trawa

Autor Wątek: NIC  (Przeczytany 13656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorbad

NIC
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 23, 2002, 03:55:24 pm »
Cytat: "Łucznik"
a i jeszcze jedno krasnoludy (Wisząć) na drzewach ładnie ozdabiają je na święta oczywiście :twisted:


Czyżbyś był rasistą?????
WWWWWAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHH!!!!!!!!

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 23, 2002, 07:07:05 pm »
Sądzę, że to raczej ty Łucznik, powinieneś stąd spieprzać. Obrażanie ludzi, których nie znasz bez żadnego pretekstu na pewno nie jest tu mile widziane.

Offline yanczi

NIC
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 24, 2002, 09:34:59 am »
..
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Wręcemocny

NIC
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 24, 2002, 09:43:02 am »
Ciekawi mnie to dlaczego w ankiecie nie ma odpowiedi że wood elfy są kiepskie :?:

Offline Wosho

NIC
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 25, 2002, 11:58:28 am »
Hejka.
Ja gram krasnoludami ale uwazam ze WE sa klimatyczne i jesli sie umie nimi grac mozna wygrac z kazdym.Ale jak ktos powiedzial wszystko zalezy od generala.A co do autora tego tematu to jego wypowiedzi sa beznadziejne.A swoja droga to cieakwe ile on ma lat,jego ortografia pozostawia wiele do zyczenia!!!!!!!!

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 25, 2002, 07:09:20 pm »
Wiesz WE jest dość cięszko wygrać za to zremisować jest bardzołatwo oczywiście pomijając żuty następnie WE są dobre w lesie i można tesz wykorzystać ich szybkość. Ale na początku mojego spowkania z wfb chciałem zbierać Krasnale bo imponowała mi piechota i maszyny tak jak maszyny u szczurów ale pomyślałem ąe wojsko bez jazdy to nie wojsko (oczywiście bez urazy) więc zaczołem zbierać "elfickich partyzantów"

Offline Daemon Prince

NIC
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 25, 2002, 09:52:02 pm »
Leśne Elfy powiny mieć ładniejsze figurki, bomają bardzo brzydkie
heheeheheeheheheheheehe
rew dla Boga Krwi! Czaszki dla tronu Khorna!

Offline PhoboS

NIC
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 25, 2002, 10:09:36 pm »
Moze dlatego ze to nie jest jeszcze 6 ed o ile sie nie myle ?
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Vindir

NIC
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 25, 2002, 11:59:19 pm »
Łucznik sluchaj no jak bedziesz tak wyskakiwal do ludzi i wogole to zrobi ci sie przykro nie po to pisales ten temat zeby klocic sie z innymi i zeby inni na ciebie najezdrzali i bluzgali. Wiesz jestes moze troszku za impulsywny nei sadzisz, dzialasz pochopnei i takie tam?? Wrzuc na loooz i podchodz do wypowiedzi na forum na zimno rozwazaj wsyzstkie za i przeciw tej wypowiedzi a ja nie robisz z siebie idiote (sorki jezeli cie obrazilem popatrz sobie na zielone i wez 10 gleboki wdechow) i jeszcze dziwisz sie ze ludzi odnosza sie do ciebie w taki a nie inny sposob. Kurka wodna od kiedy ja taki madry sie stalem fak mac :):):):):):):)
Nie wiem na jaką broń ludzie będą walczyli podczas III Wojny Światowej, ale podczas IV będą się bili na kije i kamienie" - Albert Einstein

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 26, 2002, 07:38:38 pm »
wiesz ostatnio nikogo starałem się nie denerwować i nie pacz na jankiela za bardzo się podniecił i po prostu chyba jusz mi nie odpuści ale właśnie się zstanawiam dlaczego nie ma nowych postów na Co sądzicie o łuczniku?
ale w ogule wziołem sobie do serca wasze prawie wszystkie uwagi i troche zmieniłem swoje uwagi na temat innych armi.

WIĘC KONTYNUŁUJMY ROZMOWE O ELFACH

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2002, 08:15:48 pm »
Niech nastanie pokoj!!!!!!!
Mimo ze to swiat wfb
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2002, 08:19:02 pm »
Co do elfow to WE zamierzam zbierać dopiero w 2004, narazie kontynuuje moje dwarfy i de.
Zastanawiam sie czy nie zacza juz - kupujac np. lucznikow z Loren z lotra, i innych figsow z innych systemow i firm, np. harlekin(tak to sie pisze).
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Vindir

NIC
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 26, 2002, 08:19:52 pm »
a wiec o lesnych elfach. Moim zdaniem elfy sa kiepskie dlatego ze jak sie nie chowaja po lasach to nie daja rady no niestety prawda jest bolesna i naprawde trudno wygrac WE na jakims otwartym polu bitwy bez krzaczkow laskow i tym podobnych rzeczy.Dalej magie tez troszku kuleje bo az taka zbyt dobra to nie jest. dalej waywatchers w rarach tez ogranicza ta armie, brak sprzetu balistycznego i rydwanow. Moim zdaniem lesne elfy sa zdolne tylko i wylacznie do obrony swojego rodzinnego Loren i nei powinny sie stamdad ruszac. AAAA figurki treemenow mi sie nei podobaja :):):):)
Nie wiem na jaką broń ludzie będą walczyli podczas III Wojny Światowej, ale podczas IV będą się bili na kije i kamienie" - Albert Einstein

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 27, 2002, 09:52:06 am »
Myślałem o tym by zbierać ze dwie czy trzy armie (zaczynałem nawet HE -doszedłem do 2000), ale niestety nie mogę zdobyć się na to, by zostawić moje DE na półce i zupełnie o nich zapomnieć. Jest ich już prawie 6000 (z odpowiednią ilością core'ów) i ciągle czekają na nowe modele - teraz może hydry?

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 27, 2002, 10:28:43 am »
Ech widzissz obecnie zbieram de i dwarfy, narazie ciagle gram dwarfami,
ale gdy przychodzi co do czego, np. ide do klubu to biore swoje stare de, bo gram nimi lepiej niz krasnalami, i wiem czego moge od nich oczekiwac.
Zreszta gram de tak dlugo, ze nie moge po prostu o nich zapomniec!!!!, i odlozyc je na polke
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak