Autor Wątek: MEIN PANZER, WARZONE i CHRONOPIA na DRACOOLU  (Przeczytany 2145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sosna

MEIN PANZER, WARZONE i CHRONOPIA na DRACOOLU
« dnia: Czerwiec 25, 2004, 12:10:23 pm »
Program WARGAMERA na Dracoolu:

Prezentacja systemu historycznego Mein Panzer. godz. (11 do 17)

Mein Panzer to pierwszy w Polsce historyczny system bitewny w realiach 2 wojny światowej. System pozwala na rozgrywanie bitew na dowolnym froncie 2 wojny światowej i obejmuje opis sił zbrojnych i sprzętu wszystkich ważniejszych stron konfliktu. Prezentacja będzie poświęcona odtworzeniu hipotetycznego starcia pomiędzy Armią Czerwoną a niemieckim najeźdźcami gdzieś na ukraińskich stepach. Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w prezentacji otrzymają pod swoją komendę kilka plutonów żołnierzy, czołgów, dział etc. i będą mieli niepowtarzalną okazję wypróbowania swoich sił na historycznym a nie fantastycznym polu walki.

W czasie prezentacji odbędzie się quiz ze znajomości sprzętu z 2 wojny światowej (z nagrodami fundowanymi przez firmę WARGAMER).

Więcej informacji o systemie:

www.liniafrontu.ehost.pl/panzer/
www.wargamer.pl

Prezentacja 3 edycji gry WARZONE – Uniwerse Under Siege (godz. 11-17)

Warzone – Uniwerse Under Siege to trzecia edycja tej doskonałej gry bitewnej w klimacie techno-fantasy. Akcja gry umiejscowiona jest w świecie Mutant Chronicles gdzie po kolonizacji innych światów i fali szybkiego postępu technologicznego ludzkość opuściła Ziemię zmuszona zmierzyć się z nową siłą - Mroczną Harmonią, przerażającą obcą potęgą. Przyszłość ludzkości to nie świetlana droga oświeconej ery umysłu lecz świat trzęsący się od wybuchów i szaleńczego huku karabinów pogrążonych w wiecznej wojnie o władzę i zyski megakorporacji: Bauhausu, Capitolu, Cybertronic’u, Imperialu i Mishimy. Przyszłość to nie czas pokoju, ale czas koszmaru gdy siły Legionu Ciemności rozszarpują ludzkich obrońców, a potęga Bractwa powoli pogrąża ludzkość w nowym średniowieczu...

Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Chętni będą mieli możliwość objąć dowodzenie nad armią którejś ze stron konfliktu: Cybertronicu, Mrocznego Legionu lub Bauhausu.

W czasie prezentacji odbędzie się quiz ze znajomości świata Mutant Chronicles (z nagrodami fundowanymi przez firmę WARGAMER).

Więcej informacji o 3 edycji Warzone:

www.excelsiorentertainment.com
www.wargamer.pl
www.linniafrontu.ehost.pl


Prezentacja 2 edycji gry CHRONOPIA – War in the Eternal Realm (godz. 11-17)

Chronopia - War in the Eternal Realm to druga edycja gry rozgrywającej się w realiach mrocznego świata Chronopii. CHRONOPIA to wielorasowy świat fantasy pogrążony w ciągłej wojnie o dominację. Na polach bitew mrocznej Chronopii ścierają się niezliczone armie ludzi, orków, krasnoludów, elfów oraz dziesiątek innych ras. Ponad masami wojowników górują wieżom podobne monstra pchane do walki nieugiętą wolą swoich panów. Sojusze są zawiązywane tylko po to aby zaraz rozpaść się w proch i pchnąć ponownie niedawnych sojuszników w wir następnego krwawego konfliktu. Stal ściera się ze stalą, a nad głowami walczących krzyżują się mordercze zaklęcia magów...

Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Chętni będą mieli możliwość objąć dowodzenie nad armią którejś ze stron konfliktu: Mrocznych Oddanych lub krwiożerczych wężoludzi ze Stygii.

W czasie prezentacji odbędzie się quiz ze znajomości świata CHRONOPII z nagrodami fundowanymi przez firmę WARGAMER.

www.excelsiorentertainment.com
www.wargamer.pl

Turniej Chronopii

W czasie konwentu odbędzie się turniej Chronopii (wg zasad 2 edycji). Limit armii to 1000 pkt.
Nagrody na turniej będą ufundowane przez firmę WARGAMER.

Stoisko firmowe WARGAMER

W czasie konwentu DRRACOOL będzie czynne stoisko firmy WARGAMER oferujące modele i podręczniki do wszystkich dystrybuowanych przez WARGAMERA gier.
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

 

anything