Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #765 dnia: Luty 23, 2017, 11:30:33 pm »
DIT. Teraz widzę swój błąd. Epting tylko odpowiada za okładkę... kto więc będzie autorem oprawy graficznej?


To jest prose novel... książka, znaczy się powieść.
perły przed wieprze

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #766 dnia: Luty 23, 2017, 11:42:16 pm »
Mhm, takie buty. Nie wiedziałem, że wydają coś takiego. Lekcja na przyszłość, dzięki.

Offline nori

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #767 dnia: Marzec 03, 2017, 07:47:16 pm »
Zabawa w porządki, czyli zrobiłem sobie timeline dotyczący poszczególnych serii z Pajączkiem. Wersja póki co Beta, jeszcze trochę tu brakuje (m.in Ultimate, Marvel Age), ale może komuś się przyda?



Dodatkowo na blogu wrzuciłem krótki opis co i jak, wraz z okładkami zazwyczaj pierwszych numerów danej serii, zapraszam: Komiks Superbohaterski: wiele masek Spider-mana, Spider-man timeline Regular comic series from 1962 to 2017
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline KilY

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #768 dnia: Marzec 03, 2017, 09:35:25 pm »
Nic na tym nie widać. Beznadziejny hosting + zbyt mały obrazek.

Offline nori

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #769 dnia: Marzec 04, 2017, 10:01:10 am »
Obrazek ma ponad 6000 pikseli, a hosting może nie jest superowy, nie ma rzeczy idealnych, ale obecnie jeden z bardziej popularnych dla miłośników popkultury, hobbystów i fotografów. Trzeba tylko kliknąć w odpowiednie miejsce. :wink:

EDIT: podpowiem: w prawym dolnym rogu ikonka ze strzałką, klikasz i masz menu z którego możesz wybrać co tylko zamarzysz: obrazek w dowolnej rozdzielczości, można ściągnąć na dysk w oryginalnym rozmiarze, czyli dokładnie 6615 x 2664.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2017, 10:16:40 am wysłana przez nori »
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline indy1983

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #770 dnia: Marzec 04, 2017, 12:06:10 pm »
W Amazing Spider-man vol 2 jest błąd. Seria wystartowała w 1999 roku, nie 1989.

Offline nori

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #771 dnia: Marzec 04, 2017, 01:28:38 pm »
Bagatelka, 10 lat! indy1983, wielkie dzięki, dlatego to właśnie wersja Beta, mam nadzieję, pooprawiać takie wpadki! Jeszcze raz ogromne podziękowania, i jak coś jeszcze znajdziesz, koniecznie daj znać.

Czy ktoś orientuje się dobrze, jak to jest z postaciami Spider-girl oraz Araną? Nigdy nie czytałem ich przygód, i widzę, że to trochę zamotany temat.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline marian381

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #772 dnia: Marzec 07, 2017, 12:44:55 pm »
Spider-Man: Władza - prezentacja komiksu

Po przekartkowaniu komiksu rysunki wydają się kiepskie, ale może podczas lektury będą pasowały do scenariusza. Na pewno nie jest to komiks, dla osób, które szukają klasycznej opowieści ze Spider-Manem. Z tego, co zauważyłem, to Peter pojawia się w kostiumie dopiero pod koniec albumu. Dodatki też wypadają blado. Posłowie i dwie strony szkiców to zdecydowania za mało.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #773 dnia: Marzec 07, 2017, 01:24:07 pm »
A co do twojego opisu. Raczej się zgadzam. To jest powód czemu Mucha nie mogła konkurować z WKKM (i ceny). Oraz jej naprawdę słaby dobór tytułów. To ich pierwszy komiks od 2015 na który mam ochotę a i to jest słaby. Alias też miał słabsze rysunki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 03:34:16 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #774 dnia: Marzec 07, 2017, 03:20:42 pm »
Wydanie moim zdaniem prezentuje się całkiem estetycznie. Klasycznie podziękowania za foto-video prezentację, można zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. Dodatki standardowe.

Offline Jutrzen

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #775 dnia: Marzec 07, 2017, 05:54:24 pm »
naprawdę słaby dobór tytułów.
Ty tak serio? Mucha ma fantastyczny line-up. Średniej może jej pozazdrościć niejedno wydawnictwo.

Offline pucek_miszcz

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #776 dnia: Marzec 07, 2017, 06:41:21 pm »
Właśnie takie wypowiedzi Bazyliszka jak ta zacytowana powyżej mnie najbardziej irytują. Nie widział (bo nie jest nimi w ogóle zainteresowany) większości tytułów Muchy ale pisze że słaby dobór. Zmieniłbyś Bazyliszku zwroty takie jak "słaby dobór tytułów" na "dobór tytułów nie dla mnie" i zaoszczędzisz mnie (i pewnie wielu innym użytkowniom) nerwów. Swoją drogą, myśląc Twoimi kategoriami można rzeczywiście pisać że tylko kolekcje mają dobry dobór tytułów, bo w końcu są tam same komiksy superhero...
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Kijanek

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #777 dnia: Marzec 07, 2017, 07:06:16 pm »
Spider-Man: Władza - prezentacja komiksu

Po przekartkowaniu komiksu rysunki wydają się kiepskie, ale może podczas lektury będą pasowały do scenariusza. Na pewno nie jest to komiks, dla osób, które szukają klasycznej opowieści ze Spider-Manem. Z tego, co zauważyłem, to Peter pojawia się w kostiumie dopiero pod koniec albumu. Dodatki też wypadają blado. Posłowie i dwie strony szkiców to zdecydowania za mało.
Powiem że komiks nie jest jakimś wielkim dziełem, nie jest to historia łatwa, lekka i przyjemna jak większość S-M, co do rysunków cóż nie przeszkadzają, choć w klimat się wpisują.
A co do twojego opisu. Raczej się zgadzam. To jest powód czemu Mucha nie mogła konkurować z WKKM (i ceny). Oraz jej naprawdę słaby dobór tytułów. To ich pierwszy komiks od 2015 na który mam ochotę a i to jest słaby. Alias też miał słabsze rysunki.
Naprawdę zastanów się co piszesz, w twoich klimatach, to że kolorowa seria wyszła to pikuś, to że dostaliśmy Lokiego który jest całkiem przyjemną lekturą to nic nie znaczące, ok JJ ma nie za ładne rysunki, choć całość ze sobą gra, ale to moja opinia.
Zobacz inne tytuły, Velvet, Saga, Chew no tak to takie "szmatławe tytuły" bo nie SH.


Offline wazon

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #778 dnia: Marzec 07, 2017, 07:17:29 pm »
A co do twojego opisu. Raczej się zgadzam. To jest powód czemu Mucha nie mogła konkurować z WKKM (i ceny). Oraz jej naprawdę słaby dobór tytułów. To ich pierwszy komiks od 2015 na który mam ochotę a i to jest słaby. Alias też miał słabsze rysunki.
Nie wszystkie komiksy maja mieć piękne rysunki. W alias było to zamierzone, podobnie skalp.

Offline 8azyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #779 dnia: Marzec 07, 2017, 07:24:32 pm »
Sami zadajecie pytania i sami na nie odpowiadacie. Taaaa bo powyżsi forumowicze mogą zakładać że mają rację ale mi ją automatycznie odbierają. Brawo - szczyty hipokryzji. Jeśli ja piszę że dany tytuł jest słaby to chyba oczywiste, że to jest moje zdanie, bo nie ma w tym temacie jedynie słusznej prawdy. Co to - Żona Idealna, że mam do każdego zdania dodawać "In my opinion"? Czytelnik powinien się tego domyślać.