Autor Wątek: Co mi polecacie?  (Przeczytany 4828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barlog007

Co mi polecacie?
« dnia: Czerwiec 23, 2004, 07:31:08 pm »
Chciałabym zacząć grać w M:TG i nie wiem czy zbierać czerwone i czarne czy zielone i czarne. poradzcie mi coś, proszę  :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline Zibi

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2004, 08:45:33 am »
Hmm, to zalezy jaka talie chcesz miec. Jak szybka, to czerwona, jesli kontrolna, to niebieska. Powiedz czego od swego koloru oczekujesz.

Offline Barlog007

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2004, 05:53:06 pm »
mnie bardziej chodzi o super bestie (np. 9/9) czyli chyba czarne a zielone tesh mają fajne besttyjki :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline dagobert

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2004, 07:14:17 pm »
Super wielkich bestii najwięcej w zielonym zdaje się jest.
Ale wraz z rozmiarem z reguły spada grywalność i to dość znacznie   :roll:

Offline Barlog007

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2004, 07:34:51 pm »
muj kuzyn ma Dewoling Strossus (dobrze anpisałam??) 9/9 i Vampiric Dragon i mi rozwala moj malutki deck :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline dagobert

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2004, 10:08:59 am »
Może dlatego , że mu pozwalasz je wprowadzić  :giggle:
"malutki' deck powinien być szybki i zanim uzbiera te lądy powinien już dawno gryźć glebę. Ja w swoich czerwono-czarnych deckach zawsze wcisnę jakąś płomienną niespodziankę :giggle:

Offline Zibi

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2004, 02:06:11 pm »
Widze, ze twoj kolega ma fun decka. Gdy pograsz troche czasu, zobaczysz, ze takie creatury sa po prostu smieszne:) Jeden removal, czy contra i po problemie. Takich stworow ma sie malo i tylko w specyficznych deckach (gdzie stwory powracaja z grobu).

Offline Barlog007

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2004, 03:06:25 pm »
a może by tak zcarno-czerwono-zielona?
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline Raven

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:53:44 pm »
ech... ja na twoim miejscu bym grał czarno-zielonym deckiem, i zrobił jakiegoś wypasionego reanimatora :D nie pakuj czerwonego raczej, jesli nie masz pomysłu na talię, bo w sumie to tylko osłabisz swoją talię. W sumie, to musisz zasatanowić się po prostu co chcesz tą talią robić i jak zabijać wrogów. Wybierz najlepsze ze swoich kart, i zastanów się co można by wokół nich zbudować, i co podoba Ci się najbardziej.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Barlog007

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2004, 08:33:05 am »
dzięki :)
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline Zibi

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2004, 12:51:22 pm »
Zeby talia 3-kolorowa naprawde dobrze dzialala, musi byc sumiennie przemyslana. Kazda karta musi tam byc i basta. Nie ma tam kart, ktore "w sumie troche moga sie przydac".

Offline High Elf

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2004, 10:41:14 pm »
Ja gram zielono białym, opartym na myrach (mam myra od shuflowania decku, takiego silniejszego, złotego, kilka innych) i myr matrix, oraz masie słabych, zielonych kart, choć zdarzają się tangle spidery, oraz kilka przywracajek jak revive.  8)  tylko teraz mam zamiar osłabić rolę myrów a w ich miejsce wstawić białe karty. Nie wiem tylko jakiego rodzaju, skoro mam przywracajki i potwory. Myślę o tych co zabraniają atakować i enchant creaturach ale pozostawiam ocenę specjalistom.   :P

Podłączyłem się bo mój deck też jest zielony plus cośtam.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline rea

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2004, 09:20:51 pm »
Ja bym na pcozątek zastanowił się nad jakąś talią do ext. Jak lubisz czerowny to złóz ponzę ,a jak zielony to zostaje ci madnss (splash z niebieskim) lub rock (splash z czarny). Madness jest najtańszym z tych deków i najłatwiejszy do grania ,ale co za tym idzie jego skutecznosć z pozostałymi tutaj przedstawionymi pozostawie bez komentarza...
Natomiast miesznaie tych 3 kolorów ,nie jest zbyt genialnym pomysłem ,bo za wiele nei zdiałasz. WIerz mi.

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Co mi polecacie?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:43:53 am »
siema, mam stosik kart i nie wiem ile jest mi potrzebne na stercie jestem w trakcie poszukiwania kogoś kto grał lub gra w poznaniu, ale wole sie przygotować dzieki za wszystkie sugestje ps. czy karty w innych jezykach to jakiś problem podczas gry? pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9