trawa

Autor Wątek: SIRRAH  (Przeczytany 3224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

SIRRAH
« dnia: Czerwiec 19, 2004, 07:22:11 pm »
Jest to mój ulubiony zespół. Boli mnie to, że się rozpadł jakiś czas temu. No cóż...

Czy ktoś z Was słucha/słuchał/ew. słyszał Sirrah? Wydali dwie genialne płyty i ciągle się zastanawiam, która była lepsza. Bezapelacyjnie najlepszy polski doom-gothik metalowy zespół, metalowy zespół, i polski zespół w ogóle.
Płyta "Did Tomorrow Come" to najlepsza płyta, jaką dane było mi słyszeć w całym moim życiu (chyba jednak przebija Acme). :)
Jeżeli słyszałeś o tym zespole, a jeszcze go nie słuchałeś i zastanawiasz się, czy to zrobić, to nie ma nad czym się zastanawiać, po prostu muzyka jest genialna!!
Ich płyty można jeszcze kupić w internecie.

Zapraszam do dzielenia sie wrażeniami nt tego świetnego zespołu. :)
Bóg Cię kocha

Offline Baldwin

SIRRAH
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2004, 10:16:41 pm »
A, słuchałem ich kiedyś nawet...Ze 4 - 5 lat temu to było.O ile mnie pamięć nie myli, to całkiem sympatycznie pykali - całkiem niezła muza.Ale nie była to dla mnie jakaś rewelacja.W sumie zapomniałem już o istnieniu tej kapelki.taki epizod.Jeden z wielu.

Offline papiesz

SIRRAH
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2004, 12:02:00 am »
Kiedyś mi koleś puszczał "Acme", jak poprosiłem go o jakiś dobry doom-metal. Nawet mi się podobało, ale potem już nie miałem styczności z tym zespołem. Teraz bym sobie posłuchał dla przypomnienia, ale nie wiem, czy kupiłbym płytę. Wolałbym do tych 45 zł dołożyć i kupić np. Sadness...
nothing positive only negative

Offline burberry

SIRRAH
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2004, 06:44:11 am »
Na Merlinie była kiedyś promocja, dwie plyty Sirrah za 50 pln.
Bóg Cię kocha

Offline burberry

SIRRAH
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2004, 06:52:31 pm »
mrock, to Twoja recka na stronie jest? Jeśli tak, to podziel się wrażeniami nt. płyty "Acme". Podoba się?
Bóg Cię kocha

Offline hopatika

SIRRAH
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2004, 04:43:51 pm »
tak, moja.
w odpowiedzi na Twoje pytanie zacytuje fragment tejze:
Cytuj
Skruszony przyznaję się bez bicia, że dopiero teraz, osiem lat po wydaniu drugiej wersji (podobno pierwsza była lepsza, ale co tam) albumu Acme dane jest mi go usłyszeć. Teraz wiem, że moje lekkomyślne zaniechanie powodowane wstrętem do beznadziejnie brzydkiej okładki (wciąż tak uważam) było aktem gówniarskiego odrzucenia, na które niniejszy krążek absolutnie nie zasługiwał. I dziś, gdy zostałem oświecony, widzę swój błąd. :)

plyta jest bardzo spoko (na pewno lepsza od Misericordii, na ktora ostatnio sie natknalem)...
PS> Misericordia to kapela, nie plyta Sirrah (niejasno napisalem).

Offline burberry

SIRRAH
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2004, 08:56:17 pm »
A Did tomorrow come? Jest podobno lepsza, więc ciekawe, jaką masz opinię... : P
Bóg Cię kocha

Offline sable

SIRRAH
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2004, 02:24:34 am »
a teraz chlopaki ze Ścierry (bez obrazy, ja tez lubie ten zespol :P) nagrywaja material w stylu Mr. Bungle (glownie) i solowych projektow Pattona pod nazwa Klatka Faradaya (o ile sie nie rozpadli, dawno ich nie widzialem/nie slyszalem). Nie porwalo mnie, ale bardziej agresywne kawalki pozwalaly na przypomnienie mozliwosci wokalnych Żyżyka.. Ech....
Who watches the Watchmen?"

Offline SoCiu

SIRRAH
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2004, 06:37:33 pm »
Oczywiście bardzo dobra kapela, jednak mi bardziej do gustu przypadła pierwsza płytka AcMe.Swoją drogą widziałem  ostatnio w Empiku Junior metal boxa SirRaH właśnie za 45 zł...Innym zespołem polskim który gra troche ostrzej a także bardzo lubie jest Enter Chaos.
ww.s.p.glt.pl

Offline beniaminek

Re: SIRRAH
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2007, 08:59:01 pm »
Cytat: "Filarecki"
Jest to mój ulubiony zespół. Boli mnie to, że się rozpadł jakiś czas temu. No cóż...


Ja też do dziś nie mogę się otrząsnąć - łączę się z Tobą w bólu, bracie

Father smiles when we forgive
The wound that leads to Eden
The years of slavery remain
And mean nothing
Again