Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 294908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 02, 2009, 10:41:54 am »
Widze, ze znalazl sie ten generyczny forumowicz, ktory nie zawiodl mojej wiary w rzeczowa argumentacje. :)

Cieszę się, że Cię nie zawiodłem i masz teraz na forum KZ +10 do lansu.

No a co z tym "Menuetem"? Można było głosować na kilkuplanszowe szorciaki?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 02, 2009, 11:16:44 am »
Reguly mowily, ze mozna glosowac na komiks prasowy, np. po to, zeby nie dyskwalifikowac takich hitow jak produktowe Osiedle Swoboda. Nikt nie podawal limitu stron, ale zalozylizmy, ze jesli redaktor uwaza komiks za wart odnotowania, to czemu nie. Szczegolnie, ze jak juz pisalem, istotna jest pierwsza dwudziestka. Przy Esencji bylo troche dyskusji, bo ona rzeczywiscie miala potencjal wypchnac inny komiks z listy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline B2Ka

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #677 dnia: Luty 28, 2010, 02:49:29 pm »
O, spoko nowy KZet jest :). Fajnie, że rozdajecie Marthe Washington. Już zabieram się do czytania.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #678 dnia: Luty 28, 2010, 03:59:15 pm »
To żeby tradycji stało się zadość:

http://kzet.pl

Życzymy miłej lektury  ;-)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 04:44:11 pm wysłana przez graves »

Offline karolkonw

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 07, 2010, 10:35:55 am »
Jako rzadki gość
na forum

chciałbym
Nieniniejszym i oficjalnie
podziękować redakcji KZ

za słoneczny rozbłysk, powabny wietrzyk,
otrzeżwiające uderzenie mgnienia wiosny
w to zimowo niedzielne przedpołudnia

Która wdarła się przez zalakowane okna wraz z kolejnymi wersami utworu:
"KZ Podsumowanie 2009"

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 07, 2010, 10:41:38 am »
cokolwiek chcesz przez to powiedziec, ciesze sie, ze dostarczylismy kilku chwil rozrywki :)

rzuc okiem tez na inne teksty, przy okazji

 :roll:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #681 dnia: Marzec 07, 2010, 10:56:34 am »
ja wiem, że wszelakie podsumowania są mocno subiektywne etc. Ale dzisiaj po przeczytaniu podsumowania roku 2009 na KZ poczułem się jak prawdziwy bohater komiksowy.

otóż czytając podsumowanie nad moją głową pojawił się dymek z ogromnym napisem WTF....
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Julek_

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #682 dnia: Marzec 07, 2010, 11:12:34 am »
ja wiem, że wszelakie podsumowania są mocno subiektywne etc. Ale dzisiaj po przeczytaniu podsumowania roku 2009 na KZ poczułem się jak prawdziwy bohater komiksowy.

otóż czytając podsumowanie nad moją głową pojawił się dymek z ogromnym napisem WTF....

Jacku, mógłbyś nieco obszerniej?

Bez złośliwości, z ciekawości pytam.

Offline kmh

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #683 dnia: Marzec 07, 2010, 03:15:11 pm »
O nie! Większość z redaktorów KZ nie lubi polskiego komiksu!!!

 :shock:
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #684 dnia: Marzec 07, 2010, 03:24:29 pm »
O nie! Większość z redaktorów KZ nie lubi polskiego komiksu!!!

 :shock:
Lubi. Jednak konkurencja w tym roku była dosyć duża i szczerze mówiąc do mojej 10-tki żaden polski nie wskoczył. W pierwszej 20-tce by sie znalazł. Mysle, że u innych jest podobnie. Faworyzowanie komiksu, tylko dlatego, że narysował go kolega lub jest z Polski - byłoby właśnie niezbyt uczciwe. Podobała mi się Łauma, tragedyja Płocka, ale w porównaniu z innymi komiksami z 10-tki - tamte bardziej mi się podobały. I nie widzę w tym nic niewłaściwego.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #685 dnia: Marzec 07, 2010, 03:35:00 pm »
U mnie  w dziesiatce bylo dwoch Polakow, minimalnie poza - Tragedyja Plocka. Ale to byl bardzo obfitujacy w fajne komiksy rok - nie wszystko dalo sie umiescic.

Ja tez bym chetnie sie dowiedzial o co chodzi Ystadowi.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #686 dnia: Marzec 07, 2010, 04:03:13 pm »
Nie wiem jak Ystadowi, ale KRLowi nie chodzi o to, że komiksy polskie się nie podobają, tylko o to, że (reszta na twitterze).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline kmh

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #687 dnia: Marzec 07, 2010, 04:37:37 pm »
Nie wiem jak Ystadowi, ale KRLowi nie chodzi o to, że komiksy polskie się nie podobają, tylko o to, że (reszta na twitterze).

Stanowczo zaprzeczam jakobym pisał swój komentarz pod wpływem komentarzy KRLa do tego wątku na forum jakich dokonał za pośrednictwem serwisu Twitter.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline MateuszSkutnik

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #688 dnia: Marzec 07, 2010, 04:38:21 pm »
nie chodzi o wasze listy top10. to kwestia gustu, tu nikt się nie będzie kłócił przecież.

a chłopakom chyba chodzi o ten kawałek:


Cytuj
Najlepszy polski komiks wydany w kraju w roku 2009 (uzasadnienie):


Tomasz Brzozowski: W 2009 niestety nie przeczytałem absolutnie nic z rodzimego rynku.

Michał Chudoliński: Szczerze mówiąc, żaden polski komiks nie odcisnął na mnie piętna w zeszłym roku.

Jakub Koisz: Trudno wybrać, ale to tylko umacnia w przekonaniu, iż był to średni rok dla polskiego komiksu. Niby dostaliśmy "Łaumę", niby Popman się pałętał bez celu po Łodzi, ale jeżeli ktoś powie, że zostawił szczękę na ziemi, czytając jakiś polski komiks z 2009, to nie uwierzę. Niech będzie "Łauma", bo to przyjemna w odbiorze, mistyczna, ale i stonowana opowieść.

Sylwia Kaźmierczak: W roku 2009 nie ukazało się nic o na tyle wysokim poziomie, aby uwzględnić w tym rankingu.

Arek Królak: Z całym należnym szacunkiem dla "Łaumy" KRLa, jako stary piernik zagłosuję na "Tajemnicę Czerwonego Tepee" Raczkiewicza. Długo na to czekałem.







Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #689 dnia: Marzec 07, 2010, 04:41:38 pm »
W sumie krytycy nie sa po to, zeby ich autorzy lubili. Ale zgadzam sie, ze 'puste' glosy mozna by wyciac z podsumowania. Jesli ktos jest ogolnie zawiedziony poziomem polskiego komiksu, moze dac temu wyraz w kategorii 'rozczarowanie'.

btw - wypowiedz o bulgarskim filmie - rewelacyjna!

I prosze mi wytlumaczyc, dlaczego nie moge uwazac komiksu Raczkiewicza za polski album roku. Bo to reedycja?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything