trawa

Autor Wątek: Space Wolfs - masz problem?  (Przeczytany 148014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimatyczny powergamer

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2004, 02:59:46 pm »
Gdańsk-Przymorze klub „Maciuś I” ul. Opolska 2

spotykamy się w niedzielę od 11:00 do ok 17:00
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline CINEK

Może zdecydowany
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2004, 03:19:41 pm »
A uczycie grać w 40 w tym klubie, bo jak tak to ja się pisze 8)

Offline klimatyczny powergamer

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 29, 2004, 03:44:06 pm »
z otwartymi ramionami 'uczymy' grać wszystkich nowicjuszy.... tylko przygotuj się na srogi łomot  ;)

dostaniesz pare razy wklepy od jednych z najlepszych graczy w lidze to się nauczysz grać bardzo prędko :giggle:
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline CINEK

Kompatybilny projekt
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 29, 2004, 05:02:35 pm »
No to do zobaczenia hahaha (face to face) :bite:

Offline Cisza

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 01, 2004, 10:44:18 pm »
boltery u GHunterów sa nieopłacalne, goście i tak kosztuja 17 pts sztuka, a dawanie im bolców to dodatkowy 1 pts do każdego, nie warto.
chyba, że faqrtycznie coś z true grittem wymyslą:P
U mnie na standardzie były 2 squady GH po 6 z 1pfistem (do związywania walką) i 2 squady BC po 8 z 2 pfistami i 1 HQ w każdym, a jak starczało pktów to i 3 fist na wolfguarda się czasami wrzucało :D, a sprawdzało mi się to naprawdę dobrze :)
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline CINEK

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 19, 2004, 05:41:26 pm »
U mnie na standardzie były 2 squady GH po 6 z 1pfistem (do związywania walką) i 2 squady BC po 8 z 2 pfistami i 1 HQ w każdym, a jak starczało pktów to i 3 fist na wolfguarda się czasami wrzucało :D, a sprawdzało mi się to naprawdę dobrze :)
[/quote]

Sprawdziłem to połączenie, no i musze przyznać że się sprawdza.... choć nie zawsze :cry: , ale cóż nioc nie jest doskonałe. Macie jeszcze jakieś fajne kombinacje lub pomysły. :wall:

Offline CINEK

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 19, 2004, 05:43:02 pm »
Cytat: "CINEK"
U mnie na standardzie były 2 squady GH po 6 z 1pfistem (do związywania walką) i 2 squady BC po 8 z 2 pfistami i 1 HQ w każdym, a jak starczało pktów to i 3 fist na wolfguarda się czasami wrzucało :D, a sprawdzało mi się to naprawdę dobrze :)


Sprawdziłem to połączenie, no i musze przyznać że się sprawdza.... choć nie zawsze :cry: , ale cóż nioc nie jest doskonałe. Macie jeszcze jakieś fajne kombinacje lub pomysły. :wall:[/quote]

Offline viral

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2004, 09:52:50 pm »
ja uwielbiam sprzet w marines
moje wilki to :
2 squady w rhino (GHx2 lub GH i BC)
2 anihilatory
2-3 land speedery
venerable dreadnought
vindicator

ale jak chlopcy mowia
to armia do walki wrecz
inwestuj w power weapony , frost blady dla charakterow
i zdanych TERMINATOROW !!!
strata kasy w pkt i w pieniazkach

no i rhino !

Offline Cisza

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 20, 2004, 08:01:35 am »
inwestuj w powerfisty i frostblady - powerweapon z siłą 4 to jednak za mało ciutkę, przynajmniej na innych SM. Przeciętnie 1 BloodClaw z pweaponem zdejmie 1 przeciwnika na turę, a z powerfistem ma duże szanse na zdjęcie już 2.
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline CINEK

SNOT
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2004, 06:01:46 pm »
Była mowa o klubie "SNOT" w GDA i patrzałem na waszą stronke, czy poza WH40 i WHF gracie tam również w LOTR, a jeśli nie czy jest w trójmieście jakiś klub gdzie się w ta gra.
Prosze o informacje i z góry dzieki.

Offline Asmodean

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2004, 12:27:10 pm »
Wiem że ostatnio utworzyła się grupka graczy ale ja nie gram więc nie wiem ilu ich jest i do kogo powinieneś się zgłosić :?
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline klimatyczny powergamer

Re: SNOT
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2004, 01:15:18 pm »
Cytat: "CINEK"
Była mowa o klubie "SNOT" w GDA i patrzałem na waszą stronke, czy poza WH40 i WHF gracie tam również w LOTR, a jeśli nie czy jest w trójmieście jakiś klub gdzie się w ta gra.
Prosze o informacje i z góry dzieki.


w LOTRA grają u nas może 2 osoby i to raczej sporadycznie.

zato w gdyńskim sklepie FUTUREX organizowane są co jakiś czas turnieje LOTRA.
więcej informacji znajdziesz na stronce: http://www.futurex.home.pl
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline CINEK

yoyoyoy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2004, 03:16:08 pm »
Wielkie dzięki!
PS. do klimatycznego powergame - wpadne do snota w natępną niedzielę by wytopic osoby grające w LOTR....... a poza tym musze sie chyba w końcu tam zapisać.......... :oops:

Offline CINEK

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2004, 06:58:18 am »
Wgrałem sobie właśnie nową wersje Ab, a że zbieram Space wolfs zobaczyłem że w HQ znajduje sie "Deathwatch kill team", co to jest za jednostka, bo w podreczniku nie ma nic o niej wspomianego, a może to jakiś błąd .....

Po drugie, bo równiez znajduje siw w AB w SW:
1. tarantula sentry gun
2. rapier last destroyer z załogą

CZy to wszytsko nalezy do Sw?

Ps. jestem początkujący, więc nie bijcie, plujcie i wyzywajcie :P

Mam jeszcze jedno pytanko, musze mieć jeden squad GH, ale bardziej podobaja mi sie figurki Grey slayer'ów z 13 kompani, czy jak wrzuce GS jako GH z elemanatmi zbroi chaosu (taka sobie konwersja), to będzie wielki błąd i czy tak można????

Offline Asmodean

Space Wolfs - masz problem?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2004, 07:07:10 am »
Deathwatch Kill Team to jednostka do zadań specjalnych złożona z przedstawicieli różnych zakonów Space Marines, Tarantula Sentry Gun i Rapier Laser Destroyer to modele Forge World ( www.forge-world.co.uk ), które mogą być używane przez twój zakon
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50