Autor Wątek: NIC  (Przeczytany 13628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 27, 2002, 11:44:55 am »
Czekam na kodeks do WE morze dojdą do WE maszyny ale to mało prawdopodobne coś ale na przykłat konnej armaty mogło by być, co do rydwanów były jusz u WE ale chyba w 4 edycj. Może wraz nadejściem kodeksu dojdą nowe jednostki. Za to co do kżaków dzięki czarom WE na początku walki mogą wyczarować las, tak więc nigdy nie stoją na otwartym polu. No i tak jak powiedziałem bardzo trudno jest wygrać zato zremisować jest łatwo ale to zależy od graczy i rzutów.

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 27, 2002, 12:54:43 pm »
co do zmian wedlog mnie powinny wejsc male drzewce cos ala dzisiejsze driady, a z kolei driady powinny byc eteralne , rzucac bound spelle i nie miec zasad "undead" za to ze sa eteralne, jednak koszt powinien byc adekwatny do ich umiejetnosci, np. 30 pt.
ich wytrzymalosc i sila powinna wynosic 3, i powinny miec 2 at.
lesne elfy powinny miec swoja magie, i powinny urzywac tylko life z 8 podstawowych loz.
magia powinna byc cos ala przyzwania, leczenie ran bohaterom i wielo W.
jednostka, np. nalepszy czar - przyzywa treemana na k3 tury, musi pojawic sie w lesie, w turze w ktorej zostal przyzwany morze sie ruszyc ale nie moze szarzowac.
czarioty powinny zostac wycofane.
co do modeli to teraz sa obrzydliwe, wood elfy maja mroczny klimat, jesli ktos mnie rozumie - choda po lesie cale w camo, chowajac sie w lasach, za drzewami, skradaja sie cieniu..... wiec ich modele powinny oddawac ich klimat . teraz wood elf nosi miano lesnego pedala, i ci co ich tak okreslaja maja racje, jednak jest to wina modeli - serduszka na plaszczach, bezadziejny ubior - kalesony itp.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 28, 2002, 08:42:21 pm »
Ze zmianami zobaczymy bo bez kodeksu to trudno mówić co by się przydało z mojej strony powinno dość nowe czary w ogule nowa magia leśnych elfów i jakaś maszyna przy odrobinie szczęścia rydwan

Offline PhoboS

NIC
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 28, 2002, 10:19:49 pm »
Dobra dobra nie powiesz mi ze nigdy krasnoludzkiego walca nie widziales... dlugobrodzi + ironbrejkersi + warriors + hammerersi... i mozemy isc :D
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 29, 2002, 10:34:27 am »
raczej u lesniakow maszyn nie widze, sadze jednak, ze powinny byc silne w magii, jednak ich magia powinna byc raczej wspierajaca nie strikto ofensywna, cos ala przywolania, leczenie, jakies przerzuty w walce wrecz, zaklinanie sztrzal.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Azz

NIC
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 29, 2002, 01:24:03 pm »
Cytat: "Raistlin"

co do modeli to teraz sa obrzydliwe, wood elfy maja mroczny klimat, jesli ktos mnie rozumie - choda po lesie cale w camo, chowajac sie w lasach, za drzewami, skradaja sie cieniu..... wiec ich modele powinny oddawac ich klimat . teraz wood elf nosi miano lesnego pedala, i ci co ich tak okreslaja maja racje, jednak jest to wina modeli - serduszka na plaszczach, bezadziejny ubior - kalesony itp.



To sa raczej rajtuzy a nie kalesony, pozatym jak mialyby wygladac WE? Zakute w zbroje jak bretonia czy taka zmiana oddawalaby im klimat? Jak dla mnie WE naprawde swietnie wygladaja jedynie mogliby poprawic plastikowe wzory lucznikow oraz wyglad driad. Jaki mroczny klimat one maja? A gdzie maja sie chowac, w gorach ? Moze lepiej zeby wyszly na otwarta przestrzen razem ze swoimi skirmiszowatymi i skautujacymi oddzialami, to by bylo cos. Chyba widziales jakies beznadziejne wzory skoro tak te armie krytykujesz, a jak sie komus serduszka nie podobaja to niech je skonwertuje na cos innego- nie widze w tym problemu.
For the greater Waaagh !

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 29, 2002, 03:51:39 pm »
Może wam podobają się modele wardancerów czy czy bohaterów w samych kamizelkach, ale dla mnie wygłada to dosyć żenująco. WE lord na smoku to chyba najbrzydszy bohater w tej edycji. Może zmienią driady na trochę bardziej kobiece (jak zrobili z harpiami u DE). Te wielkie kity u kawelerii też mi się nie podobają, ale to już akurat kwestia gustu. A łucznicy są straszni (nawet waywatcherzy są dosyć pokraczni).

Offline Azz

NIC
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 29, 2002, 03:59:54 pm »
No coz kazdy ma swoj gust, mi natomiast nie podobaja sie wzory wiedzm, beltnikow, czesc korsarzy i black guardow oraz smok, nowi marauderzy i demony ale tak moglbym wymieniac i wymieniac, ale kazdy ma swoja opinie i swoj gust, pozatym Jankiel, jak w/g ciebie powinny wygladac WE ? Bo zauwaz, ze jest to lesny lud, tacy typowi kolesie jak w Robin Hoodzie, a moze Wardancerzy powinni nosic ciezkie zbroje a moze zbroje chaosu ? Hm to by bylo ciekawe :), Co do waywatcherow to sie nie zgodze, modele maja fajne, wardancerzy w sumie tez.
For the greater Waaagh !

Offline Solitaire

NIC
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 29, 2002, 04:13:54 pm »
Cytat: "Jankiel"
Może wam podobają się modele wardancerów czy czy bohaterów w samych kamizelkach, ale dla mnie wygłada to dosyć żenująco. WE lord na smoku to chyba najbrzydszy bohater w tej edycji. Może zmienią driady na trochę bardziej kobiece (jak zrobili z harpiami u DE). Te wielkie kity u kawelerii też mi się nie podobają, ale to już akurat kwestia gustu. A łucznicy są straszni (nawet waywatcherzy są dosyć pokraczni).

 :shock: What!?
Waywatcherzy są jednymi z najładniejszych (jeśli nie najładniejszymi) modeli WFB!
Driady świetnie się robi z nowych demonic Slanesha, Tancerze to znowuż modele budzące zacięte dyskusje. Są tacy, którzy ich nienawidzą, inni doceniają specyficzny urok tapirowanych włosów :wink:
Łuczników lekko robisz z nowych HE łuczników, a kity kawaleryjskie obcinasz. Ewentualnie wstawiasz jakąs inną głowę...
Ogólnie rzecz ujmując... to jest naprawdę świetna armia :D !!!
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 29, 2002, 04:34:03 pm »
Figurki nie są złe ale nie pozbawione wat i te słowa dotyczą chyba karzdej armi ale zależy to od gracza jakimi chce grać figurkami taką armie wybieracie jak wspomniano wyżej można je skonwertować. natomiast mi niepodobają się skałci i driady ale reszta jest wporzątku.

Offline yanczi

NIC
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:00:27 pm »
Moim zdaniem  WE maja swój niepowtarzalny klimat,a figurki takie sobie chyba tylko waywatcherzy sa fajni a ich luczników to by sie zombi przestraszyl  :) oby nowy kodex to poprawil bo oczywiscie moim zdaniem sa najbrzydszymi figurkami i maja tylko jeden i ten sam odlew :(:(:(
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Raistlin

NIC
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:43:39 pm »
z ta mrocznoscia nie bardzo mnie zrozumieliscie, woodelfy , sa armia partyzancka, wiec powinny miec odpowiedni kamuflarz na sobie, no wiecie modele powinny byc w plaszczach, waywatcherzy maja wlasnie takie figsy, jak pisalem genialnie nadaja sie lucznicy l loren do zastapienia ochydnych plastikow!!!!
ja tam czekam do 2004.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Łucznik

NIC
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 13, 2003, 02:11:42 pm »
dla mnie figurki nie są złe (oprucz archersów)

Offline Finfarin

NIC
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 13, 2003, 03:27:11 pm »
No i oprócz wardancerów, driad, glade guardów i scoutów są dobre :wink:
Niestety, bardzo żałuję( zbieram WE) ale ich figurki prezentują się na razie bardzo mizernie. Wyjątki to Waywatcherzy i Treeman. A co do codexu to podobno mają wrócić beastmasterzy i pojawią się swarmy.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 13, 2003, 05:05:24 pm »
Jedynie skauci mi się podobają (dobra, może się czepiam, ale wolałbym waywatcherów trochę szczuplejszych).
A stosując twoje  metody Solitaire (cięcie, wymiana modeli itp.), to każdą armię możnaby nazwać ładną  :wink: