Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 352583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 29, 2014, 10:50:12 am »
Niepotrzebnie czepiacie się Bucky'ego. Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy przypadek, gdy kolega Hallmann wygłasza opinie od przysłowiowej czapy do czego oczywiście ma pełne prawo.
A więc czapy z głów i trza zamiatać, bo oto nadszedł kolega Nawimar i mu znowu słoma z butów wyłazi. :roll:

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 29, 2014, 11:14:17 am »
może i tu nie moderuję, ale ostrzeżenia nie znają podziałów. Proszę was obu o spokój i opanowanie emocji. Jak potrzebujecie sobie coś wyjaśnić to wyślijcie sobie serię prywatnych wiadomości. Ludzi zaś szukających info o Spider-Manie wasze rozgryweczki i ego mało interesują.
fragsel
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 11:17:39 am wysłana przez fragsel »

Offline Hollow

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:24:17 pm »
Mam takie pytanko:
W której serii o Spider-manie i którym zeszycie
Spoiler: pokaż
Ginie Ben Reilly - klon Petera i Scarlet Spider
?

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:26:47 pm »
Mam takie pytanko:
W której serii o Spider-manie i którym zeszycie
Spoiler: pokaż
Ginie Ben Reilly - klon Petera i Scarlet Spider
?

30 sekund z wujkiem google i wikipedią z hasłem Ben Reilly i wyszło  Peter Parker: Spider-Man #75 (December 1996)

po długich i mozolnych poszukiwaniach do których potrzebna była wiedza, którą tylko 3 osoby poza mną w Polsce posiadają wyszło  Peter Parker: Spider-Man #75 (December 1996)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2014, 06:30:03 pm wysłana przez fragsel »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:34:30 pm »
Mam takie pytanko:
W której serii o Spider-manie i którym zeszycie
Spoiler: pokaż
Ginie Ben Reilly - klon Petera i Scarlet Spider
?
W finale Sagi Klonów czyli w Spider-Man (Vol. 1) #75 z grudnia 1996. W wydaniu albumowym to będzie w Spider-Man: The Complete Ben Reilly Epic Book 6 TPB.
Streszczenie i recenzja zeszytu: http://www.spiderfan.org/comics/reviews/spiderman/075.html




fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:37:04 pm »
no to już wiesz, kto jest jedną z tych trzech osób ;)

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:56:52 pm »
Kurde, sprawdzałem w podglądzie czy nikt mnie nie uprzedził i nic nie było.  :biggrin:  Fragsel, a te dwie pozostałe osoby to kto?  :smile:

Offline graves

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwiec 25, 2014, 07:43:56 pm »
Fragsel, a te dwie pozostałe osoby to kto?  :smile:
Wszystko zostało napisane wyżej: wujek google i ciocia wikipedia
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwiec 25, 2014, 08:18:51 pm »
Taaaa tylko, ze na wiki i googlu trzeba sie czasami naprawde nagrzebac zeby znalezc jakis detal  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline FloreK9

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwiec 25, 2014, 08:29:58 pm »
Nic mi do tego, ale strasznie irytuje mnie odsyłanie na forum do wujka googla. Wiadomo, że wszystko można wygooglować i pewnie 95% z użytkowników sobie w ten sposób radzi. Z tym, że Ci sami użytkownicy którzy odpowiadają w ten sposób narzekają później, że na forum nic się nie dzieje,  a jedyne rozmowy toczą się kto jak miał paczkę zabezpieczoną... a najlepsze, że taki zbędny post z "głupim" pytaniem generuje potem całą serię spamu bo każdy chce cegiełkę dołożyć. Także takie odpowiedzi osiągają skutek odwrotny do zamierzonego, a wystarczyła krótka odpowiedź ze strony jednego użytkownika.  :wink: No i nikogo nie atakuje, po prostu zwracam uwagę na bardzo popularny trend występujący na różnotematycznych forach który mi nie odpowiada.  :wink:

Offline misiokles

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwiec 25, 2014, 08:56:37 pm »
Ciekawe, że nikt nie zwraca uwagi na szacunek dla człowieka, który za innego siedzi w googlu i ustawicznie wyszukuje odpowiedzi na pytania. A może w tym czasie chciałby pouczestniczyć w jakiejś merytorycznej dyskusji? Gdyż odruchowe użycie googla i samodzielne wyszukiwanie informacji w necie przydaje się i w późniejszym życiu i we wszystkich dziedzinach ludzkiej aktywności.

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwiec 25, 2014, 09:17:21 pm »
Przyjąłem zasadę: jak nie wiem (a jeszcze gorzej jak się nie znam i nie wiem), a znajdę poniżej minuty, to pytanie o to mnie denerwuje...
są rzeczy, które można znaleźć i są takie, których znaleźć nie można albo naprawdę zajęło by to za dużo czasu. jak widzę, że ktoś się starał i nie znalazł albo pytanie naprawdę wymaga wiedzy na takie pytania zawsze chętnie i uprzejmie odpowiem.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #552 dnia: Lipiec 13, 2014, 03:54:15 pm »
Jak ktoś byłby ciekaw jak to się kiedyś robiło :D:

www.youtube.com/watch?v=8uRLgeEepzg

Offline Garf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #553 dnia: Lipiec 13, 2014, 04:13:23 pm »
To ja też dorzucę coś podobnego:

Wpadające w ucho piosenki! Spider-Man robiący "wszystko, co pająk potrafi"! Najtandetniejszy kostium w historii! Spiderzord transformujący się w leoparda! Spider-Man vs. kot domowy! Szczerbaty Dr Doom! Niesamowici przyjaciele Pająka! Czołówka, która wielu z nas przepełni nostalgią! Minimalizm najnowszej produkcji! A to nie wszystko! Oto... czołówki wszystkich seriali ze Spider-Manem!

https://www.youtube.com/watch?v=uok3RnF_8Bk
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline raskoks

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #554 dnia: Lipiec 19, 2014, 09:47:42 am »
Panowie run JSMa kupujemy od drugiego tomu ultimate colection - tzn po tym co jest w WKKM?

 

anything