trawa

Autor Wątek: Mordheim na Zahcon 2004  (Przeczytany 11605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wercyngetoryks

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 19, 2004, 01:54:41 pm »
Cytat: "ghost666"
Herudaio - mam dla Ciebie propozycje, przyjedz na turniej i wygraj go krasnalami. Wtedy udowodnisz mi ze są najlepsze...


Żaden problem, Misio wygrał kampanie Krasnoludami,a Kamil był drugi na Goblikonie.
Wiesz, to nie krasnale z WFB które zadnych tuniejów nie wygrywaja tylko Mordheimowe :)  Czyli jedna z bardziej przgietych band, a SW to jedna z najsłabszych band do Mordki, więc lepiej by już zabrzmaiło przyjedź Elfami i wygraj :lol:

Poza tym brak konkretnego regulaminu, scenariuszy, dopuszczenie wszystkich, nie zawsze dobrze wyważonych band,a co za tym idzie nie koniecznie tylko oficjalnych zasada raczej na turniej nie przyciaga... w wręcz przeciwnie sprawai wrażenie braku organizacji i gry w stylku wolna amerykanka. :)

Offline MiSiO

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 19, 2004, 02:02:05 pm »
SW to byla jedna z najlepszych band!!! ale trzeba wiedziec jak grac!!!

serio!!!


a dwarfy sa fajne... maja swoje plusy ale i maja swoje minusy... :)

Offline drachenfeles

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 19, 2004, 03:53:14 pm »
wyjątkowo ;) zgodzę się z MiSiEm SW rzezają o wiele bardziej niż krasnale.

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 19, 2004, 07:45:19 pm »
Też się podpiszę pod zdaniem kolegów. SW są przegieci. I d a się nimi wygrywać. Choć nie jest to przyjemna ani ładna gra.
Wymaga sporego "elfienia" ( krakowscy gracze wiedzą o cco chodzi ). :)
Kamil. (miszczu)

Offline Herudaio

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 19, 2004, 09:33:49 pm »
Po dłuższym graniu stwierdzam że SW nie są słabą bandą, są słabi ale w pierwszej bitwie, jeśli im się uda przeelfić pierwszą bitwę to sie robią rzeźniccy, tak samo jak każda inna banda (krasnale też :))
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline ghost666

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 24, 2004, 05:33:05 am »
Mimo iż turnieju nie bedzie zapraszam do grania. Bedą makiety wiec bedzie mozna sobie zagrać, przyjechawszy na konwent.
Co do braku regulaminów - podstawy napisałem, a reszte tj, tło fabularne, scenariusze etc chciałem napisac dopiero w oparciu o to jakimi bandami dysponuje...
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Dwalthrim

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 24, 2004, 08:59:41 am »
Ghost nie wymiękaj na robocie, Arena się skończy i pewnie sporo osób by się na ten turniej zwaliło!!! Od nas pare osób miało w planach wpaść na ten turniej, a że nikt nie przysłał rozpisek to jeszcze nic nie znaczy!!! Najwyżej będzie bez kampani i jakiś fajnych motywów, a Ty zyskasz doświadczenie do wykorzystania ich next time! Pozdro i trzymamy kciuki!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline ghost666

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 24, 2004, 10:23:38 pm »
Przyjedzcie, jak bedziecie to... to zagramy kampanie i jakos punktacje stworze :). A potem mozemy isc na piwo/sok porzeczkowy :)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Dwalthrim

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 26, 2004, 11:11:26 am »
Przyjechać to chętnie przyjedziemy ale mam kilka pytań żeby nie wybrać się tak jak  na Arene ;)
1. Ktoś wogóle Ci się zapowiadał i jak tam z trenami? Oczywiście coś swojego byśmy też przywieźli!
2. Jak trzeba będzie płacić wjazd to rozumiem że i jakaś nagroda się znajdzie?!!!?
3.W Toruniu są jacyś mordheimowicze czy wszyscy będa w battla katować?
Napisz  Ghost generalnie jak najwięcej jak sytuacja wyglada na dzien dzisiejszy to się pomyśli...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline ghost666

Mordheim na Zahcon 2004
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 26, 2004, 11:41:14 am »
z nagrodą moze być problem szczerze mówiac, bo nie bedzie to turniej sensu stricte - dotychczas zgłosiły sie dwie osoby, wiec powiedziałem ze turnieju z nagrodą nie bedzie. Co do wejscia, to tak, niestety jest płatne, ale dostanie sie za to nie tylko mozliwosc pogrania w mordha, ale tez wiele ciekawych prelekcji, mozliwosc uczestniczenia w larpach i zagrania wielu ciekawych sesji :).
Nie wiem kto z mordheimowców z Torunia tam bedzie - ja napewno. Bede miał ze soba makiety (dosyc duzo) + plansze wiec wyglada to imo bardzo dobrze. Jesli Wy też cos przywieziecie, to juz bedzie dostatecznie duzo na 2 stoły :). No albo jeden bardzo gesty, w sam raz dla 4 graczy :)
lory fot the Horned Rat!!!