trawa

Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 294998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MateuszSkutnik

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #690 dnia: Marzec 07, 2010, 04:49:30 pm »
I prosze mi wytlumaczyc, dlaczego nie moge uwazac komiksu Raczkiewicza za polski album roku. Bo to reedycja?
Bo to komiksy sprzed dwudziestu lat?

Offline karolkonw

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #691 dnia: Marzec 07, 2010, 05:01:46 pm »
W sumie krytycy nie sa po to, zeby ich autorzy lubili. Ale zgadzam sie, ze 'puste' glosy mozna by wyciac z podsumowania. Jesli ktos jest ogolnie zawiedziony poziomem polskiego komiksu, moze dac temu wyraz w kategorii 'rozczarowanie'.

btw - wypowiedz o bulgarskim filmie - rewelacyjna!

I prosze mi wytlumaczyc, dlaczego nie moge uwazac komiksu Raczkiewicza za polski album roku. Bo to reedycja?


oczywiście!
a ja że wypadłęm trochę z obiegu spytam kim są pozostali krytycy pzoa gravesem CHUDYM i toba?

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #692 dnia: Marzec 07, 2010, 05:03:54 pm »
miłośnikami komiksu są

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #693 dnia: Marzec 07, 2010, 05:13:42 pm »
Bo to komiksy sprzed dwudziestu lat?

Nie kupuje tego argumentu.

'Dzien Gniewu' Manary to komiks sprzed 30 lat.

'Umowa z Bogiem' - jeszcze starsza.

 :roll:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline karolkonw

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #694 dnia: Marzec 07, 2010, 05:14:40 pm »
miłośnikami komiksu są

dzięki Tial tak myślałem właśnie :)

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #695 dnia: Marzec 07, 2010, 05:16:05 pm »
A te wtręty o piersiach to miały być zabawne? W poważnym zestawieniu krytyków?  :shock:
Zabawne za to jest, że temu samemu autorowi przeszkadzają skąpe stroje bohaterek DC. ;-)

I poprawcie nazwisko Scarlett Johansson, bo razi, że autorowi nie chciało się dwóch kliknięć do google wykonać.

Nie kupuje tego argumentu.

'Dzien Gniewu' Manary to komiks sprzed 30 lat.

'Umowa z Bogiem' - jeszcze starsza.

 :roll:

No dobra, ale czy "Tajemnica..." nie miała już premiery w Polsce? Bo chyba o to Mateuszowi chodzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 05:19:13 pm wysłana przez Verminard »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline MateuszSkutnik

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #696 dnia: Marzec 07, 2010, 05:24:16 pm »
Nie kupuje tego argumentu.

'Dzien Gniewu' Manary to komiks sprzed 30 lat.

'Umowa z Bogiem' - jeszcze starsza.

 :roll:


nie dam się wciągnać w tę dyskusję ;). Ja tylko zacytowałem to o co poszło. Może za dużo o jedno zdanie mi się tam wkleiło (twój typ). Bo na pewno nie chodzi tu o raczkiewicza. Raczkiewicz cool.
poza tym moze to zabrzmi po krakowsku troche, ale ja naprawde się nie znam. nie wiem co kiedy było wydane ani narysowane. A już na pewno nie znam sie na komiksach z zeszłego roku, czytałem tylko jeden. ;)


Cytuj
No dobra, ale czy "Tajemnica..." nie miała już premiery w Polsce? Bo chyba o to Mateuszowi chodzi.
mi w ogóle nie chodzi o Raczkiewicza. W sumie.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #697 dnia: Marzec 07, 2010, 05:38:54 pm »
Według Doktora psychologii pana Chudolińskiego (o Muchach) "Bezsensowne i obrzydliwe zapiski freudowskich fantazji seksualnych znanych osób z polskiego środowiska komiksowego.".
Były tam dwa moje kadry. żaden nawet delikatnie nie trącił motywów seksualnych. Ale Pan Doktor Psychologii Chudoliński wychodzi z założenia że lepiej generalizować, niż się zastanowić.
No ale ja się nie znam. Ja skończyłem Zarządzanie i Marketing a nie psychologię.

kilka innych uwag mam, ale część z nich została tutaj już poruszone,a o reszcie naprawdę nie chce mi się gadać.
jak ktoś bedzie chciał, to wyślę mu swoje uwagi na PW.
We mnie osobiście najbardziej uderzyło to freudowskie porównanie.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline kmh

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #698 dnia: Marzec 07, 2010, 05:45:57 pm »
Znaczy się co, nie lubisz być porównywany do Freuda?
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #699 dnia: Marzec 07, 2010, 05:50:28 pm »
Według Doktora psychologii pana Chudolińskiego (o Muchach) "Bezsensowne i obrzydliwe zapiski freudowskich fantazji seksualnych znanych osób z polskiego środowiska komiksowego.".
Były tam dwa moje kadry. żaden nawet delikatnie nie trącił motywów seksualnych. Ale Pan Doktor Psychologii Chudoliński wychodzi z założenia że lepiej generalizować, niż się zastanowić.

W tym wypadku wyjątek potwierdza regułę  ;-)

A tak na serio - Jeżeli chcecie promować komiks takim... "czymś" to lepiej tego nie robić w ogóle.
I tyle mam do powiedzenia w sprawie Much smrodliwych.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #700 dnia: Marzec 07, 2010, 05:56:57 pm »
W tym wypadku wyjątek potwierdza regułę  ;-)

A tak na serio - Jeżeli chcecie promować komiks takim... "czymś" to lepiej tego nie robić w ogóle.
I tyle mam do powiedzenia w sprawie Much smrodliwych.

czekam więc aż Kazet wypuści jakiś komiks na Dzień Darmowego Komiksu. nie mogę się doczekać :)

liczę na WAS. Dacie radę, część redakcji wie czego nie robić żeby komiks okazał się badziewiem. Nie popełnijcie pomyłki. Je! trzymam kciuki. Serio. bez sarkazmu i ironii.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaszcząb

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #701 dnia: Marzec 07, 2010, 06:01:56 pm »
Cytuj
Przemysław Mazur: Nie tyle rozczarowanie, co raczej "wtopa roku". Lewis Trondheim i cała jego "twórczość"...

Czy jest na sali redaktor Mazur? Mógłbym jako czytelnik poprosić o rozwinięcie tej myśli, bo nie jestem pewien czy dobrze ją interpretuję.

Redaktorze Chudoliński, kolego Jastrzębski - więcej uśmiechu hihihi.

Offline Jarek Obważanek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #702 dnia: Marzec 07, 2010, 06:12:29 pm »
Redaktorze Jastrzębski!
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Jaszcząb

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #703 dnia: Marzec 07, 2010, 06:15:50 pm »
Damn, to ja przepraszam. Wszystko mi się pokałapućkało. Koledzy, redaktorzy, miłośnicy. Granice są coraz bardziej płynne.

Offline EL-Kal2

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #704 dnia: Marzec 07, 2010, 06:35:47 pm »
Cytuj
czekam więc aż Kazet wypuści jakiś komiks na Dzień Darmowego Komiksu. nie mogę się doczekać Smile
A oni robią komiksy? A to novum - w takim razie poproszę dwa numery Lanterna pana Mazura i jednego Batmana od Chudolińskiego. Ystad, wątpię, aby pan Chudoliński czytając "Muchy" brał pod uwagę to, że ktoś tam machnął dwa kadry. Oceniał po prostu komiks kogoś, kto komiksy robi. Nie wiem więc, skąd ta chęć recenzowania komiksów ekipy KZ, skoro oni ich nie robią. Chyba że w Bizzaro World...

Cytuj
A te wtręty o piersiach to miały być zabawne? W poważnym zestawieniu krytyków?
Nie jestem krytykiem, więc można mi. Zapytaj Karola Konwerskiego - nic mu moje nazwisko (Koisz) nie mówi, a wątpliwe, aby wypadł z obiegu czy coś  :).
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 06:40:36 pm wysłana przez EL-Kal2 »

 

anything