Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #945 dnia: Luty 08, 2018, 12:37:13 pm »
No patrz, a trzecie wydanie Wojny Domowej jakoś im się kalkulowało  :wink:

Nie wiem czy kalkulowało. Słyszałem, że licencjodawca wcisnął.

Offline laf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #946 dnia: Luty 08, 2018, 01:13:54 pm »
A ja pamiętam, jak Tomasz Kołodziejczak mówił, że Thunderbolts to niezły komiks, a tłumaczenia Egmontu mu się podobają  :wink:

Dobra, nieważne, bo wydaje mi się, że rozpoczynamy dyskusję o czymś, co już było rozstrzygane wielokrotnie w innych wątkach. Przepraszam za moje wcześniejsze wtrącenie i obiecuję więcej się do tego nie odnosić.

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #947 dnia: Luty 08, 2018, 01:31:08 pm »
Nie wiem czy kalkulowało. Słyszałem, że licencjodawca wcisnął.
Licencjodawca też cisnął na inne tytuły (w Marvel Now), a Egmont ich nie wydał, więc się kalkulowało wydanie kolejnej Wojny domowej, a patrząc jak Daredevil się cieszy powodzeniem to wznowienie też by się sprzedało. Koniec off-topu z mojej strony.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #948 dnia: Luty 08, 2018, 01:57:25 pm »
a patrząc jak Daredevil się cieszy powodzeniem to wznowienie też by się sprzedało.
Poza tobą nie wiedziałem nikogo kto by chciał to wznowienie a o Wojnę Domową nudziło dużo osób  :smile:

Offline absolutnie

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #949 dnia: Luty 08, 2018, 02:43:21 pm »
Poza tobą nie wiedziałem nikogo kto by chciał to wznowienie


Ja bym chciał.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #950 dnia: Luty 08, 2018, 04:20:53 pm »

Ja bym chciał.

Nie wiem, czy jest sens wznawiania - "Diabła" można dostać na aukcjach zarówno hachettowego, jak i egmontowego.

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #951 dnia: Luty 08, 2018, 05:35:11 pm »
Kup sobie z kolekcji (będziesz miał lepszą jakość  :smile: ) bo tego nie wydadzą na pewno.
W takiej sytuacji nie wiedzę sensu wznawiania runu JMSa w Spieder-manie.  :razz:
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 05:41:08 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #952 dnia: Luty 08, 2018, 05:41:57 pm »
W takiej sytuacji nie wiedzę sensu wznawiania run JMSa w Spieder-manie.  :razz:
Cały jest?  :smile:

Offline Andy13

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #953 dnia: Luty 08, 2018, 05:43:11 pm »
W takiej sytuacji nie wiedzę sensu wznawiania runu JMSa w Spieder-manie.  :razz:
O, nie wiedziałem. Mam tylko 3 tomy. Daj linki do pozostałych.

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #954 dnia: Luty 08, 2018, 06:07:50 pm »
Cały jest?  :smile:
Daredevila, też brakuje więcej niż samego Diabła Stróża (brak Parts of a Hole i Echo - Vision Quest).
O, nie wiedziałem. Mam tylko 3 tomy. Daj linki do pozostałych.
No właśnie po co wydawać 3 tomy które już wyszły, zawsze można je sobie kupić na rynku wtórnym, bo chodziło mi konkretnie o nie. Zapomniałem, że tu zawsze trzeba bardzo precyzyjnie pisać.

Wiecie co, to była luźna uwaga, totalnie życzeniowa, jak twoje często o run JMSa, odpuszczam, bo się robi off-top.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #955 dnia: Luty 08, 2018, 06:13:36 pm »
Daredevila, też brakuje więcej niż samego Diabła Stróża (brak Parts of a Hole i Echo - Vision Quest).
No właśnie po co wydawać 3 tomy które już wyszły, zawsze można je sobie kupić na rynku wtórnym, bo chodziło mi konkretnie o nie. Zapomniałem, że tu zawsze trzeba bardzo precyzyjnie pisać.


Można do tego dodać DD by Chichester i DeMatteis i wiele innych świetnych historii.

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #956 dnia: Luty 08, 2018, 06:15:59 pm »
Można do tego dodać DD by Chichester i DeMatteis i wiele innych świetnych historii.
Tak, ale mi chodzi o wydanie (prawie)* kompletnego Volume 2 (serii z Marvel Knights).

*Dlaczego pawie, bo do tej pory nie ma zbiorczego Daredevil vol. 2, #20–25.

Znowu off-topuje, dobra koniec.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #957 dnia: Marzec 01, 2018, 06:46:07 pm »
Drugi fajny news http://comicbook.com/marvel/2018/02/28/marvel-spider-man-nick-spencer-ryan-ottley/
Czyli plotki się potwierdziły  :smile:



Po The Superior foes of Spider-Man jestem pełen nadziei  :smile:

Offline sum41

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #958 dnia: Marzec 01, 2018, 08:41:21 pm »
Znów jedynka potem się dziwić setką  postów na forach gdzie  ludzie  pytają się jak co czytać bo taki burdel. Kiedyś seria miała 400 numerów i każdy nawet początkujący bez tłumaczenia  wiedział co i jak ...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #959 dnia: Marzec 01, 2018, 08:45:23 pm »
Akurat tu pasuje bo zapominamy o Slottcie i jedziemy od początku  :smile: Ciekawe ile zeszytów narysuje Ryan Ottley.

 

anything