Autor Wątek: Perły pośród kartofli  (Przeczytany 8113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Perły pośród kartofli
« dnia: Czerwiec 25, 2004, 05:36:06 pm »
Czyli dobre kawałki słabych zespołów. Na dobry początek podam

Iron Maiden - Blood Brothers
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline eska crew

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2004, 05:48:02 pm »
ja wiem... może " Marrakech" (nie wiem czy dobrze napisałem) ATB. Nie lubię tego zespołu i tej muzyki ale ten kawałem jakoś wpadł mi w ucho.
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

Offline yasiu210

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2004, 05:58:37 pm »
moze angel of death - slayer
bardzo dobry kawalek szczegolnie w wersji koncertowej
niej przemocy więcej gwałtów.

Offline Clayman_

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2004, 08:31:51 pm »
Cytat: "yasiu210"
moze angel of death - slayer


slabych zespolow

a mi nic do glowy nie przychodzi,zespolu ktory ma przynajmniej jeden dobry numer nie nazwalbym slabym
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Fenrir

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:25:24 pm »
Cytuj
Czyli dobre kawałki słabych zespołów. Na dobry początek podam

Iron Maiden - Blood Brothers

Kto powiedzial ze to slaby zespol ?  :x

Offline Clayman_

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:35:02 pm »
a wlasnie,a jednak sobie przypomnialem


jedynym sluchalnym dla mnie numerem iron maiden jest bring your daughter to the slaughter,naprawde im sie udal
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Raven

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:40:22 pm »
hehe... bo Ironi to wybytnych twórców nie należą. Ale ja też dodam do listy ich kawałek.
Iron Maiden- Out Of The Silent Planet.
Genialna piosenka, i jedyna (poza Fear of the dark) która mi się u nich podoba. A co do Slayera, to zespolik był, jest i będzie doskonały, nawet jeśli komuś nie odpowiada taki gatunek muzyczny, to nie rozumiem jak można powiedzieć o nim,że jest ,,słaby". Słaby to jest kawałek o którym wspomniano- ,,angel of death"
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Clayman_

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:49:21 pm »
przypomnialem sobie jeszcze jeden numer
kapela moze nie tyle slaba co ten numer po prostu bardzo sie u nich pozytywnie wyroznia

guns'n'roses-one in a million
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Fenrir

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2004, 11:22:45 pm »
Cytuj
hehe... bo Ironi to wybytnych twórców nie należą. Ale ja też dodam do listy ich kawałek.
Iron Maiden- Out Of The Silent Planet.
Genialna piosenka, i jedyna (poza Fear of the dark) która mi się u nich podoba. A co do Slayera, to zespolik był, jest i będzie doskonały, nawet jeśli komuś nie odpowiada taki gatunek muzyczny, to nie rozumiem jak można powiedzieć o nim,że jest ,,słaby". Słaby to jest kawałek o którym wspomniano- ,,angel of death"

Widzisz, dla mnie to Slayer jest niczym specjalnym, a fakt, ze kazdy wymienil inny utwor Ironow juz o czyms swiadczy. Zreszta ten temat nie ma sensu, stworzy sie z tego jeden wielki offtop, bo kazdy lubi co innego.

Offline ShadEnc

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2004, 08:22:52 am »
Temat niekoniecznie musi się zamienić w OT. Choć faktycznie, jeśli będziemy podawać tytuły dosyć kontrowersyjne (jak Iron Maiden, czy Slayer), z pewnością skończy się na dyskusji o gustach.

Ze swojej strony chcę podać kilka kawałków zespołów, które były gwiazdami jednej piosenki:

Stilskin - "Inside"
Limahl - "Neverending Story"
Berlin - "Take My Breath Away"
i]Głupota jest nieuleczalna. To jedyna zbrodnia główna, za którą otrzymuje się karę śmierci. Nie ma odwołania, a egzekucja następuje natychmiast, automatycznie i bezlitośnie.[/i]

- Lazarus Long

Offline śmigło

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2004, 09:40:21 am »
dokladnie, mozna jakiegos zespolu nie lubic, ale nie oznacza to ze jest on slaby tylko dlatego ze ktos tak uwaza (czyli to jego subiektywne odczucie).
poprostu glupi temat, bo kazdy lubi co innego, i np. ja za ironami nie przepadam, ale nie powiem ze to "slaby" zespol. dla gatunku , w ktorym sie obracaja zrobili bardzo duzo i naleza do jego klasyki. rownie dobrze moglbym powiedziec ze bob marley to byl slaby gosc bo jedyny kawalek ktory mi sie podobal to "war". kompletna bzdura. ten topic raczej powinien sie przerodzic w cos takiego jak napisal ShadEnc - zespoly , ktore byly gwiazdami jednej piosenki. jesli tak to zdecydowanie tworcy "macareny", czy jak to sie nazywalo (tym bardziej nie pamietam nazwy tej "formacji", ale glupia melodie zna kazdy).
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Raven

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2004, 11:02:26 am »
Cytat: "ShadEnc"
Limahl - "Neverending Story"

Fakt! Normalnie tworzył bardzo mierną muzykę, ale Neverending Story to rzeczywiście genialny kawałek!
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Josef Knecht

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 26, 2004, 12:00:13 pm »
Slayer - coz, płyty pt 'Reign In Blood' nie byłem w stanie przesluchac całej, dla mnie jest to po prostu łupanka bez polotu i dlatego sam tutaj zgodnie z trescia tematu wpisze jeden kawałek kapeli

Slayer - Sulp Of Heaven (mam nadzieje ze tytulu nie pomyliłem)
POD - Boom (chyba tylko i wyłacznie za teledysk  ;) )

A z OT to kompletna bzdura, mam respektowac gusta fanów takze buraczanej muzyki ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Raven

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2004, 01:12:48 pm »
pewnie chodzi Ci o ,,south of heaven" Poza tym Josefie Knechcie oceniasz zespół po jednej płytce?? Reign of blood i starsze płytki rzeczywiście mogą brzmieć odrobinę nieprzyjemnie, ale to było zamierzone. Ich kolejne płyty są inne. Zespół rozwija się. Piosenki są tak nieprawdopodobnie przepełnione agresją i nienawiścią,że trudno nie żywić do Slayera szacunku za te utwory.

Ja dodam od siebie:
Manowar- ,,Warriors of the World" jako całą płytkę, bo brzmi nieźle. I o niebo lepiej od starszych koszmarnych płyt Manowara.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline śmigło

Perły pośród kartofli
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2004, 02:26:04 pm »
"reign in blood"!!!!!!!!! i "south of heaven"!!!!!!!!!!!
a to ze ktos nie jest w stanie przesluchac calej plyty to znaczy ze to nie jego gatunek muzyczny, i nie nalzey od razu zespolu mieszac z blotem. samo "reign in blood" zostalo przez fanow slayera i krytykow ich muzyki uznane za najlepsza plyte tego zespolu. wiec zanim sie laskawie wypowiecie na jakis temat ,na ktory nie macie bladego pojecia to zasiegnijcie informacji. najbardziej nie lubie glupiej i  bezpodstawnej krytyki - slowa glownie kierowane do Knechta. pozdrawiam. a temat jak najbardziej pojdzie w strone offtopa, i klotni... bo pomyslcie ze ktos pisze np. na wasz ULUBIONY ZESPOL , ze to slaba kapela i ma jeden dobry utwor. pff... no comments. a do pani moderator apeluje o zamkniecie tego nonsensownego tematu i zamykanie jemu podobnych.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything