trawa

Autor Wątek: House Rules  (Przeczytany 16761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragon Warrior

House Rules
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 10, 2004, 09:06:32 pm »
a przeciw sauronom 2 ;)
n Taro Adun

Offline MiszkA

House Rules
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 18, 2004, 06:14:31 pm »
Cytuj
Tu się uśmiałem ;P
Wyobraziłem sobie Galadrielkę, Arwenę i Eowinę przeciwko 9 biedakom


Ja też, wyobrażenie miało postać obrazu - zwłoki trzech kobiet pośrodku krędu zakapturzonych postaci...
 ;)

Zapomniałeś o czarach ;] Nazgule zjadły by kobietki szybko i bez problemu. Co turę 3 darty. uhh. :twisted: Chodźmy dalej - panie cudem przezywaja 2-3 tury ostrzalu. Transfix na wszystkie, i szarza(ew. wczesniej sap will, coby nie blokowaly czarow...)

Ale to na marginesie  ;)
G: 3248856

Offline Dragon Warrior

House Rules
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 18, 2004, 09:35:00 pm »
no przyznam darty to naprawdę ciężka altyleria ... aż żal że złymi nie gram bo nazgule to naprawdę genialni hero killerzy ...
n Taro Adun

Offline drachenfeles

House Rules
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 18, 2004, 10:38:29 pm »
dziś Witch King skasował mojego Sarumana w magicznym pojedynku, ehh... to chyba mówi samo za siebie.

Offline Herudaio

House Rules
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 19, 2004, 04:38:27 pm »
Głównie przez sap will i dlatego ze był na fell beaście, sap will na czarodziei to mordownia
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Osqar

House Rules
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 19, 2004, 10:02:36 pm »
Ale za to opłacalne- taki Gandalfik dużo nie zrobi jak mu sie skończy will i terrora straci ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Herudaio

House Rules
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 19, 2004, 10:08:55 pm »
Akurat Terror to najmniejszy pikuś, czarodzieje dobra generalnie lepsi są na po pierwsze większe gry bo dłużej trwają, więcej darmowych willi, lub te co z założenia dłużej trwają, Nazgule lesze na krótsze, niższa cena, więcej willi do zużycia od razu. Lepsze są też w przypaku gdy liczy się co jest zabite, wtedy się robi mana burn i fiu :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Encaitar

House Rules
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 21, 2004, 02:15:58 pm »
Mam spory problem i prosze o pomoc.

Chcialem rozegrac taka kampanie z przygodami Druzyny Pierscienia i wszytko jest gotowe oprucz zasad do Straznika Wrot Morii. Nie chce z tego epizodu rezygnowac.

Mam takie pomysly:
- podstawka taka jak mumaka,
- przebywa tylko w wodzie i nie moze wchodzic w bezposrednie starcie,
- ze wzgledu na to ze na lodzie nie wystepuje punktami sie nie martwcie,
- musi miec jakas mozliwosc ataku wiec moze jakies macki odpowiadajace ciosa (cos pomiedzy walka a strzelaniem) np. 20 atakow z sila 3, (albo 2, mial tych macek duuuuuuuzo)
- no i punkty M/W/F mysle ze nie dawalbym mu punktow fate.

To tyle pomyslow czekam na wasze.

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline ..::rafal::..

House Rules
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 21, 2004, 02:39:34 pm »
hej ja mam taki pomysł że tych ataków jest załóżmy na początku 20 z siłą 2 ale te macki to są takie jakby pojedyncze jednostki i kiedy jakiś typ z nimi walczy to trzeba ustalić ile tych macek go atakuje i tak jakby walczył z normalnymi jednostkami z obroną np:2 i 1 raną. kidy taki macek zostanie zabity w następnej turze strażnik ma już mniej ataków ( o ilość zabitych macków
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline Herudaio

House Rules
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 21, 2004, 04:27:51 pm »
W którymś z WD były zasady i nawet scenariusz do Czatownika, polecam poszukać
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Encaitar

House Rules
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 21, 2004, 05:29:49 pm »
Czieki za pomysl, bardzo mi sie podoba tylko sile macek bedzie chyba trzeba zwiekszyc bo z sila 2 to nic nie zdzialaja.

Cytat: "Herudaio"
W którymś z WD były zasady i nawet scenariusz do Czatownika, polecam poszukać


W jaki sposob? ja nie mam zadnego numeru WD
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline drachenfeles

House Rules
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 21, 2004, 07:04:26 pm »
Czatownik  :bite: to będzie nadużycie władzy ale na tym forum nie wolno używac tłumaczeń tego skrula i profanatora łozowskiego.

Offline Dragon Warrior

House Rules
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 21, 2004, 09:56:26 pm »
aaa ... Łosiński na stos ... tego zbeszczeszczenia jeszcze nie słyszałem ...
a debil oprócz władcy zbeszcześcił jeszcze Diune ... czego mu z pewnoscia nie daruje ...

Co do samego guardiana to zdaje sie ze w konkursie na army list jest moja propozycja ...
n Taro Adun

Offline Herudaio

House Rules
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 21, 2004, 10:10:43 pm »
O ile sam przekład jest do bani to akurat czatownik jest wyjątkowo jakimś przebłyskiem geniuszu, watcher - czatownkik czemu nie :)?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Draugdin

House Rules
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 21, 2004, 10:22:58 pm »
Tak przy okazji to imć pan profanator bodajże nazywa się Łoziński. ska też po jego wielkim dziele zaistniał w języku polskim termin łozizmów - wszyscy chyba wiemy do czego się to odnosi.
here is no better Magic than Steel...

 

anything