trawa

Autor Wątek: Ciekowostki ze świata Aarklash  (Przeczytany 10860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi

Ciekowostki ze świata Aarklash
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 18, 2004, 09:06:13 pm »
A co to za zima bitew? I czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć na czym polega w końcu ten Rytuał Świtu?

Offline BeRsErK

« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2004, 10:03:33 pm »
Cytat: "usagi"
A co to za zima bitew? I czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć na czym polega w końcu ten Rytuał Świtu?

Zima Bitew była okresem gdy armie nieśmiertelnych, które stworzyli bogowie(z kontygentami śmiertelników) walczyły o dominację nad Aarklash i sąsiednimi kontynentami.

Rytuał Świtu odprawili Alchemicy(zapraszając delegatów Acheron'u i Mid-Nor'u) - na czym polegał, nie wiem(jedyna wzmianką jaką znam jest ta, która mówi, że dzięki niemu demony w ciałach krasnoludów będą mogły ukazać się w pełnej krasie) ale rozpoczął Ragnarok.

Offline Fenris

« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2004, 10:13:28 pm »
Oj tam od razu Alchemicy i Alchemicy, jak zwykle jak coś się stanie to od razu na nas :P . Tak tam się chłopaki spotkali wieczorem przy grilu było nudno to dorwali jakąś starą księge ze strychu papcia Biopsysty i chcieli porecytować sobie wierszyki ( prawie jak w filmie Stowarzyszenie Umarłych Poetów). A że coś tam przekręcili to coś tam gruchneło, walneło i się zaczeło.  :lol:
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline johndoe

« Odpowiedź #33 dnia: Październik 19, 2004, 09:15:18 am »
A czy rytuał Świtu nie polegał czasem na uruchomieniu ukrytych laboratoriów Alchemików, gdzieś na forum we fluffie do Hybrydy o tym czytałem.

Offline Jon

« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2004, 10:06:20 am »
Orkasy młodziutkie są:) a jeszcze bardziej Rozpruwacze :o ??? Zaledwie roczek:) nic dziwnego, że taka mała armia:)

Offline Fenris

« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2004, 10:37:50 am »
Cytat: "johndoe"
A czy rytuał Świtu nie polegał czasem na uruchomieniu ukrytych laboratoriów Alchemików, gdzieś na forum we fluffie do Hybrydy o tym czytałem.

Miedzy innymi to właśnie było jednym ze skutków owego rytuału.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt