uwielbiani przez Nas bohaterowie. Jest na co czekać, zwłaszcza że Kirkman z pewnością przygotowuje Nas do ponownego restartu jeśli chodzi o rozkład sił pomiędzy ocalałymi. I zastanawiam się nad jedną rzeczą z kim rozmawia ten kolo
Spoiler: pokaż
od radiostacji?
:smile:

Offline Archie

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 08, 2018, 08:52:37 am »
Wyjaśnia się w kolejniej większej historii (aktualnie wydawanej w USA).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 23, 2018, 08:46:50 pm »
Za fb Kamień z serca:

Wydawnictwo Image Comics świętuje w tym roku 15 urodziny serii "Żywe trupy". Z tej okazji 13 października do sklepów trafi jubileuszowe wydanie pierwszego zeszytu cyklu z okładką narysowaną przez obecnego współtwórcę serii Charliego Adlarda.
Zdjęcie użytkownika Kamień z serca.

Offline Chris3z8

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 06, 2018, 12:08:36 pm »
Wojna z szeptaczami to najgorszy tom z serii ;/

Offline Graf Orlok

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #351 dnia: Kwiecień 28, 2019, 10:09:13 am »
Jakieś wieści odnośnie wydania kolejnych tomów przez Taurusa?

Offline Orff

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #352 dnia: Listopad 25, 2022, 01:46:47 pm »
Bardzo lubię te komiksy, Kirkman mnie totalnie złapał, chociaż jak już ktoś wyżej wspomniał wojna z szeptaczami mnie jakoś nie zachwyciła. Z swego czasu oglądałem serial, ale potem już mi się on dłużył.
Pozdrawiam