Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 352535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:16:24 pm »
czytałem byłem...


spectacular Spider-Man 27 wchodzi w środku akcji zaczętej w 25 i 26, a Spectacular 28 kończy się cliffhangerem kontynuownym w 29

reszta to samodzielne historie (z czego ostatnia to TM Semic Człowiek Pająk 1/90)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:24:41 pm »
Czyli z tego co piszecie wynika, że nie do końca warto czytać to osobno. To trochę jak wejść do kina w połowie seansu :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:25:27 pm »
i wyjść przed końcem...

Offline Koalar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #693 dnia: Grudzień 20, 2016, 04:09:05 pm »
Przeczytałem Śmierć Stacych i z tych starszych tomów WKKM, które ostatnio czytałem, podobało mi się najbardziej. Fajne rysunki Gila Kane'a, szkoda, że nie było nic o tym rysowniku na koniec (może w innym tomie było?).
Coś mi jednak nie gra ze śmiercią Gwen (dalej spojlery). Nie zauważyłem tego SNAP i nie wiedziałem, o czym mówi Green Goblin, że i tak by umarła, zanim uderzyłaby w wodę. O co mu chodziło? No i ten nieszczęsny dźwięk. Czy on oznacza, że Gwen umarła (złamała kręgosłup), kiedy złapał ją Spider? Że to on mocno przyczynił się do jej śmierci? To do tej pory nigdy nikogo nie łapał pajęczyną? Czy odległość była za duża? Zdawał sobie sprawę, że to jego wina?
Mam jeszcze pytanie, co to był za gość w cieniu po pojedynku Pajączka z Goblinem?
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #694 dnia: Grudzień 20, 2016, 04:43:15 pm »
Nie wiem jak to wygląda współcześnie ale stan na 1990 rok był taki, że to rzeczywiście Spider zbyt pewny siebie sie przyczynił.
{potwierdzone przez Roya Thomasa w ASM 125}
Nigdy jeszcze takiej sytuacji nie miał, z takiej wysokości nie działał, nie pomyślał. I SNAP... Ale Roy napisał, że i tak nie mógłby jej uratować w żaden sposób...

Chociaż potem wiele razy uczyniono z tego punkt scenariusza że po tej wpadce wiele razy myślał co zrobił źle, myślał co zrobić inaczej, więc kiedyś znów jak był w takiej sytuacji to lepiej to przemyślał i uratował kogoś (bodajże MJ, ale nie jestem pewien) kto tak spadał

A osobą w cieniu jest
Spoiler: pokaż
Harry Osborn
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 04:46:57 pm wysłana przez fragsel »

Offline Koalar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #695 dnia: Grudzień 20, 2016, 05:04:35 pm »
Pomyślałem sobie, że można by tą śmierć odkręcić, że Green Goblin tylko obniżył funkcje życiowe Gwen, żeby rozwścieczyć Spidera (mógłby do tego użyć jakiegoś urządzonka, które się włączyło przy tym dźwięku SNAP), żeby doprowadzić Pająka do tego, żeby chciał zabić Goblina. Potem pomocnik (czy tam młody Osborn) pierze mózg Gwen i ta zapomina, kim była. Wraca po latach jak gość w Cast Away. Dałoby radę.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #696 dnia: Grudzień 20, 2016, 05:32:22 pm »
Zamiast tego wracały w kółko klony Gwen...

I jeszcze na dodatek niektórzy "autorzy" bawili się jej przeszłością w tak okrutny sposób, że się nóż w kieszeni otwiera...

Offline Koalar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #697 dnia: Grudzień 20, 2016, 05:44:53 pm »
Zamiast tego wracały w kółko klony Gwen...

O, można by zrobić jakąś Sagę o klonowaniu! ;)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Barmon

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #698 dnia: Grudzień 21, 2016, 06:46:46 am »
Można by też zrobić że wujek Ben upozorował swoją śmierć  aby pchnąć Petera do działania , żeby został superherosem  i się nie stoczył- aż dziwię się że Marvel na  nie wpadł jeszcze na taki absurd.

Offline Zakrza

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #699 dnia: Grudzień 21, 2016, 09:07:19 am »
Weźcie tak nie piszcie, bo jeszcze ktoś to przeczyta i naprawdę tak zrobią :P
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Hollow

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #700 dnia: Grudzień 25, 2016, 11:11:00 pm »
O, można by zrobić jakąś Sagę o klonowaniu! ;)

Ja wciąż czekam aż po raz kolejny wskrzeszą Kaine`a - jedynego klona Petera, który potrafił mnie rozbawić do łez. Facet tyle razy wracał do życia, że to tylko kwestia czasu.

mgnesium

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #701 dnia: Grudzień 25, 2016, 11:19:45 pm »
przecież kaine nie jest jest martwy i to chyba od dość dawna...

Offline Hollow

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #702 dnia: Grudzień 25, 2016, 11:26:42 pm »
Niby wrócił od życia pod koniec
Spoiler: pokaż
 Spider-verse po tym jak Solus go zabił , ale od tamtej pory chyba nigdzie się nie pojawił
.

mgnesium

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #703 dnia: Grudzień 25, 2016, 11:53:42 pm »
czytałem spider-verse dawno, ale zapamiętałem że pod koniec mieliśmy powtórzenie sceny
Spoiler: pokaż
z the other straczynskiego.


Spoiler: pokaż

poza tym według tej wiki kaine pojawił się w kilku zeszytach od momentu zakończenia wyżej wspomnianego cross-over'a.

Offline Ulotu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 26, 2016, 02:23:18 am »
Spoiler: pokaż
Kain jest obecny (i dość istotny) w obecnie trwającym Clone Conspiracy