trawa

Autor Wątek: NIC  (Przeczytany 13654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janek Pietkiewicz

NIC
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2002, 02:16:19 pm »
Ludzie, czy wyście już kompletnie poszaleli?
Zacząłem przyzwyczajać się do tego, że na forym Nowej Gildii spotykam ludzi inteligentnych, mądrych i chcących o czymś podyskutować na poziomie.
A tu widzę, że kolejna dyskusja przeradza się w jakieś pseudorasistowskie kłótnie.
Rozumiem, że może te wszystkie wasze teksty nie są śmiertelnie poważne, ale po co gadać takie rzeczy? Żeby sobie podbić "status" i zostać "Młodszym terminatorem"? Jak tak, to specjalnie dla was jest tu dział pt. "Spam".
Nie jestem żadnym moderatorem, tylko zwykłym Zbieraczem Zwłok (jak na razie), nie chcę stać na straży porządku i moralności, ale sam staram zachowywać na forum jak człowiek i oczekuję tego po innych.
A jacy są WE będzie można tak naprawdę powiedzieć dopiero po ukazaniu się ich nowego kodeksu - na co przyjdzie nam trochę poczekać.
Poza tym w WFB nie ma czegoś takiego jak "uniwersalne najlepsze armie" - panowie z Nottinghamu starają się utrzymać wszystkie statsy w równowadze. Każda armia ma swoje wady i zalety, i jeszcze, co zawsze podkreślam - wszystko zależy od generała.

Offline shizo

NIC
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 21, 2002, 02:24:49 pm »
A nie zauwazyles, ze te "pseudorasistowskie klotnie" to tylko glupie zarciki?
Po prostu przerywnik w "dyskusjach na poziomie"?
I ja tez jestem zwyklym Zbieraczem Zwlok - na forum pisze od niedawna, ale nie zauwazylem, zeby ktos tu kogos chcial celowo ponizyc i zbluzgac...
Wyluzuj...
oszulki Nowej Gilidii już dostępne. Zobacz tutaj!

Offline Janek Pietkiewicz

NIC
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 21, 2002, 02:49:03 pm »
A do czego prowadzą/czemu służą te "głupie żarciki"?

Offline shizo

NIC
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 21, 2002, 03:05:33 pm »
Sa przerywnikiem, pomagaja troche sie rozluznic, sprawiaja, ze dyskusja jest troche dynamiczniejsza (bo wtedy zaraz wszyscy sie przylaczaja, i zaczynaja wychodzic ze swoimi tekstami...).
oszulki Nowej Gilidii już dostępne. Zobacz tutaj!

Offline Gorbad

NIC
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 21, 2002, 03:43:05 pm »
Heh
Ja tam juz moze na temat orkow nic nie bede pisal :wink:
WWWWWAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHH!!!!!!!!

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 21, 2002, 03:56:32 pm »
:shock:
Necrarch, wyluzuj trochę...
Gdybyśmy wszyscy pisali poważnie, nikomu nie chciałoby się tego czytać.

Offline shizo

NIC
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 21, 2002, 04:21:44 pm »
uff, a jednak ktos stanal po mojej stronie... :D
oszulki Nowej Gilidii już dostępne. Zobacz tutaj!

Offline o_wisp

NIC
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2002, 06:15:53 pm »
Cytat: "Necrarch"
panowie z Nottinghamu starają się utrzymać wszystkie statsy w równowadzezawsze podkreślam - wszystko zależy od generała.


chociaz jak ostatnio widac za bardzo im to nie wychodzi... :D

a co do WE to naprawde dobra armia tylko trzeba umiec nia "biegac"

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 21, 2002, 07:04:07 pm »
skończcie ten temat z żartami bo w tym temacie mamy gadać o WE a nie o rzartach jak bym chciał posłuchać co sądzicie o żartach to bym napisał temat żarty na forum; a tu na tym temacie chce wiedzieć co sądzicie o elfach, i nie trzeba się przejmowawć tak bardzo tymi żartami ja na przykłat zdenerwowałem się tylko raz kiedy Leśne Elfy jakiś (młot) nazwał pedały ale to był już cios ponirzej pasa.

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 21, 2002, 07:08:01 pm »
A do krasnoludów: nigdy nie widziałem krasnoludów depczących elfy za to widziałem jak krasnoludy się wiesza lub nabija na pall ale do krasnoudów nic nie mam (szczegulnie do tych martwych)

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 21, 2002, 07:19:46 pm »
a i jeszcze jedno krasnoludy (Wisząć) na drzewach ładnie ozdabiają je na święta oczywiście :twisted:

Offline Haribald

NIC
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2002, 07:24:34 pm »
ludzie! nie kłóćcie się, proszę :(  nie da się ocenić, która armia jest najlepsza. Wiewiórkofile świetnie strzelają, Chaos daje do przodu, a krasnale walą z ciężkiego sprzętu ile się da (choc moga się pojawić różne "mutacje" np.: walec krasnaliidący do przodu, czy chaos Tzeentcha, który stoi i czeka). Ludzie wszystko zależy od was.

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 21, 2002, 08:28:23 pm »
tylko nie wiewiurkofile

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 23, 2002, 02:51:29 pm »
Cytat: "Haribald"
ludzie! nie kłóćcie się, proszę :(  nie da się ocenić, która armia jest najlepsza. Wiewiórkofile świetnie strzelają, Chaos daje do przodu, a krasnale walą z ciężkiego sprzętu ile się da (choc moga się pojawić różne "mutacje" np.: walec krasnaliidący do przodu, czy chaos Tzeentcha, który stoi i czeka). Ludzie wszystko zależy od was.

A w ogule to nie wiewiurkofile po 2 chaos to naj większy frajerzy w całym wfb po 3 jest dyschonorem walka z chaosem po trzecie spadaj stą ty wielbicielu debili i frajerów czyli chaosu

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 23, 2002, 03:31:10 pm »
Lucznik uwazaj, lepiej stol pysk bo inaczej zrobia to moderatorzy  :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak