Autor Wątek: najszłabszy potwór  (Przeczytany 5484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yarpen

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2003, 08:56:03 am »
Cytat: "Artur 'Arhtu' Mathes"
Gobliny:) W ilościach nieograniczonych - zawsze słabe:)


Nie zgodzer się z tobą ponieważ mojego kumpla w D&D 3ed. powaliło 2 a nawet 1 goblin (do nie przytonosci)gdybym nie doszedł do niego to by go nawet wykończyli. Był 2 poziomu wojownikiem.

Offline Caenneth

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2003, 02:22:09 pm »
Mogę co najwyżej przytoczyć historię jednego z moich znajomych, który powiedziałby: Bloodthrister. Nigdy wcześniej- ani potem- nie zdarzyło mu się zabić czegoś równie... rozłożystego jednym ciosem (siedem szóstek i piątka plus atak z zaskoczenia w plecy). :D
Powiadasz, że nie ma nadziei? Więc będziesz walczył bez niej. Padniesz, będziesz pełzał, krawił i konał bez nadziei. Bowiem jesteś Asur i niech Wieczysta Ciemność nas pochłonie jeśli oddamy jeden krok ziemi Ulthuan bez beznadziejnej walki." -Anonim

Offline nadpiotr

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2003, 11:28:47 pm »
Najsłabszy potwór ... mógłbym się długo zastanawiać .. snotling albo mój brat. Jeden i drugi jest slabiutki
ra sine viribus vana est

Offline asdf

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2003, 03:41:14 pm »
najslapszym potworem jes goblin w warhammerze
he wall build from the  
bodies  of the enemy
will never lack building
material in times of war

Offline Darkous

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 16, 2003, 08:31:31 pm »
Zdecydowanie mrówki. Jeszcze mniej szkodliwe od szczurów. Albo i pchły ! Jeszcze mniej szkodliwe! Oczywiście pojedynczo. W masie troche to się zmienia...
ic nie jest trudniejsze,a zatem bardziej wartościowe,niż móc decydować - Napoleon Bonaparte

Często i lekceważony wróg wydaje krwawą bitwe...

Offline ghost666

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 16, 2003, 08:58:27 pm »
heh, widze ze póki co najczesciej pojawia sie szczur jako najsłabszy pzrecwnik - musze sie z tym niezgodzic, moi hracze pewnie tez by zavetowali. Mając w pamieci niedawną sesje, końcówke wielkiej epickiej kampani musze stwierdzic ze szczury prawie moich graczy zabiły. No coprawdaż byly to nie do konca szczury, bo skaveny, ale zawsze... taki skaven z obłędnym uśmiechem na twarzy i dwurecznym flailem - censerem zwanym, moze byc naprawde niebezpieczn,; przekonał sie o tym mag w druzynie - cios w głowe omal go nie zabił... dobrze ze rzucałem bez ustalonych obrazen i statsów, bo pewnie by niezył... a tak tylko jedna mutacja mu wpadał  :twisted: . A co do reszty kampani to była równie ciekawa... mimo iz gracze po zakonczeniu obłowili sie kasą, to przy okazji troche sie psychicznie pochorowali i pomutował jeden... a to wszystko przez skaveny, ich radosne ratlingi, i kilkatysiecy ofiar w sigmarzeit... jak chcecie moge dokładniej opowiedziec jak wyglądała przygoda, ale to pozniej, bo teraz ide spac. dobranoc
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Kmicic

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2004, 07:20:13 pm »
Ropucha (choć czasem bywa naprawdę groźna :)
ORONA 1973 KIELCE

Offline Szwi

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2004, 06:14:45 pm »
Najsłabszy, ale tak naprawdę, to taki, który atakuje i ginie, a ja nawet o tego nie zauważam:) Czy takiego spotkałem? jeśli tak, to i tak bym się nie dowiedział:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline Enzo

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2004, 04:15:11 pm »
Kiedy ja gralem w dd 3ed., to postac mojego kumpla - maga- zabil kobold jednym ciosem. A wydawaly sie takie niegroźne...

Offline Kmicic

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2004, 07:22:32 pm »
No takie rzeczy się zdarzają, ale rzadko... No bo to jest alternatywa dla MP czy chce, by najsłabszy stwór mógł po wyrzuceniu dwóch 20-stek z rzędu i jeszcze jednym udanym teście ataku pokonać nawet heroesa. (choć każdy MP może tę opcję zmieniać tak, aby jemu pasowała, np. nie dwie dwudziestki i udany test, a trzy naturalne dwudziestki).
ORONA 1973 KIELCE

Offline Tadeus

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2004, 12:02:50 pm »
Bóbr chaosu - nie pytajcie.. :)

 

anything