trawa

Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 294422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EL-Kal2

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #915 dnia: Marzec 09, 2010, 09:10:04 pm »
Nawimar, szczególnie zasmuciło  mnie to godai'owe "wykazywać się myśleniem". Ale przypomniałem sobie, że do trzydziestki mi jeszcze kilka lat brakuje, więc istnieje szansa, że wkrótce sam zacznę wiązać sznurówki.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #916 dnia: Marzec 09, 2010, 09:25:14 pm »
Miałem już sobie odpuścić niemniej samozadowolenie tego typa robi się coraz zabawniejsze ...
Godoi, kto dał ci prawo do wygłaszania mentorskich opini pokroju : "nie zmienia to faktu, że redakcja KZ powinna dążyć do wysokich standardów, wykazywać się myśleniem, rzetelnością i umiejętnością dostosowania swoich prac do wymaganego poziomu." ?  

 Kto ustala te standrady ? Ty i twój blog ?  Znów mnie rozśmieszyłeś ...
pierwszy standard jest taki, że jak z kimś rozmawiasz to nie przekręcasz jego imienia, nazwiska, ksywki...
Jak już opanujesz tę trudną lekcję to przejdziemy do następnych standardów

Nawimar - jeszcze raz przeinaczysz czyjś nick lub obrazisz - masz drugiego osta.
graves
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 10:06:44 pm wysłana przez Kingpin »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #917 dnia: Marzec 09, 2010, 10:30:22 pm »

Taka jednak refleksja mnie naszła. W złotych czasach KZ, wspominanych przez wszystkich - zdarzało się dość często wklejanie całych rozmów z gg jako część artykułów. I wszyscy byli happy z tego powodu, widocznie tylko mnie wydawało się, to zaniżaniem poziomu (ale ja się widać nie znam)  :roll:

Z tego co pamietam, to te felietony myku zbieraly burze krytyki, latwo to sprawdzisz jak zajrzysz na pierwsze strony tego watku.

Teraz z perspektywy czasu to sie wydaje fajne, ale przez caly czas byly rozne dyskusje na temat KZ, bo my zawsze bylismy z zewnatrz - juz Pookie sie z tym zderzyl. Ale te pionierskie czasy mialy cos w sobie. Myku rozdajacy wlasnorecznie wypalone plyty z KZetem na WSK - do dzis mam swoj egzemplarz. ;)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #918 dnia: Marzec 10, 2010, 08:12:31 am »
Nie wiem, kto dał mi prawo, żeby mówić, że swoją robotę trzeba robić dobrze. Przepraszam, że mam tak głupie i niewspółczesne poglądy, że uważam, że coś, co się robi, trzeba robić dobrze. Że nie należy wykazywać się głupotą, ignorancją i umysłowym zaściankiem; że nie wolno odwalać tandety.

Kto dał komukolwiek prawo oczekiwać, że ktoś będzie dobrze robił swoją pracę? Jakim prawem mam oczekiwać, że chirurg mnie poprawnie zaszyje? Kto mi pozwolił sądzić, że mechanik naprawi mój samochód, abym jeździł bezpiecznie? Jak śmiem myśleć, że listonosz powinien moje listy wrzucać do skrzynki zamiast nimi dupę wytrzeć?

Offline pookie

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #919 dnia: Marzec 10, 2010, 11:21:48 pm »
Pionierskie czasy były dobre, bo udało się zebrać najlepszych/mających coś do napisania ludzi, którzy w tym okresie byli aktywni i niezagospodarowani przez taką np. Esensję. I było się z kim scigać - właśnie z Esensją, która miała np. kapitalnych zbójcerzy. I była chęć i świeże pomysły i wszyscy, których prosiłem o pisanie, pisania nie odmawiali, ba zgłaszali się sami! Teraz jest multum stron, na których czyta się o komiksach i formuła KZ-tu chyba się powoli zużywa. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pójście w kierunku bloga, ale do tego potrzebne jest zaufanie i sympatia odbiorców. A bicie piany na forum, szyszka w dupie, czy bronienie rzeczy nie do wybronienia takiego zaufania i sympatii nie zbuduje. 
 for Pookie

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #920 dnia: Marzec 11, 2010, 06:09:28 am »
Hehehe, uderz w stol jak to mowia.  8)

Co do bloga, to chyba masz racje, cos na ten temat myslimy w redakcji. Z internetem tak juz jest, ze kazdy moze sobie pisac tam gdzie chce o tym co mu sie podoba.

Czy formula KZ sie wyczerpuje to ja nie bede zabieral glosu (liczba wejsc na strone ma tendencje wzrostowa, wiec ktos nas czyta). Mi sie fajnie do KZetu pisze na razie, ale coraz mniej mam czasu na czytanie, choc to wielka radocha. Jak juz sie ten komiks przeczyta, to mozna cos skrobnac. Ale z 4 odcinkow adaptacji Corto Maltese, ktore mam, udalo mi sie obejrzec 1, wiec tendencja jest ostro w dol...

Nie mowiac o tym, ze teraz mniej czasu bede spedzal w PL ze wzgledu na robote. Tak wiec -> zobaczymy jak sie temat rozwinie. Osobiscie chcialbym zobaczyc KZ numer 100 i wtedy skonczyc, ale jesli mlodzi gniewni beda ciskac swoje teksty na 20 innych serwisach, to moze rzeczywiscie nie bedzie to konieczne. Ja bym sie jednak na tzw. 'innych' nie ogladal. Oni robia swoja, a my swoje. WWW jest dla wszystkich.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #921 dnia: Marzec 11, 2010, 07:03:40 am »
A co z od dawna zapowiadanymi zmianami w wyglądzie i "silniku" KZtu? Kombinujecie coś z tym, czy temat upadł na jakiś czas?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #922 dnia: Marzec 11, 2010, 07:13:48 am »
Kombinujemy, ale moim zdaniem publiczne ujawnienie tych planow bylo przedwczesne.

Na dzien dzisiejszy nowego silnika jeszcze nie ma. Jutro - zobaczymy. :)

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #923 dnia: Marzec 11, 2010, 07:22:55 am »
Czy formula KZ sie wyczerpuje to ja nie bede zabieral glosu (liczba wejsc na strone ma tendencje wzrostowa, wiec ktos nas czyta). Mi sie fajnie do KZetu pisze na razie, ale coraz mniej mam czasu na czytanie, choc to wielka radocha.

A mi się bardzo fajnie KZet czyta!

Ja bym sie jednak na tzw. 'innych' nie ogladal. Oni robia swoja, a my swoje. WWW jest dla wszystkich.

I tak trzymać!

Offline Jaszcząb

Odp: Mroja Press
« Odpowiedź #924 dnia: Marzec 19, 2010, 11:09:52 am »
A ja mam wrażenie, że kwasowe perypetie Lapinota są niczym przy kwasowych perypetiach Flasha.

Offline Nawimar

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #925 dnia: Marzec 20, 2010, 06:24:28 pm »
Heh ! Kolega J. czytał mój tekst ! Jak miło ...  :lol:

Offline Jaszcząb

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #926 dnia: Marzec 20, 2010, 08:30:44 pm »
A pewnie, że czytałem. Jak Tobie miło, to mi też miło. Daj jeszcze szansę Lapinotowi.
Wszystkiego dobrego.

Offline dasst

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #927 dnia: Marzec 23, 2010, 04:19:33 pm »
Myku rozdajacy wlasnorecznie wypalone plyty z KZetem na WSK

Własnoręcznie wypalone :shock:
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #928 dnia: Marzec 23, 2010, 04:26:52 pm »
Wskaźnikiem laserowym je podobno dziergał. Od takiej siatki do powiększania, jak w komiksach Christy ;)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #929 dnia: Marzec 23, 2010, 09:57:29 pm »
A co Wy Panowie, o serigrafii nie slyszeliscie? Przygotowal sobie siatke sitodrukowa i poszlo... :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything