Autor Wątek: "Efekt motyla" - opinie  (Przeczytany 11974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:43:38 am »
normalni, ktorym sie juz znudzily cukierki z magicznej gorki z l.a. ale amerykance uwielbiaja happy endy i nigdy sie od nich nie uwolnia.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Puchiko0007

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 18, 2004, 04:29:41 pm »
mi w efekcie motyla nie podobalo sie to ze glowny bohater o wszystkim dowiaduje sie na koncu, jakby nie mogl sie zapytac wczesniej -___-'
ogolnie film b.db, poprosze takich wiecej

Offline orliczka

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 19, 2004, 05:34:49 pm »
Ogladałam ten film w czoraj i moge powiedzieć ,że nie był zły choć ja się spodziewałam zupełnie czego innego (nie czytałam recenzji :wookie: ). Dokładnie niewiem czego ale napewno nie takiej bajki dla grzecznych dzieci  :oops: .
ajlepsze rzeczy w życiu są za darmo!!! :)

Offline Gashu

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 19, 2004, 07:09:49 pm »
imo, dobra bajka nie jest zła
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Freudstein

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2005, 09:16:42 pm »
Nie dawno go obejrzałem, więc jeszcze wiele pamiętam.

Najbardziej podobało mi się napięcie, które towarzyszy widzowi przez większą część projekcji. Sama historia bardzo ciekawa i chyba  :?:  oryginalna. Aktorzy zagrali świetnie. Wogóle poczułem się jakbym Ja tam był z tymi dziećmi. Podczas filmu przychodziło mi do głowy wiele refleksji, które zniknęły zaraz po i już potem nie wróciły. To dziwne i chyba to minus, bo później nie wracałem do tej produkcji. Tak czy inaczej polecam w sumie wszystkim, ale niektórzy mogą mieć nieco zmieszane uczucia, tak jak Ja (Nie umiem tego jakoś jasno wyjaśnić. Może czegoś mi w tym filmie brakowało).  :?:

No cóż, 7.75/10.

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline tocariew

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2005, 06:26:52 pm »
Cytat: "Freudstein"
Sama historia bardzo ciekawa i chyba  :?:  oryginalna.
FREUDSTEIN

Niestety miałem nieodparte wrażenie, że motyw ten sam co w Donnim Darko. Koles na koniec odkrywa, że nie będzie dobrze jeśli nie stanie sie to co ma się stać i lepiej nie zmieniac przyszłości nawet kosztem własnego szczescia. Ale obydwa filmy pozytywnie zakręcone więc nie ma co narzekać.
Zwyciestwo na wojnie składa się w jednej cześci z planowania, a w dziewieciu z wiary"

Offline Green Dragon

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2005, 06:44:04 pm »
Film Dobry, zakrecona fabula i swietny glowny bohater, ktorego znamy z roli Michaela w  Thats 70's show  :D
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline soldier

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:39:58 pm »
Ponoc jest tez inne zakonczenie do filmu...widzial ktos moze?
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline kartofel

"Efekt motyla" - opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2005, 07:59:49 pm »
Film mi sie ogólnie  podobał. Fabuła kompletnie zakręcona ale trzeba docenić scenarzyste za ciekawy pomysł. Fajnie też zagrał Aston.
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!