Autor Wątek: NIC  (Przeczytany 13597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Finfarin

NIC
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 07, 2003, 07:45:01 pm »
Cytat: "Chaos
tak jasne zapytaj kogoś : kto jest bardziej ciotowaty? HE czy Imperium ?
ciekawe co odpowie ;]


nikt

Cytuj
Wampirki chaos tomb kings to są najleprze armie  
chociarz HE też są dobre i WE też nie są najgorsze

właśnie takich spójnych, uzasadnionych wypowiedzi potrzebuje to forum.[/quote]
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 09, 2003, 12:25:42 pm »
Jeśli chodzi o stroje to armia Imperium dość wyraźnie nawiązuje do renesansu i zdecydowanie nie można jej określić mianem "ciotowatej". Jeśli już ktoś chciałby użyć tego niezbyt zręcznego określenia to kandydaci są tylko jedni - HE. Oni wyglądają jak towarzystwo wzajemnej adoracji "Faceci w Sukienkach" i mają także w większości podobny styl walki, jeśli przyjmiemy, że najczęściej spotykane kompozycje armii oddają upodobania w zakresie taktyki (4 magów i strzelanie). Wtedy tak - walczą jak "cioty".

: )
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Finfarin

NIC
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 09, 2003, 05:12:47 pm »
Żadna armia...no dobra, może chaos Slaanesha  :wink: nie jest ciotowata. Gdyby panowie z GW eksponowali  tragiczną stronę historii Ulthuanu, a nie tych wwszystkich herosów w złotych zborjach i zwiewnych szlafrokach, to i podejście graczy byłoby inne. A co do stylu gry...krasnoludy sa ciotowate? Defens to nie ciotowate tchórzostwo, to inny styl walki.


Jeśli o były żarty, to sorry, ale dsenerwuje nie wyzywanie armii od ciotowatych. Jest to jedna z niewielu rzeczy, które naprawdę mnie denerwują.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 09, 2003, 05:36:05 pm »
Krasnoludy się bronią ale wygląda to w inny sposób. Czekają sobie na przeciwnika i zmiękczają go strzelaniem, aby potem zewrzeć się z nim w walce wręcz. To jednak co innego niż naparzanie czarami i strzelaniem tylko poto aby jak wróg będzie blisko to zakasać sukienke, zdjąć szpiliki i uciec w las.

wste : ) - Wolący facetów w rajtuzach - bo są zabawni i porąbani, niż facetów w sukienkach - bo są patetyczni.
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Thogrim

NIC
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 10, 2003, 08:01:03 am »
Cytat: "Vatt'ghern"


co do obleganai twierdz krasnoludzkich przez elfy: a po kiego grzyba mielibysmy was tam atakowac? siedzielibyscie i przymierali glodem, bo na powierzchni panowalyby nasze wojska. jakiekolwiek wasze wyjscie konczyloby sie assualt of stone.

na nasza wysepke nie wejdziecie, bo nie chcecie... taaak. to jest ten sam mechanizm, tylko na odwrot. my bysmy nie zdobyli waszych miast, ale wy nawet nie przeplynelibyscie oceanubo jedyny wasz port morski jest smiesznie latwy do zablokowania, a nie wyobrazam sobie sytuacji, zebyscie odwazyli sie zejsc z gor i zbudowac inne miasto.

co do tego kto wygral, a kto przegral. hmmm... moze i nie doprowadzilismy do waszego upadku bezposrednio. ale w swojej glupiej dumie nie chcecie sie przyznac, ze sie tak wykrwawilisie, ze was glupie gobosy i inne sciery wygnaly z waszych zakichanych jam. my tez nie mielismy lekko - jednak rownoczesny atak mrocznych kuzynow i zgrai chaosu odparlismy. powiem wiecej: przeszlismy do kontrataku, ktory mogl raz na zawsze rozwiazac problem z malekithem.


CZyżbym widział niespełnione Elfie ambicje w tym liście??
Po co Elfy mają atakować twierdze?? Ja zapytałbym się inaczej :
Czy Elficzki sa w stanie oblegac i zdobyc twierdze?? Chyba nie.
Assault of stone?? Tego nie ma :)) Zapomnij Elficzku.
A co do zdobywaniu Ultu (coś tam) to tam są prawie same lasy i woda a w takich warunkach to tylko krowy i inne elfy zyc mogą.
Blokować port ?? Tymi śmiesznymi drewnianymi stateczkami??
Głupia duma??? My przynajmniej mamy dume- wy tylko kolczugi z rozporkiem z tylu.
A do straty paru twierdz to nie doprowadziły do tego wasze śmieszne wojska a seria trzęsień ziemi.
Tylko wy walczycie od czasu do czasu a my nieustannie kazdego dnia.
Wiec elficka pokrako nie waz sie wiecej krytykowac najwspanialszej z ras albowiem kara spotka cie straszna.
Thogrim Zharr Az A Urk
Karak A Krak
ozdrowienia
Niedziel

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 10, 2003, 01:18:30 pm »
Cytuj
Wiec elficka pokrako nie waz sie wiecej krytykowac najwspanialszej z ras albowiem kara spotka cie straszna.


Ale on nie krytykował wampirów. . .

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Jankiel

  • Gość
NIC
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 10, 2003, 03:11:18 pm »
Te śmieszne karzełki na krzywych nóżkach? Wspaniała rasa, zaiste (są zabójczy na krótkich dystansach :wink: ). Przez swój tępy upór i khe, khe... "dumę" zniszczyły najsilniejszy militarnie sojusz tamtego okresu bardzo ułatwiając siłom chaosu działanie (to was powinni czcić kultyści w imperium, a nie jakiegoś tam Khorne'a, czy innego Slaanesha).
BTW, zauważyliście, że skrzaty mają śmieszną tendencję do utożsamiania tępoty i ociężałości umysłowej z dumą?

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 10, 2003, 03:59:58 pm »
Skrzaty są upart i często zbyt dumne i konserwatywne. Elfy zaś są arogancke, tępe i zniewieściałe - szczegolnie elfki : )

Jedno ich łączy - skończą jako niumarli słudzy Wampirzych Lordów ! ! !

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Finfarin

NIC
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 10, 2003, 04:32:26 pm »
Szczerze mówiąc chyba raczej elfy kończą jako wampiry częściej...
Proste: wyobraź sobie że jesteś wampirem i masz do wyboru: ponętną elfkę albo gruba, owłosioną kransoludkę. CO wybieraz?
To samo tyczy się kobiet wampirów. Wątpię by chciało im sie schylać do gardła jakieś skrzata tylko bo to by skończyć potem z włosami w gardle, mając do wyboru elfów, które są przynajmiej odpowiedniego wzrostu.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 10, 2003, 04:36:51 pm »
A kto mówił, że odrazu w wampira ? ? ? Na to trzeba sobie zasłużyć ! ! ! Jeszcze krasnoludy to czasem w Grave Guard zmieniam, ale dla Elfów to nawet Zombi są nobilitacją ! ! !

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline JANKE'S

NIC
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 10, 2003, 04:37:39 pm »
krasnale :oops:
ja ja lubię krasnale masakrować ostatnio w bitwie na 2000ptk przeciwko krasnalom straciłem 2 marudersóe horsemanów 8)  i co wy na to

Offline wste

NIC
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 10, 2003, 04:38:29 pm »
Że oszukujesz.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Thogrim

NIC
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 12, 2003, 08:45:37 am »
Crobat Ty grywasz w Krakowie??
Bo moze umówimy się na bitewke??
Wymyśl zasady ilość pkt (do 8000 tys.) Wszystko wybierz dzien a ja sie pojawie i zobaczymy ilu marauderow stracisz.
Niedziel
ozdrowienia
Niedziel

 

anything