Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 07, 2013, 09:21:20 am »
Tak, ta zmiana miny jest świetna.  :lol: Ditko był niezrównany jeśli chodzi o mimikę i gestykulację bohaterów.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 07, 2013, 10:36:47 am »
Tak, ta zmiana miny jest świetna.  :lol: Ditko był niezrównany jeśli chodzi o mimikę i gestykulację bohaterów.

to prawda:)



A tak swoją drogą to im dalej w las (tzn. im więcej przeczytanych początkowych komiksów o Pajęczaku) tym JJJ jest bardziej irytujący... W zeszytach TMsemic też był wredny, ale w czasach Lee i Ditko jest wyjątkowo wkur*** - takie odnoszę wrażenie. Zgryźliwy tetryk :smile: Tej postaci nie da się lubić.

EDIT: tak przy okazji. Podoba mi się podejście Marvela do klienta. Chciałem ostatnio zgrac wersję cyfrową superiora na smartfona. Niestety albo coś schrzaniłem albo był błąd z ich strony i komiks nie został pobrany, a kod wykorzystany. Napisałem @ do nich z prośbą o pomoc i po kilku godzinach miałem nowy kod. Bez pytań co się stało, bez wyjaśniania czy czasami nie wykorzystałem i teraz chce wyłudzić kolejny. Po prostu wysłano nowy kod. Mała rzecz, a cieszy.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 11:07:30 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline m010ch

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 07, 2013, 11:49:05 am »
Ciekawe czy jeszcze sc ruszy

MMW SC zaczęli wypuszczać kilka lat po HC i rusza się cały czas (zresztą oba się ruszają), chociaż w różnym tempie. Generalnie zasada jest taka, że najpierw wychodzą HC w dwóch wersjach i żadna z nich nie dostaje dodruków. Potem za jakiś czas ten sam material wychodzi w SC (z nową okładką) i z tego co wiem - te już są dodrukowywane w ramach potrzeb.


czy zostaną tylko przy hc

Jak pisałem - HC było o wiele wcześniej, więc wypuszczanie SC raczej będzie kontynuowane :wink: . Piszę 'raczej', bo oczywiście gdyby nagle ostro poleciała im sprzedaż i ten poziom utrzymywałby się jakiś czas - pewnie zastanowiliby się nad sensownością dalszego ciągnięcia tej serii.


i jak na wydawanie masterworksow wpłynie premiera omnibusa.

To żadna premiera - ten omnibus wyszedł już kilka lat temu w dwóch dodrukach, za kilka miesięcy będzie po prostu kolejny dodruk. I nie obawiałbym się kanibalizacji - Marvel tak ma często, że na rynku jest ten sam materiał w np. SC, HC, OHC i omnibusie - każdemu wg potrzeb.


Offline Fanatyk_2004

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2013, 12:55:38 pm wysłana przez Fanatyk_2004 »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 17, 2013, 01:49:03 pm »
Trzy kadry z SSM #10

Ryan Stegman







źródło

i jeszcze z SSM #9:










« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 01:54:14 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Koalar

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 17, 2013, 02:34:26 pm »
Trzy kadry z SSM #10

To plansze, kadry to te mniejsze ;)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 17, 2013, 03:28:16 pm »
To plansze, kadry to te mniejsze :wink:

No przecież piszę  :wink: Przejęzyczenie heh, ale uwaga słuszna :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Fanatyk_2004

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 17, 2013, 08:11:35 pm »
"Zapowiedzi obrazkowe" zaostrzają mój apetyt, niestety przez przypadek widziałem spoilery z numeru 9 i troszkę się wkurzyłem, no ale zobaczymy co będzie dalej :)

N.N.

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 17, 2013, 09:43:03 pm »
"Zapowiedzi obrazkowe" zaostrzają mój apetyt, niestety przez przypadek widziałem spoilery z numeru 9 i troszkę się wkurzyłem, no ale zobaczymy co będzie dalej :)
Bez powiększenia tych obrazków nie można przeczytać tekstów. Bez przeczytania tekstów nie sposób się zorientować, co się dzieje. Czym zatem troszkę się wkurzyłeś, skoro wszystko, czym mogłeś się wkurzyć zrobiłeś z własnej, nieprzymuszonej woli?

Offline Fanatyk_2004

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #385 dnia: Maj 18, 2013, 08:22:32 am »
Czytałem zagraniczne forum o superiorze i dotarłem nie chcący do spoilerów z 9 numeru :/

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwiec 01, 2013, 10:50:25 pm »
tak jestem w trakcie seansu tv z pajęczakiem i zastanawiam się czy filmowy pocałunek Spidera i MJ (gdzie on zwisa głową do dołu) miał swój odpowiednik w komiksie? Nie mogę sobie przypomnieć.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

N.N.

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:13:41 pm »
tak jestem w trakcie seansu tv z pajęczakiem i zastanawiam się czy filmowy pocałunek Spidera i MJ (gdzie on zwisa głową do dołu) miał swój odpowiednik w komiksie? Nie mogę sobie przypomnieć.
Fragsel by wiedział na 100%

Offline Fanatyk_2004

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwiec 02, 2013, 05:54:32 pm »

N.N.

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwiec 02, 2013, 06:06:27 pm »
Streszczenie 9 numeru Superiora -> http://superiorspider.blog.pl/2013/06/02/superior-spider-man-9/
Urzekło mnie zdanie:
Cytuj
Otto widząc postawę Petera postanawia „podkręcić” urządzenie i wkracza do jego umysłu"
Wynika z niego, że opisywane urządzenie ma umysł. Do tego umysłu wkracza Otto, który postanowił "podkręcić" urządzenie.
Pewnie da mu kopa w zwój.
Potem w streszczeniu jest jeszcze zabawniej, bo okazuje się, że w umyśle urządzenia rezyduje kupa różnych istot. Kto poczyta, ten się nieźle ubawi. Całość jest jednak - zgodnie z informacją - streszczeniem, czyli ujawnieniem, co się w komiksie dzieje. Pomimo bledów można na podstawie opisu się zorientować, co się tam naprawdę wydarzyło i przyjemność z czytania d. wezmą.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2013, 06:09:57 pm wysłana przez N.N. »