trawa

Autor Wątek: dobry LOTR-txt :)...czyli cos co warto POTOMNYM przekazac...  (Przeczytany 2236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xavious

dobry LOTR-txt :)...czyli cos co warto POTOMNYM przekazac...
« dnia: Lipiec 04, 2004, 10:37:36 pm »
Drodzy LOTR fani !
proponuje w przerwie pomiedzy kolejnymi zacieklymi bitwami na forum( i nie tylko  :D ), w ramach rozluznienia atmosfery, nowy temacik...
mianowicie jak wiadomo nasz kochany bitewniak, jest gra jak najbadziej interaktywna podczas, ktorej nie raz my, lub nasz szacowny przeciwnik, rzucamy w mniej lub bardziej przelomowych momentach bitwy jakies dobre odzywki :D
ku pociesze ogolnej przytaczajmy je wlasnie tutaj...ku radosci niewiast& pospolstwa  :D
CHLEBA, LORDA % IGRZYSK :D
ps. czekam na propozycje...tylko bez bluzgow - bo sz.p. MODERATORZY :D  nas przymkna :lol: takze cenzuralnie...
iecz przeznaczenia ma dwa konce...jednym jestes Ty...

Offline Dain

dobry LOTR-txt :)...czyli cos co warto POTOMNYM przekazac...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2004, 11:39:41 pm »
tak ci wtłukę ze z robię ci z jesieni dupę średniowiecza kumpel podczas tego jak mu volleyem pół odziału sciągnołem :p
...what i am and what I used to be is a dream beneath a dream..."

Offline xavious

dobry LOTR-txt :)...czyli cos co warto POTOMNYM przekazac...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2004, 12:06:03 pm »
dobre, dobre  :D ja na razie mialem dluzsza przerwe w kirzeniu - nauka  :wall: ale od dzisiaj mam wakacje ! ! ! wiec zaleglosci raczej szybko nadrobie  :D
do moich ulubionych nalezy sytuacja, gdy rozstrzygalismy pojedynki :
,, tu 4 Uruki padly, tu Lurtz dostal wounda, aris odbil unieruchumienie, troll dostal wounda...witchking okrazony...no to co ? faja na zgode ?  :D ,,
czekam na wiecej ! ! ! musimy udowodnic tym bubkom z UE, ze Polacy nie gesi - & najlepsze poczucie humoru maja ! ! !  :D
iecz przeznaczenia ma dwa konce...jednym jestes Ty...

Offline Lu-trz

dobry LOTR-txt :)...czyli cos co warto POTOMNYM przekazac...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2004, 08:48:43 am »
Gracz A : Nie możesz wspierać włóczniami !!!  :bite:
Gracz B : Przeciez to orki a nie Rohańczycy ...  :o
Gracz A : Mimo to nie możesz wspierać ....  :twisted:
Gracz B : Dobra w takim razie kopie włóczniami podkopy na Twoje tyły  8)
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

 

anything