trawa

Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 354129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rymski

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 07, 2014, 08:04:39 am »
ponieważ długo mnie nie trzeba namawiać na zakup komiksu, szybko uległem pozytywnym wrażeniom kolegów powyżej odnośnie Omnibusa Ultimate Spider-Man, który można kupić w mocno korzystnej cenie na Multiversum (tak myślę, że to bardzo dobra oferta.. 150 zeta z hakiem za 1000 stron w twardej oprawie). omnibus stoi już u mnie na półce. jest gruby, ciężki, ma fajną czerwoną oprawę "jak encyklopedia", a wokół obwolutę z grafiką. jestem zachwycony i gorąco polecam.
kupować póki obowiązuje przelicznik promocyjny! :smile:

Offline Itachi

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 07, 2014, 10:30:55 am »
Zapoda ktoś linka, bo nie mogę znaleźć tego omnibusa?


Offline rymski

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 07, 2014, 11:32:11 am »
 

 
a tak to się prezentuje na żywo.

Offline veritius

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 07, 2014, 02:45:30 pm »
To mam pytanie, warto czytać U-Spiderman? Pierwszy tom z WKKM  mi się spodobał ale na przykład Ultimates  z WKKM mnie odpycha, jaki styl jest w dalszych losach Pająka z Ultimate?

Offline raskoks

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 07, 2014, 03:43:38 pm »
JEsli czytales to z WKKM  to masz odpowiedz- taki jest styl :)
Chociaz akurat Ultimates i nick fury duzo mieszaja sie w przygody pajaka.
Osobiscie mam mieszane uczucia - pomysl na swiat ultimate nawet mi sie podoba - tylko mam wrazenie ze ad 2014 to juz troche caly projekt umiera - ale moge sie mylic.

Offline adro

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 08, 2014, 01:23:23 am »
no ja tez czekam, kupilem dla kuzyna, ale tez sobie czytne :razz:
No ladnie to wyglada, a cena jak marzenie[size=78%].[/size] :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline BuckyB

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 11, 2014, 11:00:29 am »
mam pytanie, wie ktoś czy wyszło jakieś zbiorcze wydanie które zawierało historię związaną z Mr. Rose i Hobgoblinem których kawałek był Narodzinach Venoma? rozchodzi mi się o komiksy Amazing Spiderman, Web of Spider-Man oraz Daredevil: Gang War

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 11, 2014, 12:12:19 pm »
Pytasz w dobrym momencie, bo zeszyty będące bezpośrednią kontynuacją tych, które zawarto w "Narodzinach Venoma" doczekają się pierwszego wydania zbiorczego w maju 2014.  :biggrin:



AMAZING SPIDER-MAN EPIC COLLECTION TP GHOSTS OF PAST

The Hobgoblin is back! The high-flying villain is after Norman Osborn’s journals — and he’s targeted Mary Jane and the pregnant Liz Osborn! Plus: Mary Jane reveals the secrets of her childhood! The Scorpion attacks as J. Jonah Jameson ties the knot! Spidey battles the symbiotic alien costume in a senses-shattering showdown! The Kingpin strikes after the Beyonder turns a skyscraper to gold! Spidey faces the cosmic power of Firelord! The new Spider-Slayer attacks the person he believes to be Spider-Man: Mary Jane! And things get downright silly when Spidey must deal with Spider-Kid, Frog-Man and the Toad, and track a thief to…the suburbs! Featuring the return of Black Fox and Crusher Hogan, and the debuts of Silver Sable and Slyde! Collecting AMAZING SPIDER-MAN (1963) #259-272 and ANNUAL #18-19, and WEB OF SPIDER-MAN (1985) #1 and #6.

http://www.atomcomics.pl/pl/p/AMAZING-SPIDER-MAN-EPIC-COLLECTION-TP-GHOSTS-OF-PAST/29453
http://multiversum.pl/p/1039/51607/amazing-spider-man-epic-collection-ghosts-of-past-sc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Niestety zakończenie rozciągniętej na pięć lat (1983-1987) sagi Hobgoblina i jednocześnie finał wątku Rose'a (Amazing Spider-Man #275-278, 289, Web of Spider-Man #29-30) oraz historia poświęcona wspomnianej przez ciebie Wojnie Gangów (Amazing Spider-Man #284-288) na razie dostępne są tylko w zeszytach i nie ma jeszcze planów na opublikowanie ich w wydaniu zbiorczym.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 21, 2014, 09:02:22 pm »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline BuckyB

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 27, 2014, 07:05:01 pm »
http://uk.ign.com/articles/2014/03/24/spider-verse-will-feature-every-spider-man-ever zaczynam podejrzewać, że Marvel i Dan Slott nienawidzą spidermana :( i znowu morlun...

Offline Nick Jackolson

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 27, 2014, 09:36:07 pm »
Spider-Man z Semica opłaca się to zebrać i czytać od początku w dzisiejszych czasach? Czy są jakieś wydania zbiorcze, które są pełniejsze? Pająk był mocno cięty w zeszytach?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 27, 2014, 09:44:57 pm »
Był cięty dość mocno. Wydania zbiorcze pewnie też są (można zastanowić się nad Masterworksami), ale i tak nie odda klimatu zeszytowych Semiców heh. Ja jestem w trakcie kolekcjonowania kompletu i sobie chwalę. Do tego jeszcze powoli kupuję Masterworksy, żeby kiedyś pochwalić się kompletem wydań przygód Pajęczaka.
Żałuję tylko, że kupowałem zeszytowki Superiora, bo mogłem przeznaczyć te pieniądze w wydanie zbiorcze.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 27, 2014, 10:12:56 pm »
http://www.amazon.com/Amazing-Spider-Man-David-Michelinie/dp/0785157298/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1395958135&sr=8-1&keywords=amazing+spider-man+mcfarlane

To musi być świetne, skoro zbiera historie z runu Michelinie'a i McFarlane'a - pomijając Ostatnie łowy Kravena i kilka historii DeMatteis'a i Buscemy, najlepsze rzeczy z Spider-mana z TM-Semic.

Offline Nick Jackolson

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 28, 2014, 05:31:39 am »
czy może lepiej zacząć od tego?



wziąłem to z multiversum
a co do Omnibusa McFarlane'a to na bank łyknę. CO jakiś czas w ww. sklepie jest promocja na ten zbiór: około 157 złociszy.

Puki co kończę Ultimate Spider Man Omnibus vol 1 Bendisa i super mi się to czyta. Fajna odskocznia po trupach, jednorożcach, noe itd... Mam tak, że jak jestem w trakcie czegoś to się podjaram i chce więcej :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2014, 05:37:40 am wysłana przez Nick Jackolson »

 

anything