Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 351557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotruposz

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 01, 2013, 05:13:34 pm »
fixed

Nie rozumiem. O co Ci chodzi?

Offline hans

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 01, 2013, 05:19:01 pm »
Widziałem, że niechcący się przejęzyczyłeś. I tyle.

Aha, zapomniałbym: ;)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 01, 2013, 05:26:56 pm »
Ja, szczerze mówiąc, sądziłem, że restart numeracji Spider-mana to przełomowy moment, możliwość zbierania tak świetnej serii od #1. Niestety mocno się zawiodłem... Jakkolwiek ten nowy wątek jest interesujący, to poprowadzono go źle - w efekcie nie jest to Spider-man którego lubię. Uważam, że 4$ za zeszyt tego typu to gruba przesada. Marvel ceni się niestety wysoko... Wolę sobie odpuścić i zainwestować w coś innego, a Spider-mana kupić jako zbiorcze gdy trafi mu się lepszy scenarzysta.
Proponuję Ci się porwać na zeszyt 1 i ew. 2. Ja się mocno waham, czy wkręcać się w tę historię bardziej z sentymentu i z nadzieją na lepsze jutro, niż dlatego, że naprawdę bawi.

właśnie z tego samego powodu się zastanawiam nad kupnem. Też mnie ciągnie z sentymentu do pajęczaka i fajnie byłoby kolekcjonować serie od pierwszego zeszytu. Ptanie tylko czy nie lepiej wydać pieniądze na starsze albumy.

Kupować jedynkę, żeby później zalegała na półce jako jedyna z serii to też mija się z celem. Chyba sobie w takim razie odpuszczę całość.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Piotruposz

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 01, 2013, 05:31:22 pm »
Widziałem, że niechcący się przejęzyczyłeś. I tyle.

Aha, zapomniałbym: :wink:

A, dzięki :-)

właśnie   z tego samego powodu się zastanawiam nad kupnem. Też mnie ciągnie z   sentymentu do pajęczaka i fajnie byłoby kolekcjonować serie od   pierwszego zeszytu. Ptanie tylko czy nie lepiej wydać pieniądze na   starsze albumy.

Kupować jedynkę, żeby później zalegała na półce   jako jedyna z serii to też mija się z celem. Chyba sobie w takim razie   odpuszczę całość.

Coś czuję, że wiele nie stracisz, odpuszczając. Jeśli Spiderowi przydarzy się coś lepszego, na pewno o tym usłyszymy. Inwestycja w starsze albumy to, na tę chwilę, lepsza decyzja.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 01, 2013, 05:56:08 pm »
Też mnie ciągnie z sentymentu do pajęczaka i fajnie byłoby kolekcjonować serie od pierwszego zeszytu.

Poczekaj z rok lub dwa. Marvel wpadł w nałóg cyklicznego resetowania numeracji poszczególnych serii. Jak Peter Parker wróci (chyba nikt nie wierzy, że Otto na zawsze pozostanie Pająkiem) to na pewno przywrócą serię Amazing Spider-Man z wyzerowanym licznikiem.

Offline maximumcarnage

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 01, 2013, 06:48:41 pm »
Z tego co czytałem, to już w 7mym numerze Peter Parker podejmie walkę w celu przejęcia swojego ciała. Co do ceny, to myślę że jak na markę Spidera jest OK. Rażą mnie natomiast ceny innych wariantów okładkowych danego numeru, które oscylują wokół 130 złotych. Gruba przesada, chociaż trzeba przyznać że są dużo ładniejsze od podstawowych.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 01, 2013, 07:31:23 pm »
A jednak skusiłem się na pierwszy zeszyt:) Nie mogłem się powstrzymać. Zobaczymy, damy szanse pajęczakowi i ciekawe co z tego wyjdzie.

Swoją drogą to jest gdzieś w sieci do kupienia ten sławny już 700 numer?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 01, 2013, 07:35:09 pm »

Swoją drogą to jest gdzieś w sieci do kupienia ten sławny już 700 numer?
Pewnie. Atomcomics, multiversum.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 01, 2013, 07:37:48 pm »
no właśnie tak szukam i tu i tu i mi nie znajduje. Sprawdzę to dokładniej, dzięki.

edit. znalazłem. temat nieaktualny.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 01, 2013, 07:41:30 pm »
no właśnie tak szukam i tu i tu i mi nie znajduje. Sprawdzę to dokładniej, dzięki.
Wpisz ,,amazing spider-man 700". Wyszukuje mi na obu stronach.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 01, 2013, 07:42:57 pm »
tak, tak. właśnie tak mi wyszukało, wcześniej wpisywałem "the amazing spider-man 700" i nic nie wyszukiwało. W każdym bądź razie bardzo dzięki za pomoc i zainteresowanie.

swoją drogą to świetne im okładki wyszły, każda z nich jest ciekawa.













dwie ostatnie najsłabsze, ale reszta fantastyczna. Aż chce się kupić kilka sztuk dla samej okładki.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2013, 07:47:51 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 01, 2013, 07:50:37 pm »
Ja chyba sobie zamówię trzeci wariant. Lubię takie retro.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 01, 2013, 07:53:06 pm »
mi ona przypomina trochę Simpsonów:)

dla mnie druga opcja jest najlepsza. Szkoda, że ta przesyłka wychodzi tak drogo przy zamówieniu jednego komiksu. Przy większej ilości to są grosze, ale jak się zamawia komiks za 30 zl, a 15 płaci dodatkowo za przesyłkę to już drogo. Tak czy siak trzeba pomyśleć nad zamówieniem. Chyba, że ktoś z Łodzi jest kto chce zamówić i przesyłkę podzielić na pół? ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Julek_

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 02, 2013, 11:03:50 am »
Mnie osobiście pozostaje modlić się by serie z Wolverinem były na dobrym poziomie, bo na nich również mi zależy.
Oj, boje się, żebyś się nie przeliczył. Jason Aaron radzi sobie różnie z trykociarzami, a Frank Cho - cóż, ma swoje ulubione motywy i ciągle do nich wraca. Jak się je lubi - to się polubi i jego Rosomaka.
Skoro tak uparłeś się na kolekcjonowanie zeszytów od numeru pierwszego to z czystym sumieniem mogę spróbować Ci polecić dwie pozycje - może nie są tak mocno znane, jak Pete i Logan, ale w zalewie kupy pod tytułem Marvel NOW! warto po nie sięgnąć. Chodzi o "Daredevila" Marka Waida i "Hawkeye`a" Matta Fractiona. Solowe serie pierwszoligowych przecież herosów, z autorskim stemplem, obie świetnie rysowane, pomysłowe, często z przysłowiowym jajem i stosunkowo świeże. No i mnóstwo smaczków - od "Hawkguy`a" po absolutnie genialny list na amerykańskie strony klubowe, w który Mike Allred pisze, że marzy o tym, zeby rysować "DD" pod wodzą Waida.
Sam zastanawiam się nad bardzo chwalonymi seriami Kierona Gillena - "Journey Into Mystery" i Younga Avengers" (tu fanom variantów zwracam uwagę na Bryana Lee O`Malleya - oprócz tego, że jest po prostu piękny, za dziesięć lar będzie wart 500% swojej wartości).

N.N.

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 02, 2013, 05:20:25 pm »
Oj, boje się, żebyś się nie przeliczył. Jason Aaron radzi sobie różnie z trykociarzami, a Frank Cho - cóż, ma swoje ulubione motywy i ciągle do nich wraca. Jak się je lubi - to się polubi i jego Rosomaka.
Znaczy się, co? Narysuje Wolviemu cycki?