trawa

Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 351757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline islandclaws

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwiec 02, 2013, 07:45:12 pm »
tak jestem w trakcie seansu tv z pajęczakiem i zastanawiam się czy filmowy pocałunek Spidera i MJ (gdzie on zwisa głową do dołu) miał swój odpowiednik w komiksie? Nie mogę sobie przypomnieć.


przed filmem nie było takiej sceny, choć podobna w Marvelu miała miejsce z udziałem Nightcrawlera

Offline Dreadnought

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:39:01 am »
Urzekło mnie zdanie: Wynika z niego, że opisywane urządzenie ma umysł. Do tego umysłu wkracza Otto, który postanowił "podkręcić" urządzenie.
Pewnie da mu kopa w zwój.
Potem w streszczeniu jest jeszcze zabawniej, bo okazuje się, że w umyśle urządzenia rezyduje kupa różnych istot. Kto poczyta, ten się nieźle ubawi. Całość jest jednak - zgodnie z informacją - streszczeniem, czyli ujawnieniem, co się w komiksie dzieje. Pomimo bledów można na podstawie opisu się zorientować, co się tam naprawdę wydarzyło i przyjemność z czytania d. wezmą.


Akurat przyjemność z czytania #9 jest watpliwa. Moim zdaniem najsłabszy w serii jak na razie. Fabuła niby posuwa sie do przodu na samym końcu ale jestem przekonany, że to tymczasowe.


Natomiast No 10 to już inna bajka :) Bardzo fajny komiks i wyraźnie nabiera rozpędu.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwiec 12, 2013, 04:48:32 pm »
"The Amazing Spider-Man: Narodziny Venoma" (od Hachette) - trochę się zdziwiłem, ale ten komiks (także jako kompilacja) broni się. Przeczytałem go sobie radośnie, poszerzając swoje komiksowe horyzonty i dokształcając się. :) Zaskoczyło mnie również, że bardziej spodobał mi się w albumie styl Rona Frenza (chociaż warsztatowo zalicza sporo wpadek) niż Todda McFarlane'a. Tutaj jeszcze nie widać, że McFarlane to przyszły mistrz... Niemniej - bez względu na to, jakby każdy z rysowników, włącznie z Gregiem LaRocque, się starał - Mary Jane Watson wygląda fatalnie... To wszystko przez te lata osiemdziesiąte... :roll:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwiec 12, 2013, 07:22:25 pm »
Mary Jane Watson wygląda fatalnie... To wszystko przez te lata osiemdziesiąte... :roll:

Dlaczego fatalnie?  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Deg

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 12, 2013, 08:50:50 pm »

przed filmem nie było takiej sceny, choć podobna w Marvelu miała miejsce z udziałem Nightcrawlera
Ale też ze Spiderem???
Dlaczego fatalnie?  :wink:
Może zestarzała się razem z komiksem? ;)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 12, 2013, 09:52:59 pm »
Dlaczego fatalnie?  :wink:
A co, podoba Ci się M.J. w "Narodzinach Venoma"? Czasy, w jakich powstawał komiks, sprawiły, że Mary Jane wygląda po prostu nieatrakcyjnie.
Ale pal licho komiksy - większość kobiet w realu nie toleruje siebie na zdjęciach z lat 80.
Dlatego apeluję, abyśmy nie poddawali się dyktatowi stylistów i projektantów mody! :D

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 13, 2013, 09:31:28 am »
A co, podoba Ci się M.J. w "Narodzinach Venoma"?

Mary Jane Watson zawsze jest zajebista  :wink:



heh:)
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2013, 10:14:10 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:26:13 am »
A co, podoba Ci się M.J. w "Narodzinach Venoma"? Czasy, w jakich powstawał komiks, sprawiły, że Mary Jane wygląda po prostu nieatrakcyjnie.
Ale pal licho komiksy - większość kobiet w realu nie toleruje siebie na zdjęciach z lat 80.
Dlatego apeluję, abyśmy nie poddawali się dyktatowi stylistów i projektantów mody! :biggrin:
Popieram! Nie dajmy sie tapirom, bufkom i tym podobnym "modowym" wynalazkom!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:03:05 am »
Popieram! Nie dajmy sie tapirom, bufkom i tym podobnym "modowym" wynalazkom!

tylko obcisłe legginsy :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:10:00 am »

tylko obcisłe legginsy :smile:
:D o leginsach zapomnialem. W latach 80. przynajmniej byly leginsy + body i raczej tylko na fitness itp. A teraz same leginsy i eksponowanie tylkow na ulicy :) to tak jakbym w (europejskich) kapielowkach chodzil po miescie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 13, 2013, 03:20:24 pm »

tylko obcisłe legginsy :smile:

Daję lajka :smile:

Offline Dreadnought

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 27, 2013, 02:18:58 pm »
Super wyglądała Mary Jane w wykonaniu Larsena czy Mc Farlane'a - największa seksbomba Marvela.


Czytaliście superior spiderka #12 ? Bardzo mi nie podchodzi rola Jonaha Jamesona. Nie pasuje mi to kompletnie do mojej wizji JJJ  :doubt:



Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #402 dnia: Lipiec 07, 2013, 01:49:19 pm »
Czy to jedyna część Materworksa, która jest w takiej cenie? I czemu tyle kosztuje? Nie jest to raczej żaden "biały kruk".
 
http://allegro.pl/marvel-masterworks-the-amazing-spider-man-vol-6-i3355131693.html
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #403 dnia: Lipiec 07, 2013, 02:21:14 pm »
U tego sprzedającego widziałem już wiele takich aukcji, wiec to raczej nie chodzi o ten konkretny tom. Często były to komiksy dostępne w tym samym czasie za circa 100 PLN na Atomie/Multiversum. Żaden z nich nie był białym krukiem.
Chociażby:
http://allegro.pl/deadpool-vol-3-x-marks-the-spot-daniel-way-i3353509359.html
Mam ten tom i wydałem trochę mniej. :D


Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #404 dnia: Lipiec 07, 2013, 03:07:39 pm »
heh, czyli naciagacz;) Własnie zdziwiło mnie to, że mają 10 sztuk, a sprzedają za 1000zł
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope