Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OOllaaffeekk

Spider-man
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:18:08 pm »
:lol: Linki to dobre dałeś. Rzeczywiście, w komiksach, wiele rzeczy miało tylko przykuć uwagę, co w gruncie rzeczy potem ją odwracało. Wydaje mi się jednak, że Marvel i DC wiedzą, że takie coś już nie popłaca. Mam nadzieje, że Marvel nie będzie tak naiwny i nie zaplącze się w jakieś zmartwychwstania, inne wymiary :shock:  itp. Nie chce też, żeby Parker kogoś stracił, bo potem będziemy mieli w komiksach o spider-manie, przez następny rok żalącego się spider-mana :roll: . No, ale poczekamy - zobaczymy.

EDIT: A co masz do Avengersów??

Offline Gashu

Spider-man
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:26:01 pm »
Skoro rozmawiamy o uśmiercaniu osób z otoczenia Petera, to wydaje mi się, że dobrze byłoby, gdyby autorzy zaczeli od tych najbardziej frajerskich.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline OOllaaffeekk

Spider-man
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:31:19 pm »
Wiesz połowa osób w otoczeniu Spider-mana jest frajerska. Nie wiem kogo dokładnie miałeś na myśli. Pewnie ciocie May i też uważam, że lepiej będzie jak jej już nie będzie :lol: . Jak już pisałem, boję się tylko głupich wyrzutów sumienia, albo monologów będących tematem kilkunastu komiksów.

Offline ainsel

Spider-man
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:34:31 pm »
a ile ciocia May ma juz lat?  :lol:
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline OOllaaffeekk

Spider-man
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:38:34 pm »
W sumie, wcale nie musi mieć dużo. Może być w wieku matki Parkera ( oczywiście, gdyby żyła), czyli gdzieś 60 lat. Może też mieć mniej. Tylko wizerunek siwiejącej staruszki, w czasach, gdy Peter chodził do liceum, jest trochę dziwny.

Offline Gashu

Spider-man
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:42:07 pm »
Cytat: "OOllaaffeekk"
Wiesz połowa osób w otoczeniu Spider-mana jest frajerska. Nie wiem kogo dokładnie miałeś na myśli.


Przecież już napisałem, o kogo chodzi.
No, ewentualnie Logana mogliby zostawić.
Co do Ciotki, to odkąd dowiedziała się ona o podwójnej tożsamości Petera i zaczęła zgrywać twardą babkę, stała się ona irytująca jak nigdy przedtem.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline empro

Spider-man
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:46:40 am »
Cytat: "Gashu"
Skoro rozmawiamy o uśmiercaniu osób z otoczenia Petera, to wydaje mi się, że dobrze byłoby, gdyby autorzy zaczeli od tych najbardziej frajerskich.


znaczy kogo na przykład :) ??

Offline Julek_

Spider-man
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:48:15 am »
Gashu już to napisał
i napisał też dlaczego,
tę listę otwiera ciocia May.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Spider-man
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:06:10 am »
Widzę, że okładka, którą odkryłem, zrobiła duzo zamieszania na forach....

Moim zdaniem to może być prawda. Okładka jest narysowana stylem Michaela Turnera. Podobny styl i kolory. No i sam fakt, ze Turner rysuje okładki dla crossa Civil War mówi sam za siebie. Jak dla mnie za dużo przypadków....

Śmierć Mary Jane byłaby nader ciekawa, jeśliby ją przedstawili odpowiednio. Ale co potem (albo, jak to śpiewa jedna z piosenkarek w Trócje, "Co dalej? CO DALEJ?")? Hmmm, może Spidey wróci do Black Cat? Ten wątek jest również interesujący. Zawsze wolałem Felicję od MJ.

Ale jeżeli jest to śmeirć taka na pokaz, jeżeli mają ją zamiar ożywiać później... to po kiego Iwana ?

Jak wiemy, w komiksach superbohaterskich nic nie ginie na zawsze....  :roll:

Offline True_Nuriel

Spider-man
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 28, 2006, 11:57:19 am »
W przyrodzie nic nie ginie... w 616 nikt :D.

Zaraz... a Gwen Stacy? Do tej pory jej nie ożywili (ożywili co najwyżej nadzieje na ożywienie na którejś z okładek do Sins Past, ale... nie będę spoilerował, bo może ktoś nie czytał). No nic, trzeba cierpliwie czekać na trejda i do tego czasu trzymać się z daleka od streszczeń.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline hans

Spider-man
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 28, 2006, 12:05:56 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Moim zdaniem to może być prawda. Okładka jest narysowana stylem Michaela Turnera. Podobny styl i kolory. No i sam fakt, ze Turner rysuje okładki dla crossa Civil War mówi sam za siebie. Jak dla mnie za dużo przypadków....


jakbym chcial oszukac internetowy swiatek fanow opowiesci superbohaterskich i umialbym rysowac, zrobilbym nastepujaco:

a) wymyslilbym jakies wydarzenie, ktore rozslawiloby mojego fake'a.
b) narysowalbym go, podrabiajac styl rysownika, ktory regularmie rysuje okladki do Spidera. w tym przypadku jest to Turner, ktorego podrabia od groma rysownikow w Stanach.
c) wyslalbym fake'a do serwisu dolaczajac fajna gadke ("cudem udalo mi sie zdobyc projekty Turnera", znajomosci, lub inna sciema). gadka jest mniej wazna, bo wiadomo, ze net jest podatny na plotki/smieci i lyknie wiele.

wiec przypadkow tu niewiele. no, ale za to jest o czym gadac:)

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Spider-man
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 28, 2006, 01:41:33 pm »
Rzeczywiście, nie mozna wykluczyć autentyczności, ale...

Cytat: "hans"

gadka jest mniej wazna, bo wiadomo, ze net jest podatny na plotki/smieci i lyknie wiele.



...ale ogólnie to "True. True."  ;)
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline freshmaker

Spider-man
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 14, 2006, 08:31:14 pm »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline donTomaszek

Spider-man
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 14, 2006, 09:29:39 pm »
Cytat: "freshmaker"
piekne
http://www.youtube.com/watch?v=SJV4KqK0LpY&mode=related&search=
[/quote]

dobre, dobre
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Julek_

Spider-man
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 14, 2006, 10:23:06 pm »
ten Pająk ma rewelacyjne oczy, których już się raczej nie rysuje!